X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj fokę poszukam z tobą tej drugiej kreski hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Jak tam basiunia się czujesz???
    Gdzie ty bywałas wątek umiera! :-)
    no właśnie widzę, że coś tu cicho :)
    a no generalni czuję się dobrze, lepiej niż na początku, ale rzygam sobie dalej jak za daleko zajdę szczoteczką do zębów :D
    troszkę się pochorowałam i skończyłam na sterydach wziewnych tak mnie kaszle;/
    ale ogólnie dobrze jest :D
    tydzień temu byłam z mężem na usg, ale bąbel spał w pozycji nie pozwalającej określic jego płeć :D
    za dwa tyg kolejna wizyta i mam nadzieję, ze się już dowiemy :D
    a co u Ciebie Żabko ?:) jak się czujesz ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że jest ok.
    ja mam prenatalne 14.03 już w poniedziałek idziemy cała rodzinka hihi
    mam nadzieje że poznam kto mieszka w lokum brzuszka :-)
    Mam nerwy na poczekaniu jak nie dziecko ciśnienie podnosi, to lekarz diabetolog musze sie kłuć i sprawdzac cukry bo stwierdziła cukrzyce .
    Potem endokrynolog i tak wkółko.
    W dzień śpie no dzisiaj jakoś nie :-) pierwszy raz!!!!! wiecej leże bo zeszłam z dupkiem już na 2 tabletki na dzień , nie plamie tfu tfu i jest na razie dobrze.
    Mdłości odeszły czasami z głodu mnie mdli .
    Szykuje się jak tu powiedziec teściom o bąbelku na świeta wrrrrr

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 8 marca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko probowalam cyknac fote ale nie wyszło. ..jak wyjdzoe mocniejsza to wrzuce..a Ty bierzesz duphaston cały czas? Jaką mialas dawkę na poczatku?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj biedna, bo to jeszcze ta cukrzyca ;(
    ważne żeby z bąblem było wszytsko ok, resztę przecierpisz :*
    aa to wy się jeszcze nie przyznaliście :D no czas najwyższy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas zaczelam od dawki od 16 dc 2x1 potem jak juz się z bety dowiedziałam że jest ciąża i rośnie to 3x1 potem 4x1 a od tygodnia jestem na 2x1.
    Lekarz w drugim trymestrze chce bym była bez leków.

    basiunia jakoś mi się nie uśmiecha im mówić bo wcześniej jak gadałam o drugim dziecku to jeczała po co mi? ona w tych czasach by nie chciała.....i tak mnie zniechęciła a mąż też jakoś mu się nie spieszy z mówieniem.
    Chyba się boi ale bedzie trzeba na swieta powiedzieć bo brzuch już mi widać ja latam juz w ciążowych spodniach hahahah

    Po porodzie już zamówiłam torta nawet kumpela co robi torty się zadeklarowała ze mi zrobi i przywiezie hahaha Pozrę go sama !!!!!! i w dupie bede miala cukry.
    Przezyje tyle że organizm czasami się domaga słodkiego np. jagodzianki kocham ale cukry mam kosmiczne:-(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :D
    Harassment-role-reversal.gif

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko a to bierzesz duphaston czy luteine? Kosmiczne dawki to ze względu na te plamienia? A Acard też nadal bierzesz?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biore duphaston ze względu na niski progesteon i tak zapobiegawczo na poronienie . Moje cykle były 26 dni wiec chyba to wina krótkiej fazy lutealnej.
    W ciąze na pstrykniecie się zachodzi ale nie zdąza się zagnieżdzić.
    Na Plamienia też trzeba brać duphaston one są spowodowane często w ciązy krwiakiem jak się bierze duphaston to on sie wchłania.
    Acard biore codziennie lekarz powie kiedy odstawić.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze miesniaka 2cmx2cm niby w razie czego nie zagrazajacy. Dziś mam 13dpo. Zabko ale leci u Ciebie ten suwaczek:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Kas zaczelam od dawki od 16 dc 2x1 potem jak juz się z bety dowiedziałam że jest ciąża i rośnie to 3x1 potem 4x1 a od tygodnia jestem na 2x1.
    Lekarz w drugim trymestrze chce bym była bez leków.

    basiunia jakoś mi się nie uśmiecha im mówić bo wcześniej jak gadałam o drugim dziecku to jeczała po co mi? ona w tych czasach by nie chciała.....i tak mnie zniechęciła a mąż też jakoś mu się nie spieszy z mówieniem.
    Chyba się boi ale bedzie trzeba na swieta powiedzieć bo brzuch już mi widać ja latam juz w ciążowych spodniach hahahah

    Po porodzie już zamówiłam torta nawet kumpela co robi torty się zadeklarowała ze mi zrobi i przywiezie hahaha Pozrę go sama !!!!!! i w dupie bede miala cukry.
    Przezyje tyle że organizm czasami się domaga słodkiego np. jagodzianki kocham ale cukry mam kosmiczne:-(
    aaa to jakbym miała taką teściową to w ogóle bym nie mówła:D niech się sama domyśli i zapyta :D
    ważne, że mąż myśli jak Ty :)
    oj te cukrzyce to ciężki temat, ale będę trzymać kciuki :)) (a zeby Ci się nie chciało) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas no leci ale w rzeczywistości się dłuży czas :-)

    basiunia ona podejrzewała coś bo jak się spotkała z moja mama na dzień babci u dziecka w przedszkolu to się zaytała mojej mamy czy ja w ciązy.
    mamie kazałam cicho siedzieć ale mówiła że po mnie widać ze ja w ciąży że po buzi widać hahh
    A prosiłam ją o płucka bo miałam ochotę na pierogi z płuckami bardzo dawno ich nie jadłam a mi się za chciałao i przywiozła mi je z mysl ą że to zachcianka ciążowa hahaha
    Ja mam w dupie co ona powie na wieśc o dziecku naszym drugim. Ona na jedzenie mi nie daje a jak to mąż powiedział nasze dupy i h@@@@j jej do tego. No taki mój mąż wie że ona przegina do jego siostry też tak gadała ahhhh oni z innej planety takze mam to gdzies i się cieszę ze bedziemy mieli dziecko.
    Łeb mi zaraz pęknie od rana pada deszcz wrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie jak ja to mówię stan umyslu :D

    dokładnie wasze życie i każdy ma prawo je przeżyć jak chce :)

    i co to są płucka ???:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płuca ze świni je się gotuje potem podsmaża z cebulka i daje jako farsz do pierogów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAA ;D niby człowiek ze wsi a nie wie :D nie miaałam pojęcia, że je się coś takiego :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    AAAAAA ;D niby człowiek ze wsi a nie wie :D nie miaałam pojęcia, że je się coś takiego :D

    :-)
    Kiedyś jadlam i mi posmakowały i tak mnie naszła ochota ale mi przeszło.
    Dobra lece po dziecko :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 9 marca 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/916cecb58496.jpg

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 9 marca 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas czyżby tescik ciążowy:)
    Mogę juz gratulowac? :*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 9 marca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy Bobotest 14dpo 1dzień przed@. Boję się że skończy się jak ostatnio:-(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 9 marca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas jak test wyszedł pozytywny jest dobrze i przestań sie stresowac bo maluszek bedzie przestraszony:*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ