X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no to za chwilke raczke odbita zobaczysz:))

    żabka04 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko piękny masz brzuszek :) zazdroszczę :)

    Jutro jak zdążę przed pracą zrobię tą betę, ale nie obiecuję, bo młodą do przedszkola zaprowadzam i potem mam mało czasu. Ale muszę zrobić jeszcze tarczycę więc w któryś dzień muszę iść. Duphaston biorę na razie 2xdziennie i Acard kupiłam, bo wcześniej brałam Acesan 30mg. Jestem cała w nerwach ale jakoś to muszę przetrwać i mam nadzieję że tym razem będzie dobrze. w Sumie termin porodu miałabym na 18.11 a w zeszłym roku 17.11. poroniłam :/ może to jakiś dobry znak?:) oby...witamin na razie żadnych dodatkowych nie biorę, tylko wit.D 1000j.
    Zabko w którym tygodniu byłaś pierwszy raz na wizycie i było już coś widać? i pozostałe dziewczyny? mi wizyta wypadałaby na koniec 6.tygodnia

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wit. D odstaw.
    Bierz dupka 2x1, acard 1x1, folik 1x1.
    Co do sioforu jak chcesz to bierz a jak chcesz to odstaw.
    Ja bym brała dopóki gin albo endo nie powie ze masz odstawić.
    Naczytalam się dużo na ten temat i nie którym dziewczynom udało się donosic ciaze dzięki mecie. A nie które poronily po tak wczesnym odstawieniu. Ona nie zaszkodzi ale decyzja należy do ciebie.
    Postaraj się zrobić tą betę. A nie możesz zaprowadzić szybciej córkę? Ja tak robiłam jak szłam na badania.
    U mnie było widać w 4 tc beta 175 malutki pęcherzyk.
    Ale tym się nie sugeruje bo będzie coś widać w zależności po pierwsze jaka beta a po drugie kiedy była owulka.
    Także teraz skup się na necie czy dobrze przyrasta potem będziesz latać po ginach.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie dam rady wcześniej bo do pracy idę:-/ w nast.tyg.mąż ma drugą zmianę i zaprowadza córkę wtedy na pewno rano zdążę podskoczyc i chyba zrobię te badania w poniedziałek. Właśnie ginka mówiła żeby brać wit.d 1000j hmmm siofor będę brać 19kwietnia mam wizytę u endo to zobaczę co powie. Na razie poza bolacymi cyckami i glowa pełną różnych myśli czuję się całkiem normalnie. Boję się najbardziej że namiesza to antyTg choć na bocianie wyczytalam że nie powoduje poronien...tsh mialam 0,149 trochę za niskie i dawkę mialam ciut zmniejszoną teraz pewnie zwiększy w zależności co wyjdzie.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Właśnie nie dam rady wcześniej bo do pracy idę:-/ w nast.tyg.mąż ma drugą zmianę i zaprowadza córkę wtedy na pewno rano zdążę podskoczyc i chyba zrobię te badania w poniedziałek. Właśnie ginka mówiła żeby brać wit.d 1000j hmmm siofor będę brać 19kwietnia mam wizytę u endo to zobaczę co powie. Na razie poza bolacymi cyckami i glowa pełną różnych myśli czuję się całkiem normalnie. Boję się najbardziej że namiesza to antyTg choć na bocianie wyczytalam że nie powoduje poronien...tsh mialam 0,149 trochę za niskie i dawkę mialam ciut zmniejszoną teraz pewnie zwiększy w zależności co wyjdzie.

    Anty tpo się teraz nie przejmuj ważne że zaskoczyło i coś wyszło:-)
    Ja miałam też takie tsh jak zaszłam najwidoczniej nasze organizmy tyle potrzebowały.
    No spoko zobaczysz kiedy tam się uda zrobić ale teraz się trzymaj bety od tego zależy ciąża jeśli dobrze przyrasta to będzie ok ajesli źle to będzie lipa.
    Tak mi gin tłumaczyl że dla nich jest ważny przyrost bety a nie innych wyników.
    A wizyta u gina nawet i dobrze że nie będziesz latać wcześniej i się stresować tylko w kwietniu podejdzie na pewno już coś będzie widać.:-)
    Będzie dobrze. Myśl pozytywnie i uwierz w tą ciaze.
    Ja wiem ze dziś jesteś w szoku ale za parę dni zobaczysz co twoja intuicja mówi...... Ja czułam wewnętrznie się spokojna nie to co przy poronieniach:-(

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endo mam w kwietniu, gina 23 marca. A wysokie mam AntyTG anty TPO w normie.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj endo o anty tpo ja się na tym nie znam.
    :-(

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo w grudniu mówiła że wyniki i nawet usg jest ladne. Spróbuje zrobić te badania w piątek. Po 6tygodniu bety już chyba się nie oznacza? Owulacje wg testu mialam ksiazkowo w 14dc boże jak wytrzymac te 2tygodnie ehhhh

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz myśleć pozytywnie bo każdy stres zamartwiaj niczego dobrego nie przyniesie.
    Po pierwsze wyniki tarczycy ci się zepsuje a po drugie taki stres dla rozwoju ciąży wczesnej nie służy.
    Skup się na czymś zajmij myśli a jak będziesz myśleć o czarnych scenariuszach to znajdź szybko inne zajęcie albo pomysł o wakacjach albo o górze z bitą śmietana czy zachwycają się czymś co masz pod ręką. Oszukać mózg.
    Masz córkę wychodzi na spacerki z nią tak żeby czas szybko płynął.
    Będzie dobrze.
    Kibicuje ci i trzymam mocno kciuki.
    Jeśli dojdę do kościoła to też się pomogłem za ciebie:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Zabko za dobre słowa:-) masz rację teraz już nic nie zrobię tylko spokój mnie ratuje hihi
    A Ty jak się czujesz? Jak Twój cukier? Musialas brać już tą insulinę?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Dziękuję Zabko za dobre słowa:-) masz rację teraz już nic nie zrobię tylko spokój mnie ratuje hihi
    A Ty jak się czujesz? Jak Twój cukier? Musialas brać już tą insulinę?

    Insuline mam brać jak będzie cukier powyżej 125.
    A na chwilę obecną nie przekracza nawet 110:-)
    Chyba boję się tej insuliny i tak na mnie działa że cukry niskie
    Ja się czuję dobrze.
    Właśnie gadamy sobie z mężem i mówi że nie dociera do niego że jestem w ciąży nie dowierza uwierzy chyba jak urodzę taaaaaaaaaaaa pewnie na usg w poniedziałek dotrze hahaha

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 marca 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że ten cukier tak nie skacze:-) jak wyglądają Twoje posilki za dnia? Co mniej więcej jesz?

    Mnie rano obudził lekki ból brzucha jak na @ i biegunka i wzdecia:-/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    To dobrze że ten cukier tak nie skacze:-) jak wyglądają Twoje posilki za dnia? Co mniej więcej jesz?

    Mnie rano obudził lekki ból brzucha jak na @ i biegunka i wzdecia:-/

    Ja już nie śpię od 5:-(

    Moje posiłki wyglądają tak samo przeważnie.:-) tyle że jem jak wrobelka i posiłków jest aż 6!!!!!
    Przytyłam 2 kg od początku ciąży ale ostatnio ważyłam i chyba schudłam 1kg.
    Ta dieta dla cukrzykow ma swój plus przytyje tyle ile dziecko i reszta potrzebna do życia nie będę miała nadwagi która będzie trzeba zrzucić po porodzie:-)

    1sniadanie dwie kromeczki chleba żytniego 100% wielkości jednej kromki białego chleba z sałata szynka i pomidorem.
    2sniadanie jedna kromeczka chleba żytniego z białym serem że szczypiorek i rzodkiewkami lub to co na 1 śniadanie lub jakieś płatki do tego owoc
    3.obiad morski z grilla,ryba w foli, jajo sadzone do tego warzywa na parze
    4. Deser sprawdziłam kaszki smakiji lub Berliso lub budyń czy kisiel albo jakieś ciacho ale bez cukru i owoc przeważnie to grejpfruta
    5 kolacja parówki z szynki z musztarda czy kanapki z sałata i szynka
    6. O 21:00 kromka białego chleba z serem żółtym :-)

    Tak to wygląda.
    Mam wrażenie że cały czas jem i jestem wielka bo muszę skupiać uwagę na to co jem itd.

    I jutro zaczynamy 13 tc:-)

    Kas to takie uczucie bólu brzuch jakbyś miała zaraz dostać ale nie dostaniesz.
    Przesz się wspomóc nospa ale zwykła i za dużo jej nie używaj tzn nie non stop:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 06:17

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 marca 2016, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie najgorsza ta dieta:-) a po pieczywie też Ci nie skacze? To super.

    Szczęśliwa 13stka mówisz:-) i już wkraczacie w II trymestr super:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    W sumie nie najgorsza ta dieta:-) a po pieczywie też Ci nie skacze? To super.

    Szczęśliwa 13stka mówisz:-) i już wkraczacie w II trymestr super:-)

    Z chlebem cudowalam źle działa na mnie graham i inne a dobre cukry mam po żytnim na zakwasie i białym ale diabetolog mówiła że lepszy ciemny.
    Ja się nagadam białym i wolę biały. Jem to po czym cukry są dobre

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 36,8 spadlo minimalnie bo wczoraj 36,9 ...aaa moze cosik sie Uda .zaczynam w to wierzyc

    żabka04 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys trzymam kciuki:-)

    Z dzisiejszejbety nici, jeszcze bym się do pracy spóźnila. Zrobię na spokojnie w poniedziałek.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2016, 23:03

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny oď rana mam mega ból sutkow:-( w pracy prawie śpię:-( brzuch juz nie boli. Ma nadzieję że to dobre objawy;-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas dziekuje jak temp bedzie sie utrzymywać do dnia @ to bedzie groszek:) i testowanie.
    A co do twoich objawow to bardzo dobre objawy znaczy ze organizm wie ze cos w nim rośnie

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ