X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Jeny oď rana mam mega ból sutkow:-( w pracy prawie śpię:-( brzuch juz nie boli. Ma nadzieję że to dobre objawy;-)

    Bardzo dobre objawy:-)
    Ale wcale też nie muszą być ważne że są yupiiiii

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 marca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mezowi nic nie powiedziałam. Nie chcę żeby w razie ponownego niewypalu się przejmował. Zaczekam na bete i wizytę.


    Zabko a ziemniaki jesz normalnie?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.
    Takie z wody gotowanej 1 wielkości większej niz jajko czasami 1,5.
    Ostatnio jadłam frytki takie ze sklepu ale w piekarniku zrobilam jakie pyszne były lepsze niż z frytkownicy.
    Nie moge jeść takich gniecionych czy peree.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodyczy wogóle?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak żebym sobie jadła Princesse czy ciasto to nie.
    Dzisiaj zjadłam Mufinke czekoladowa bo córka nie zjadła a mnie w oczy raziła i cukier miałam 99 więc ok tzn ze można zjeść raz na jakiś czas.
    A tak to kupuje ciastka owsiane z żurawina czy wafelki bez cukru. Zadawalam się budyniem czy kisielem bez cukru.
    Zamiast cukru do kawy czy herbaty slodzę kstylionem.
    Ostatnio mi mama zrobiła ciasto Raffaelo na krakersach kazałam dać bardzo mało cukru po zjedzeniu dwóch kawałkow miałam 105 też dobrze bo norma po posiłku jest do 120.
    Kombinuje sprawdzam najgorsze to klucie palców.
    Jakieś kilka dni temu nie mogłam wydusić krwi do pomiaru nie chciała lecieć ahhhh
    Siniaki takie małe się pojawiają ręce suche bo za każdym ukluje trzeba myć ręce.
    No takie życie trzeba przetrwać mam nadzieję że cukrzyca odejdzie wraz z porodem bo nie potrzebuje jej w tym wieku:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 20:40

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka ja też byłam dziś na badaniu krwi no i nie chciała wyjść a żyła była gruba.
    Potem jak wyszłam od razu mdłości i mdlenie o zgroza ;)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję klaudys:-)
    Doszłas do siebie????

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na to wygląda że tak ale wystarczyła drzemka chyba z 5 godzin no i przeszło ,ale siniaka to będę mieć mega dużego ,cała igła weszła :) .. a co było najśmieszniejsze to jak wyszłam z gabinetu to szybkim tempem do wyjścia chciałam dojść ,ale nie doszłam wpadłam w ludzi nie wiem dokładnie kto to był czy to kobieta czy chłopak i do łazienki szybciutkim krokiem ,pierwszy raz tak miałam że nie chciało nic wypłynąć , a tym bardziej że słabo mi się zrobiło
    Ale rano już mnie zaczeło coś brać zaczełam kaszlać tak dziwnie jak bym chciała zwymiotować inaczej nazwać tego nie można

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 21:07

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 marca 2016, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko to dobrze że możesz jeść różne rzeczy i cukier nie skacze:-) a tsh masz dalej takie niskie?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas w ciąży tsh rośnie a ft 4 spada.
    Dlatego będąc w ciąży będziesz biegać co mc z wynikami do endo i będzie Ci zwiększać dawkę w zależności jak będzie sobie radzić ft4. Bo pamiętaj w ciąży ft4 dla endo jest ważne.
    Mi w mc uroslo że 0,41 do 0,79!
    Tylko doliczyć jeszcze stres i ogólnie zmiany w organizmie.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow mi temp wzrosla chyba wkrotce do was dołączę :*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys może to znak ten z wczorajszej sytuacji?????
    Klaudys ja cały czas trzymam kciuki :-)
    Nie rozmyślaj o tym:-)

    Ja lezakuje bo mnie się wszystko rozciąga dziwne uczucie niby boli ale nie boli bardziej ciągnie w nicy też czułam bo byłam w wc i takie uczucie było.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabciu nie wiem mozliwe tez nad tym rozmyslalam po zamierzeniu temp.
    Kochana gdy by byl taki przycisk nie mysl o dziecku to juz dawno byl by przetarty:)
    Maluszek rosnie u ciebie, chyba chce szybko byc na raczkach u mamy

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech rośnie ale musi pocieszać min do 38 tc wcześniej niech nie wychodzi:-)
    Zobaczymy co gin w poniedziałek powie mam prenatalne może dowiemy się kto tam mieszka i zapytam o poród czy będzie cc czy naturalnie.
    Bo teraz doszło cukrzyca i ja byłam cięta przy pozamacicznej jak do cc więc wskazania na CC.
    Ale zobaczymy co powie już bym chciała niedzielę :-)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo :) a jaka plec dziecka bys chciala bo marzenia czesto sie spełniają:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synka:-)
    Ale jak będzie córeczka to się nie poniewam.
    Klaudys ja jestem w innej sytuacji i trochę zmieniłam to myślenia:-)
    Za dużo o drugie dziecko się staraliśmy, dużo było nie przyjemnych sytuacji, stresów nacisków a szczególnie chęć drugiego dziecka.
    Dla nas ważne aby zdrowe i wszystko było ok. Jakby tego było mało doszła tak wcześnie wykryta cukrzyca ciążowa. To też jakiś problem.
    Marzy się synek żeby była parka. Cztery osoby mi już powiedziały że urodzę syna jak dąb bo ładnie na buzi wyglądam taka inna ta buzia faktycznie zero syfow :-) No i jem /smakuje mi jedzenie typowe na chłopaka ale zobaczymy bo można się zdziwić.
    Już wózki oglądam ale sama nie wiem czy kupić nowy i załowac jak ukradna z klatki czy kupić używany ahhhh
    Chciałabym już coś kupować!!!!
    Miałam iść na kurs niestety jestem skazana na siedzenie w domu bo muszę regularnie jeść przy tej cukrzycy a posiłki trzeba przygotować inaczej nie mogę się zapytać jakimś rogaliki czy drozdzowka a nie uśmiecha mi się łazienka na kurs że swoim prowiantem :-(
    No i brzuch boli czasami muszę się położyć bo Babel jest tak wymagający że jak się nie położę to będę się zwijac z bólu brzucha no i te drzemki obowiązkowe nie jestem chyba w stanie wywiadzie na takim kursie. A szkoda :-(

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co z tym wózkiem to roznie bywa zalezy jakich sąsiadów lub mieszkancow w bloku masz. Ja na szczęście nie mam tych problemow bo mieszkam w domu rodzinnym takze zawsze gdzies wozek mozna schowac
    Z ta cukrzyca to jakas zmora, a ty mialas hashimoto?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak.
    Po usg ale znowu anty tpo miałam 32 więc nie wiem niby w normie.
    Endo twierdzi że tak.
    Ale bardziej tu zawiniła insulinooprnosc bo to krok do cukrzycy.
    To było do przewidzenia że w ciąży wyjdzie cukrzyca.
    Dobrze ze tak wcześnie bo można jeszcze podawać insuline i hamować te cukry. No jest i muszę z tym walczyć.

    A ludzie w klatce ok dojdzie w tym roku 3 noworodki i są dwa 12 m-ce dzieci także wózków będzie ciekawe jak się pomieścimy:-)
    Boję się bo jakiś czas temu ktoś do piwnic się włamał ale nic takiego nie ukradł. A bol dalej babci zginęli z klatki wózek nowe :-(
    A nie zamierzam nosić wózka do góry sory za wysoko.
    Zobaczymy na razie rozmyślam jaki.
    Marzy mi się w kolorze bialo miętowy ale może kogoś w oczy razic:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 09:33

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na wyniki zobaczymy jak u mnie z ta glukoza bo ost byla niby w normie ale tej wyzszej granicy.
    No to wozkow a wozkow bedzie:)
    To widze ze mlode osiedle bedzie jak sa same takie maluszki :)
    To trzymam kochana kciuki zeby z tym cukrem bylo w porzadku



    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Klaudys :-)
    Ja też Ci kibicuje i czekam na wieści od ciebie :-)

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ