X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooj trzymaj teraz sa najbardziej potrzebne

    żabka04 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys kiedy testujesz? :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak temp.nie spadnie i malpa nie przyjdzie to jutro :))

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie przyszła:-)

    Ja dziś ból sutkow mam mniejszy. Rano powtorzylam test gdzie 2dni temu była ledwo widoczna 2kreska dziś są II piękne kreski. W pon.beta i zobaczymy jak będzie dalej.
    Zabko a zelazo w tych witaminach prenatalnych przyjmujesz?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze nie przyjdzie:) poki temp w górze Jest szansa

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam prykaz od endo na pierwszej wizycie ciążowej odstawić wszystko przepisała mi witaminy femovit + dha tak jest żelazo które brałam wcześniej od niej na receptę.
    Dzięki tym witaminki z dha obeszło się od grypy.
    Miałam tylko zajebiste dreszcze jak przy gorączce 41 st. I rano przeszło.
    Dziś umieram strasznie mnie brzuch boli nie dawno wzięłam nospe czuje jak brzuch mi rośnie i skóra się naciągane bo swędzi od wczoraj. Tony balsamow wysłałam na siebie. Właśnie wstylam myślałam że bol mi przejdzie ale nic z tego poratowalam się nospa a muszę po dziecko iść i do sklepu po pistacje bo za mną chodzą:-( może jak się rozruszam to przejdzie mi.


  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nospa to nasz ratunek zabko. Ja tez dzis wezmę bo brzuch nie daje mi spokoju

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko Ty już odczuwasz rozciąganie brzucha???
    ja to żadnych takich objawów, brzuszek ledwo ledwie zaokrąglony;) waga w miejscu a juz jakby nie było połowa 4 miesiąca :D
    hm...pewnie to tez indywidualne :)
    co prawda brzuszek a właściwie cale ciało od stóp po włosy nacieram olejem arganowym, ale pewnie gdyby cos roslo to bym czuła..hm..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie gadaj że nic nie czujesz jak ciągnie?!!!!!

    Szczerze w pierwszej ciąży z córką bolał mnie brzuch jak na okres i czasami jajniki jak teraz ale też nie miałam czasu się wczuwać.
    Przy drugiej ciąży jest inaczej ja już czułam babla i czuje mój brzuch jak się rozciąga.
    Tak to prawda wszystko indywidualnie.
    Jak będziesz miała drugie to wspomnieć moje słowa że każda ciąża jest inna i przy drugim czujesz wszystko szybciej.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 marca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp.spadla i test negatywny
    Dzis juz na 100%powinna przyjsc daje jej czas do poniedzialku :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys w takim razie trzymam kciuki za następny cykl:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    U mnie temp.spadla i test negatywny
    Dzis juz na 100%powinna przyjsc daje jej czas do poniedzialku :)

    :-((((((
    No trudno ale może w następnym cyklu się uda:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko czy Ty przed ciążą robilas badania na krzepliwosc? Oprocz przeciwciała antykardiolipinowych np.białko S lub inne? Clexane nie bierzesz tylko Acard?

    Ja mam jednak cały czas ból piersi i ból żołądka. ..stresss...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robimy pezerwe do maja:)
    Po mojej maturze zaczynamy staraniA pelna para

    kas50 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Zabko czy Ty przed ciążą robilas badania na krzepliwosc? Oprocz przeciwciała antykardiolipinowych np.białko S lub inne? Clexane nie bierzesz tylko Acard?

    Ja mam jednak cały czas ból piersi i ból żołądka. ..stresss...

    Robiłam te badania oprócz białka s i c.
    Biorę tylko acard.

    A ty robiłaś wszystkie badania po poronieniu czy nie? Nie pamiętam.
    Jeśli robiłaś i wyszły ok to daj sobie spokój bo chyba szukasz czegoś w tej ciąży.
    Jeśli nie to....... Co ma być to będzie weź nie świruj!!!!!
    Uwierz w tą ciaze i tak nic Kas nie zrobisz. Bo nie możesz.
    Powiem Ci co lekarz mój gadał: jeśli ciąża jest silna to przetrwa jeśli nie to nic jej nie powstrzyma i poleci. Nawet tona duphastonu.
    Weź wyniki badań jakie masz a najważniejsze to trzy bety tak jak Ci pisałam bo po tym sama ty jak i lekarz jesteś w stanie stwierdzić czy ciąża prawidłowo rośnie.
    Więc idź pierw na tą betę :-)
    Będzie dobrze myśl pozytywnie.

    Miałam jutro zrobisz pyszny obiadek a mój mąż postanowił jechać do swoich rodziców z wieści ze jestem w ciąży! Mieliśmy na swieta powiedzieć dopiero:-)
    Więc jutro jadę w gości nie wiem jak to się skonczy bo teściowa to teściowa hihi

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 marca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko faktycznie zaczynam trochę świrować. Z badań robiłam w sumie tylko przeciwciała antykardiolipinowe i krzywą z której wyszła IO. Wtedy uznałam ją za przyczynę. Teraz zrobię tylko dla "świętego spokoju" to białko S bo gin mówiła że ewentualnie da mi hepatynę. Staram się myśleć pozytywnie, choć jest to trudne i więcej mam niestety tych złych myśli. W poniedziałek idę na betę, TSH, ft3, ft4, glukozę, mocz.

    Żabko trzymam kciuki żeby teściowa pozytywnie odebrała wiadomość :)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pewnie przyczyną twoich niepowodzeń była tarczyca i IO tak jak u mnie.
    Jesteś w sytuacji takiej jak ja masz już zdrowe dziecko więc patrząc na mnie choć nie powinnam bo każda z nas jest inna miałaś ten sam problem gdzie ja zrobiłam wszystkie badania po poronieniu i w końcu doszłam do przyczyny właśnie tarczycy i IO.
    Zobacz u mnie siofor zadziałał i u ciebie tez dziwne nie?! Tsh masz niskie ja też i zaskoczyło! No ja musiałam pomoc naturze bo za krótka faza lutealna wyszła no ale dobrze ze się uparłam bo lekarz twierdził że nie. A jednak za późno pękaly pęcherzyk i za mało czasu na zagnieżdżenie albo wadliwe zarodki ahhh.
    Nie ważne ciesz się tym że się udało.
    Zrób badania i lekarz dalej będzie wiedział co robić jeśli taka potrzeba będzie.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście mamy podobne historie Zabko. Oby zakonczyly się szczęśliwie:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Rzeczywiście mamy podobne historie Zabko. Oby zakonczyly się szczęśliwie:-)

    Kas będą i zakończą się szczęśliwie!
    Musimy w to wierzyć kto ma wierzyć jak nie my?!:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę się tej myśli trzymać:-)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ