X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja jak byłam w ciąży to też miałam takie dziwne bóle podbrzusza prawie tak jak przed @ ale troszkę inne. Trzymam kciuki żeby Ci się udało :-) i masz rację nie ma się co nakręcac

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobilam trojce tarczycowa i tak tsh 1, 86 ft3 44% ft4 71%. Wzrost tsh miesiąc temu było 1, 31 i spadek ft3. Oj chyba nie jest dobrze. Jutro idę do nowego gina zobaczę co powie...

    Zabko ja jak idę do dentysty z młodą to mam mega stressss...a idziemy znowu w lutym lakierowac 6stki...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    ja po glukozie i insulince ;)

    nooo po wynikach jestm czysta tzn ani ja ani maz sie nie puszczamy Hiv, kiła i inne świństwa negatywne :D

    teaz jeszcze insulina i bedzie komplecik :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas a nie zdenerwowalas się czymś???
    Może dlatego tsh podskoczyla?!
    Ja miałam tak ale nie świadomie się denerwowalam na samą myśl o pracy.
    Dla mnie tarczyca i ich trójca to kosmos hahah
    Czekamy na wieści:-)
    Moja jeszcze nie ma Szostek ale też mnie czeka ich ładowanie:-)
    Aniu super ze żadne cudo się nie przykleilo do was:-)
    Życzę dobrych wyników :-)

    Ja lezakuje rano głos mi odebrało.
    Cieszę się ta wolnością nie trzeba się zbierać wcześnie do pracy czy do przedszkola bo mała zostaje idzie dopiero po nowym roku:-)
    Jutro zrobię sernik bezglutenowy.
    Bigos właśnie zjadamy bo zrobiłam taki kwaśny:-)
    Winko mamy i będę oczekiwać wypowiedzenia :-) :-) może zrezygnują i nie wyślą i może mi się uda zaciazyc hihi
    Ale jestem......

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas spokojnie z TSH ..na sezon zimowy moze troche podskoczyc ;)

    ja jednego dnia mialam 2,86 tydzien pózniej 4,25 a dwa tyg po mialam 1,37 :)

    warto pamietac zeby nie isc od raz na SH tylko siasc i odpoczac z 5 min :)

    Żabko zdrówka :) ja sernik robie w srode boja dzis zrobie to nie dotrwa :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie na pobranie weszlam od razu z marszu, dodatkowo zlapalo mnie przeziebienie:-( martwi mnie to niskie ft3 coś nie umiem ogarnąć tej tarczycym ostatnio dużo przeszłam dużo stresów, smutek, łzy, ni był to najlepszy czas dla mnie. Jakie są wasze hormonytarczycy procentowo? Może endo zwiekszy mi dawkę. ..hmmm...

    Zabko a ten sernik bezglutenowy to na jakiej mace?;-) ja chyba podjem trochę zwyklego. Wczoraj upieklam czekoladowe ciasteczka bezglutenowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 20:42

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniu :-)
    U mnie pewnie sama go pochlone albo z mężem i córka bo my sernikowcy jesteśmy pod każdym kątem :-)
    Dla nas stukanie gości i tak nie będziemy mieli a w pierwszy dzień świąt jedziemy do teściów tam też będzie sernik ale taki zwykły pyszny już go jadłam.

    Wiecie co meta działa już jajcory czuje a tyle co @ odchodzi w siła dallllllll....mam nadzieję:-)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szczerze mowiac nie pamietam jakie miałam procentowo :) jak widziałąm ze FT4 sada to miałąm zwiekszna dawke i to najlepiej działało :)

    u nas w sumie wigilia u tesciów pózniej u moich rodzicow :)
    I dzien swiat chrzest .
    II leniuchowanie :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas sernik jest bez spodu tak kojarzę i na dół w piekarniku ustawiasz naczynie z wodą i on się jakby gotuje.
    Właśnie zgubiłem przepis na szczęście jest na necie:-)
    Gdzie ja go walłam :-)
    Ja nie ogarniam tarczycy więc Ci nie doradzi i nie podpowiem.
    Moje wyniki z października 2015:
    Tsh 1,2; ft3 5,48; ft4 1,84
    Z listopada 2015:
    Tsh 0,17; ft4 1,58
    Oblicz sobie % jeżeli chcesz bo nie mam jak stukam w telefonie:-)
    Ale wyniki są Ok nadczynnosci nie mam:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiła pierniczki bezglutenowe i wiecie co z piekarnika jak wyciągam fajne miękkie wystygnie zrobiły się twarde do dzisiaj mąż się śmieje że będzie nimi rzucał o ścianę :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczki mają to do tego że muszą zmieknac i potrzeba im do tego czasu:-)
    Zabka Ty masz pierwszy cykl z metą?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już drugi leci:-)
    Metę zaczęłam brać w czasie @ i jej efekty czułam już w pierwszym cyklu:-)
    Zaraz po owulce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę dziecko usypia bo nie zamierza się kłaść:-)
    Dobranoc

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    wpadam tylko na chwilę na forum, aby się przywitać i pożalić na nawał pracy. W tym tygodniu nie ma szefa, wszyscy dostali białej gorączki, chcieliby zamknąć każdą sprawę najlepiej już, na wczoraj. A mówili mi, że przed świętami taki spokój będzie w pracy; aha! Normalnie już wróżbita Maciej ma większą skuteczność w swoich przepowiedniach. Wróciłam do domu skonana jak po maratonie. Jeszcze tylko trzy dni.
    Właśnie ubraliśmy z mężem choinkę, wszystko już popieczone, dom wystrojony i w sumie jesteśmy gotowi na rozpoczęcie świąt. U nas Wigilia w gronie najbliższej rodziny (teściowie, dziadkowie i wujostwo). W pierwszy dzień świąt odwiedzamy moich rodziców a w drugi dzień świąt wybieramy się na Chrzest.

    Witam nowe forumki :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BELEN matko kto Wam wmawiał że koniec roku to mniej pracy ;) nooo ten wrózbita dobrze że nie typował numerków w totka :)

    my pewnie jutro kupimy a w srode ubieranie :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przełożeni tak mówili (z szefem na czele) powierzając swoje obowiązki. To było coś w rodzaju: "Pamiętaj, aby robić te raporty codzienne i jeszcze prezentację dla klienta. Zdeleguję Tobie moje spotkania z całego tygodnia. Przypilnuj zespół, aby rozliczyli się do środy z godzin pracy. Złóż wnioski o nadgodziny za grudzień. Gdyby przyszedł do Ciebie mój przełożony prosząc o jakieś zestawienia, to w pierwszej kolejności mu to przyszykuj. Ja będę w poniedziałek, ale wiesz przed świętami to nic kompletnie się nie dzieje, nawet nikt do Ciebie nie napisze z żadnym problemem, także tego... dasz sobie radę, nie? No to ja uciekam, Wesołych!". I tyle go widziałam.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to teraz niech od pon zawita do was :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Mogę się przyłączyć?

    Widzę że o pracy mowa ;) u mnie tak samo, wszyscy czegoś chcą na wczoraj, a najlepiej to żeby wczoraj było wysłane. Nie wspomnę o tym że trzeba by zaprojektować, wyprodukować i wysłać w jednym dniu ;) tak to już jest przed wolnym :)
    U nas szefowa jest w pracy od rana do wieczora, więc wszyscy pracujemy tak samo dużo :)

    Mówicie że zachodzimy w 2016? Bardzo dobry plan :)
    z pierwszym dzieckiem nie mieliśmy żadnych problemów.
    Pomysł na dziecko, pierwszy cykl, pierwszy test owulacyjny - dwie kreski, po 2-3 tygodniach znowu dwie kreski. Wszystko zgodnie z planem. A teraz? Już nie tak kolorowo. Sama logistyka zajmuje więcej czasu...

    Możecie powiedzieć jakie testy owulacyjne stosujecie? Jakiej firmy? O jakiej czułości? To naprawdę ma znaczenie?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiekszosc testów LH sa o czułosci chyba 25 :)

    ojjj to ja niby sama na siebei pracuje ale moi klienci przed swietami pobijaja rekordy edyen chce mnie na wyłącznosc i od czwartku umawia sie ze mna zebym mu zainstalowala program na nowo :? za kazdym razem cos nie tak.. albo kompa jeszcze nie ma albo zapomni.. a dzis jak poszlam na badania akrat sobie zadzownil ze ma kompa no to mowie ze dzis mnie nei ma ..a en nooale sie umawialismy na zis ... no wiec opierniczyłam :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kasia:-)

    Ja pojadlam sobie na kolacje ala sałatkę wrzuciłam miks sałaty,ogórka,pomidora,kukurydzę i zalała to bardzo ostrym sosem czosnkowym ale pyszne a ziałam!!!! :-D i Zapiłam lampka wina co by wzmocnić moje endo:-)
    Podziałalo dziś pozostał katar i czasami chrypka ale lepiej o wiele lepiej:-)

    Sernik zrobiony ale wyrósł wielki ale pewnie zaraz zrobi kaput!:-(

    Muszę zaraz iść wykupić OC do auta bo zapomnę a koniec jest jutro hahaha

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ