X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • biedroneczka_91 Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Mam nadzieję biedroneczka trzymam kciuki:-)
    Dziękuję gorąco za wsparcie:-)
    Ja trzymam mocno kciuki za wszystkie starajace sie:-*

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) w końcu weekend. Szalony tydzień mieliśmy w pracy. Pracowita sobota mnie czeka: przedświąteczne sprzątanie (na szczęście okna umył mąż i chwała jemu za to), przyziemne obowiązkowi czyli pranie i prasowanie, później pieczenie ciastek a wieczorem to już sama przyjemność, bo spotykamy się ze znajomymi, aby wypić wino świąteczne.

    Co do testowania, ja zapewne trafię na koniec styczniowej listy, ponieważ @ mnie odwiedzi przed Sylwestrem.

    Żabko, jak z zębem córki? Zaczyna przechodzić?

    Biedronka, może data testowania to jakiś znak? :) Kto wie? Życzę Tobie dwóch kresek.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie choróbsko rozłożyła na łopatki nie mam siły na nic. Robię dobie rosołek bo malz nie umie gotować a szkoda:-(
    Warcze na niego bo muszę stać w garach i jeszcze mnie denerwuje a on jak chory to gnije w łóżku i udaje strasznie chorego.
    Łeb mi pęka:-(

    A z córką dałam i daje paracetamol tłumaczenie jej ze w poniedziałek idziemy do dentysty. Poproszę żeby dał jakieś znieczulenie bo będzie jazda już to widzę. Od sasiadki wezmę syrop który powoduje że dziecko jest zakręcone mam nadzieję że pomoże i da sobie zrobić tego zeba:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen miłego odpoczynku relaksu i spotkania ze znajomymi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja będę testować za tydzień. Sama nie wiem czego się spodziewać raz czuję że może się udało a raz że pewnie nic z tego. Trzeba się uzbroić w cierpliwość ale to takie trudne

  • Aga_1105 Debiutantka
    Postów: 9 22

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane.
    Też jestem tu nowa staram się 6 miesięcy i o to kolejny cykl starań ;)
    Mam też pytanie odnośnie testu. Kochane czy troszkę, minimalnie bladsza kreska w polu testowym od kreski w polu controlnym świadczy już o zbliżającej się owulacji czy musi być koniecznie ciemniejsza od kontrolnej?

    uwo9flw18cowve6e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki:-)
    Powodzenia życzę :-)

    Aga ja używałam jeden cykl testy owu i olalam temat:-)
    Wydaje mi się że jasna kreska to zbliżającą się owulacja. Nie masz jakiejś instrukcji?:-P

  • Aga_1105 Debiutantka
    Postów: 9 22

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Droga Żabko.
    Na instrukcji jest napisane, że bladsza kreseczka testowa od controlnej świadczy o teście negatywnym. No ale mi się już wydaje, że już jest niewiele bledsza od drugiej także sama już nie wiem co myśleć. Ja też pierwszy raz używam testy dlatego jestem ciemna w tych sprawach, a pokusiłam się na nie ze względu na to iż moje cykle są obecnie strasznie długie i trwają 38-43 dni, gdzie nigdy mi się to nie zdarzało. Po prostu przez 1 cykl nie miałam okresu przez to iż miałam głęboką niedowagę bo przy 170 cm ważyłam 44 kg. Dostałam Duphaston na wywołanie okresu i przyszedł po odstawieniu i od tamtej pory mam właśnie takie długie cykle ginekolog mi powiedział, że nie ma co się martwić i czekać aż wszystko się unormuje dlatego sprawuję kontrolę przez testy czekając na owulację

    uwo9flw18cowve6e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja ci mogę trochę masy ciała oddać :-) Ja mam 168 i ważę 78 kg.
    Wracając do testów w takim razie wychodzi ze musi być ciemna krecha.
    A nie lepiej podejść do gina i niech sprawdzi czy jest Owulka?
    Ja się z tym nie bawię bo bardziej się spinamy. Teraz chodzę na podgląd spr czy jest i jaki pęcherzyk i oczywiście po której stronie bo ja nie mam lewego jajowodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 15:08

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_1105 wrote:
    Hej Kochane.
    Też jestem tu nowa staram się 6 miesięcy i o to kolejny cykl starań ;)
    Mam też pytanie odnośnie testu. Kochane czy troszkę, minimalnie bladsza kreska w polu testowym od kreski w polu controlnym świadczy już o zbliżającej się owulacji czy musi być koniecznie ciemniejsza od kontrolnej?

    co do testów owulacyjnych warto je zachowywac do porwnanie nie zawsz musi byc mega ciemna ..a owulka moze byc :)

    my po zakupach :) kupilismy 3 maszynki do mielenia miesa .. :P ja kupilam jedna jak teciowa sie dowiedziała i moja mam to tez chciały :D

    Żabka moja popowiedz .. z racji tego ze przy jedynce znieczulenie moze bolec popros o znieczulenie w zelu dzisla przed znieczuleniem nasienkowym ;)

    co do malej spokojnie znajdz stomatologa ktory specjalizuje sie w dzieciecej i ktory ma podejscie .. wiem trudno o takich ale sa :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniu :-)
    Tak myslalam o znieczuleniu w żelu.
    Moje dziecko przerabiać już chyba z 6 stomatologów.
    Ostatnio fajna babkę znalazłam pierwszy ząbek zrobiła udało się,przy drugim był nie smak z wizyty bo wiertła jej tam wierzyła,a na kolejnej wizycie rozdania się i nie da sobie zrobić.
    Moje dziecko ma próchnicę butelkowa i właśnie jedynka ząbek taka nieszczęśliwa że z działem na równo jej się złamała a teraz właśnie blomba wyleciała.
    Musimy zrobić choćby na siłę idą święta i będzie pozamykane gdzie ja jej zeba wylecze.
    A wiem jaki to bol przy jedynce.:-(
    Zobaczymy aż się boję.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj wierze :/ sama miałąm traume ze som.. teraz pracuje z nimi :)
    ale wiem ze dziecko jak sie zrazi to nie ma przebacz :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia92 wrote:
    Dziewczyny ja będę testować za tydzień. Sama nie wiem czego się spodziewać raz czuję że może się udało a raz że pewnie nic z tego. Trzeba się uzbroić w cierpliwość ale to takie trudne

    ja tez planowo @ powinnam dotsac 27.12 - ale zaryzykuję i betę zrobie 24.12 a na swieta zaopatrze się w testy ;) przecie skonam przy wigilijnej wieczerzy z tej niepewnosci!

    witam drogie Panie, można do Was dołączyć ?

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że planujecie na sylwka dzieci tworzyć :) Moja córka jest sylwestrowa :) A w tym roku akurat będę miała @...

    No nic, wypertraktowałam od męża, że jak przedłużą mi umowę to się zaczniemy starać. 27 lutego mi się kończy, pytanie kiedy przyślą nową, przed owulką czy po ;)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się ;-(

    Tracę głos!!!!
    Ale jutro pojade do mojego lekarza bo mam 30 km w jedną stronę (lekarza nie opuszczę aż do śmierci takiego super mam ).
    Bo dziś muszę zahaczyć o dentystę z córką. Sąsiadka zaraz mi zniesie syrop który uspokoi i wyciszy córkę. Ale się boje! Oby poszło szybko.
    Poproszę o znieczulenie w żelu. już jej nagadałam i mówi że nic nie będzie czuła :-)

    Fipsik tak robimy w sylwka ;-)
    Fajnie że twoja córa sylwestrowa!!1
    To teraz rób w styczniu tak jak ja swoja :-)

    Miłego dnia :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się nie nakręcać ... może inaczej, nie nakręcam się na prawdę. Będzie co ma być a ja staram się obiektywnie obserwować swoje ciało. Dziś mam 6 dzień po owulacji. Mam okropną zgagę, wzdęcia i czasem zakręci się w głowie no i te bóle głowy. Sama nie wiem co myśleć. Muszę uzbroić się w cierpliwość. To jest dopiero pierwszy cykl starań i wiem że gdyby się rzeczywiście udało to mielibyśmy z mężem naprawdę wielkie szczęście :-)


    Zapomniałam dodać, że kilka dni dziwnie boli mnie podbrzusze. Tak jakby ćmi, jakby coś się tam działo. Co o tym myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 16:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wszystko się może zdażyć.....:-P czekaj cierpliwie!:-D
    No dokładnie przy pierwszym cyklu szczęście:-) o tego wam życzę :-)

    Ja dzisiaj byłam z dzieckiem u dentysty była chwilą zwątpienia ale tylko polakierowal i jakiś jeszcze specyfikiem posmarowal a bana koniec załatal dziurkę w jedynce bo on jest zatruty.
    Znalazł piątkę do roboty bez wiertła się nie obejdzie także w nowym roku zawitamy jeszcze raz i na siłę robimy zabka bo może od niego promieniuje bol.

    Latalam po aptekach szukałam pregnylu słuchajcie nawet w hurtowniach nie ma już się zalamałam....pojechałam do ostatniej apteki w moim mieście z myślą że nie uda mi się kupić a tam babeczka ma na stanie tylko 2 zastrzyki :-) kazałam jej zostawić i nie sprzedawać bo to moje tylko odbiorę kiedy indziej ufffff
    Teraz czekam na owulke i jajko z prawej strony!!! :-P

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :-) widzę że starania pełna para :-P ja narazie muszę poczekać dopóki nie dostanę umowy :-)
    Jak przygotowania świąteczne.? Wszystko już gotowe.? ;-) ja dzisiaj ostatni dzień porządków i koniec sprzątania. :-P nie lubię świat :-( no ale cóż jakoś trzeba przetrwać.

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ