X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Ania, Sylwia ja też trzymam kciuki! Oby tam się wszystko ładnie nam zagnieździło :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k wrote:
    no to Ania, Sylwia ja też trzymam kciuki! Oby tam się wszystko ładnie nam zagnieździło :D
    jak sie nie zagniezdzi to nastepnyraz dopeior za kilka miesiecy :) bo podchodzimy tylko raz do IUI , nastepne bedzie IVF :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie! Mam dobre wieści!
    Owulka po prawej stronie. Pęcherzyk 15mm:-) reszta ok tak powiedział nawet nie pytałam bo wpadłam na NFZ i szybko szybko.
    Dostałam receptę na pregnyl mam wykupić i się zjawić w środę na zastrzyk i podgląd.
    :-) :-)
    Teraz nadzieja ze pecherzyk pęknie i zafasolkuje???? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 gratuluję - teraz tylko brać się do roboty :-) U mnie nadzieja zniknęła, zrobiłam dziś test ciążowy i nawet cienia drugiej kreski nie ma :-(

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Zabko:-) ja też byłam dziś na nfz pierwszy raz u nowego gina. Od razu zrobił cytologie i wymaz i usg. Mam przyjść za miesiąc, zobaczymy jak wyjdą wyniki czy nie będzie jakichś bakterii itp. I przepisze mi metformine!!!!! Mówił też coś o badaniach genetycznych hmmm...wizytę mam 29.01. To jest wogóle ginekologa-endokrynolog. Powiedział że insulina w miarę ok bo cukier w normie, ale skoro mówię że to może być przyczyna to o wykluczeniu stanów zapalnych przepisze mi leki.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia przykro mi:-( co by się spóźniona @? Czy za szybko zrobiłaś test? Kiedy masz @ dostać. Sorki ze pytam ale dziecko mi nie daje popisać z wami i nie mam jak przeczytać wcześniejszych postów.

    Kas super wieści!!!! Lepiej nie mogłaś trafić zazdraszczam endo-gin. U mnie nie ma:-(
    Z kad jesteś? Przypomnij..
    Pewnie chce cie wysłać do genetyka na badania kariotypow. Trochę się czeka ją bym podpisywał sobie gdzie takie się badania robi w twoich okolicach i oddzwonil kiedy najbliższy termin.
    W Zielonej Górze 2 tyg się czeka może na wycieczke się wybierzecie????

    Aniu jak tam u ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit. Sylwia doczytałam.
    Hmmmm pozostaje czekanie.
    Czy to możliwe że tak się wydłużyl cykl? Miałaś tak kiedyś? Może się zestresowalam czymś ostatnio?
    A może faktycznie zafasolkowalas ?

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Sylwia przykro mi:-( co by się spóźniona @? Czy za szybko zrobiłaś test? Kiedy masz @ dostać. Sorki ze pytam ale dziecko mi nie daje popisać z wami i nie mam jak przeczytać wcześniejszych postów.

    Kas super wieści!!!! Lepiej nie mogłaś trafić zazdraszczam endo-gin. U mnie nie ma:-(
    Z kad jesteś? Przypomnij..
    Pewnie chce cie wysłać do genetyka na badania kariotypow. Trochę się czeka ją bym podpisywał sobie gdzie takie się badania robi w twoich okolicach i oddzwonil kiedy najbliższy termin.
    W Zielonej Górze 2 tyg się czeka może na wycieczke się wybierzecie????

    Aniu jak tam u ciebie?

    Jestem z Ustronia na śląsku. Ty mialas robione badania genetyczne?
    Patrzylam że najbliżej w bielsku robią, tylko to jest sens gdy mam już 1dziecko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 12:17

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuuuu szkoda bo zielona góra od was daleko!!!!
    No widzisz sama tak myslalam skąd ten pomysł skoro mam już dziecko.
    Ale genetyk mi tłumaczyl że taka procedura skoro tyle poronilam, że te badania genetyczne wyjdą na 95% populacji wychodzi ok.
    Przy okazji tych badań robią jeszcze inne na krzepliwosc,trombofilie.
    Tylko na skierowaniu musi pisać inaczej. Tego nie wiem byś musiała w recepcji przy rejestrowanie się dowiedzieć jak to jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam to genetyk mówił że mi to będą robić badania kariotypow,trombofili i inne.
    Właśnie czekamy na wyniki zobaczymy co zrobili.
    Ale kas skoro na NFZ to możesz sobie zrobić co ci szkodzi.:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mąż Twój też miał te badania? Zobaczę za miesiąc co powie. Zadzwonię popoludniu z ciekawości do bielska i popytam chociaż o terminy. Myślę jednak że to przez tą insuline moje komórki mogą być wadliwe.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :) od jakiegoś czasu Was "obserwuję" czytam uważnie i w końcu mogę napisać coś od siebie :D po 15 miesiącach dziś zobaczyłam 2 kreseczki na 3 testach:D nie wiem czy już skakać z radości bo jeśli to prawda to dopiero drugi tydzień i lekarz mi tego nie potwierdzi;( myślicie, ze zrobienie bety będzie już oficjalnym wynikiem ?:)

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze się nie zapisuje, ale podglądam....Czeka mnie najpierw rozmowa z mężem-odkładam to, bo generalnie nigdy ciągu do dzieci nie mieliśmy...Ja nie naciskałam, bo żadnego instynktu nie odczuwałam nigdy..;)Ale...... Latka lecą, w lutym skończe 34..no i czasu coraz mniej, tym bardziej że moje cykle nigdy nie należały do regularnych...Od dwóch cykli mierze sobie tempke, badam śluz, szyjke itp,no i tak chcąć nie chcąc zaczełam rozmyślać jakby to było być w ciąży..No i te rozmyślania przełożyły się w chęć, tyle że mąż jeszcze o tym nie wie...:(...Zbieram się, bo niestety rozmowa nie bedzie pewnie łatwa, no i czekam na dogodny moment...Antykoncepcji nie stosuję całe lata, zabezpieczamy sie poprzez stos przerywany..... Wesprzyjcie mnie dziewczynki i podpowiedzcie jak pogadać z dziecioniechetnym mężem....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Dziewczyny :) od jakiegoś czasu Was "obserwuję" czytam uważnie i w końcu mogę napisać coś od siebie :D po 15 miesiącach dziś zobaczyłam 2 kreseczki na 3 testach:D nie wiem czy już skakać z radości bo jeśli to prawda to dopiero drugi tydzień i lekarz mi tego nie potwierdzi;( myślicie, ze zrobienie bety będzie już oficjalnym wynikiem ?:)
    Bete możesz zrobić kilka dni przed @. Który masz dziś dzień cyklu?

    basiunia lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś 31 dc a cykle mam 28-29, bardzo regularne :)jestem jakieś dwa dni po spodziewanej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 12:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i dodam, że od miesiąca biorę bromergon na zbicie prolaktyny i inofolic;)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta jak najbardziej już wyjdzie:-)

    basiunia lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to biegnę po pracy :D dzięki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas na te badania jedziesz z mężem/partnerem. Obydwoje potrzebujecie skierowania do takiej poradni. Na twoim musi pisać ciaze poronione a u męża poronienia u żony/partnerki.
    Dzwoń pytaj o terminy i o skierowanie niech ci powie co ma pisać bo poradnie różne mają wymagania.
    Wiem że zapisać cie nie będzie mogła w czasie rozmowy tel bo oba do systemu od razu wklepuje i tam są dane potrzebne do wpisania z pieczątki. Ale zapytać się możesz czy cie zarejestruje.

    Basiunia,allmita witam się:-) powodzebia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia beta już wyjdzie.
    Trzeba ją zrobić w odstępie 48 h.
    Czyli dzisiaj i pojutrze zrób. Sprawdzisz czy dobrze przyrasta.

    Allmita ja bym zrobiła tak postawiła winko po lampce czy dwóch zapytała co myśli na temat dzieci. Nie wiem jak sytuacja finansowa i materialna u was ale nie ważne :-) mamy wszystko wiek nas goni itd itd że to już czas bo ty byś chciała czujesz ze to juz czas na dzieci a potem do roboty!!!!!!:-)
    Ja swojemu przed ślubem powiedziałam że chce dziecko tu i teraz zapytał poważnie nie za szybko a ja mu na co mam czekać żeby zrazić się do ciebie( przed nim byłam z gościem 8 lat i bardzo mocno mnie skrzywdzić) chodziło mi ze trafię na jakiegoś debile następnego. I co rozbiór rozporek i dalej nie muszę nic mówić :-)
    Naszczescie trafił mi się porządny mądry kochany już mężulek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 13:40

    basiunia lubi tę wiadomość

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ