X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nie ale juz lada chwila i bedzie


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj 8dpo. Wczoraj byliśmy z mężem na grillu to normalnie tak mi sie ziewało cały czas, że o 19:00 musielismy sie zbierac, bo juz nie dawałam rady. Dzisiaj znowu żołądek mnie boli, a rano zanim wstałam z łóżka to było mi troszke niedobrze. Nie chcę się nakręcać, bo może to nie ciąża... zobaczymy. Do tego jeszcze mam dreszcze co jakiś czas i ogólnie dzisiaj bardzo słaba jestem. Po wczorajszym zdecydowałam zrobić dziś test mimo tego, że jest za wcześnie no i wyszedł negatywny. Znaczy jakby pokazał się taki cien cienia (dosłownie cien cienia), ale wolę się nie nakręcać. Poczekam, zobacze co będzie dalej i jak coś to zrobię za 2 dni.
    Katharina92 a testowałaś?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj 8dpo. Wczoraj byliśmy z mężem na grillu to normalnie tak mi sie ziewało cały czas, że o 19:00 musielismy sie zbierac, bo juz nie dawałam rady. Dzisiaj znowu żołądek mnie boli, a rano zanim wstałam z łóżka to było mi troszke niedobrze. Nie chcę się nakręcać, bo może to nie ciąża... zobaczymy. Do tego jeszcze mam dreszcze co jakiś czas i ogólnie dzisiaj bardzo słaba jestem. Po wczorajszym zdecydowałam zrobić dziś test mimo tego, że jest za wcześnie no i wyszedł negatywny. Znaczy jakby pokazał się taki cien cienia (dosłownie cien cienia), ale wolę się nie nakręcać. Poczekam, zobacze co będzie dalej i jak coś to zrobię za 2 dni.
    Katharina92 a testowałaś?
    Meggie pokaż ten test. Cień cienia to już coś:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde na zdjeciu nawet nie da sie uchwycic :( zaraz zrobie, ale tak jak mowie ciezko cokolwiek zobaczyc :P a jak mogę go tu wrzucić?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz wejść na naforum.zapodaj.net i wybrać plik ...dasz radę:D A jak nie to podaj linka do fb to tam wyślesz :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez stronę zapodaj.net. Wybierasz tam dział na forum i potem wielkość mi iaturki jaka ma byc weź 500x500, wysyłasz foto kopiujesz link i wrzucasz tutaj link


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testować nie będę bo szyjka wczoraj wieczorem nisko była i otwarta, No dzisiaj rano juz średnio wysokość ale i tak czekam na @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 13:14


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj wieczorem wrzuce. Póki co zwalniam sie z pracy, bo normalnie nie wydole... mam cały czas dreszcze i jest mi niedobrze. Może sie zatrułam :( nie wiem, wrzuce pozniej foto.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie trzymam kciuki żeby Twoje dolegliwości nie były zatruciem. Chociaż na swoim przykładzie niestety powiem, że przed @ czasem mi się w głowie kręciło, czasem było mi niedobrze. Chociaż nigdy wcześniej tak nie miałam i oczywiście stwierdziłam, że to ciąża. Ale u Ciebie są trochę inne dolegliwości. Mam nadzieję, że w tym cyklu Ci się uda, w końcu przeszłaś to okropne badanie. Trzymam ze wszystkich sił. Paula u Ciebie też mi się wydaje, że lada moment będziesz w ciąży. Mam nadzieję, że wszystkie będziemy. U mnie właśnie pojawiło się trochę ciągnącego śluzu, ale chyba już go nie ma. Szyjka wydaje mi się być dalej zamknieta, chyba że nie potrafię odróżnić. Myślałam, że już po owulacji a tu może jest nadzieja. Dziwny ten cykl, może ten costagnus mi coś zmienia

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Alison
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdycham w lozku... 38.16 stopni a rano było 36,90. Alison dziękuje bardzo za kciuki. Ledwo żyje...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można też Twoja infekcję odbierać jako osłabienie organizmu spowodowane ciąża. Hmmm nie wiem czy tak może być, ale mnie się to kojarzy. Oby... Zdrowiej szybciutko

    Alison
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj foto testu


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówiłam ciężko tu cokolwiek uchwycić, ale daje linka - o ile mi się to udało dodać.
    https://naforum.zapodaj.net/073a2e828d11.jpg.html

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno, ale totalnie nic nie widać :/
    https://naforum.zapodaj.net/073a2e828d11.jpg.html

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja nic nie widzę. Ale zdjęcie może nie odzwierciedlać.

    Alison
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... nie ma co szaleć:) jak będzie to będzie. Zrobię może jutro rano, moze w środę następny. A czuje się fatalnie, tempka dobiła do 38.64 masakra do tego lędźwia zaczęły mnie bolec :(

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    No właśnie... nie ma co szaleć:) jak będzie to będzie. Zrobię może jutro rano, moze w środę następny. A czuje się fatalnie, tempka dobiła do 38.64 masakra do tego lędźwia zaczęły mnie bolec :(
    Meggie A ta kreska pojawiła się odrazu czy po wyschnięciu? Na zdjęciu faktycznie nic nie widać

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu, ale teraz się zastanawiam, czy to może test nie jest jakis wadliwy (ma nierówna powierzchnie) i dlatego może wyglada mi to na cień cienia, a w rzeczywistości nic tam nie ma. Okaże się za pare dni :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz powtórzyć test, jakiś cienia cienia cieni jest, ale tak jak mowisz jeśli może byc wadliwy to nie ma co sie sugerować, powtórz test i będziesz wiedziała, powinien na pewno byc ciemniejszy jutro czy pojutrze ;) trzymam kciuki i zdrówka!


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie mi ten sam test kiedys pokazał falszywie dodatni:/ później kiedy sie udalo kreski wychodziły bardziej widoczne na 25mlu plytkowe niz na nim, wedlug mnie te paskowe to niewypał.

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ