Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Staraczki 2018 ;) vol2
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 14 września, 23:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Rybkaaga to super ze sie udalo :D widziwz tak na lajcie podeszlas ze az zaskoczyło ;) na kiedy masz termin ?
No mi juz ciężej jest hehe ale faktycznie juz blisko ;P

Rybkaaga
Koleżanka
6

Wysłany: 28 września, 17:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, z om na 27.03 więc jeszcze trochęcsobie poczekam

[konto usunięte]

Wysłany: 1 października, 17:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hehe ale najwazniejsze ze sie udało ;) juz chyba niedługo bedziesz znała plec ? A ogolnie jak sie czujesz , Wszystko ok?

Rybkaaga
Koleżanka
6

Wysłany: 25 października, 10:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Paulka

Rybkaaga
Koleżanka
6

Wysłany: 25 października, 10:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Paulka;-) nie jest źle, tylko córka zaczęła chodzić do przedszkola i co jakiś czas przynodi jakieś choróbska. za miesiąc będe miała połówkowe i pewnie się dowiem jto tam jest, wcześniej lejarz się wygadał ale wole poczekać na następną wizytę będzie już pewne. A co tam u ciebie? ty już na końcówce;-)a co tam będzie u ciebie, drugi synek?

osi
Koleżanka
18

Wysłany: 25 października, 16:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
.

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 listopada, 17:32

[konto usunięte]

Wysłany: 30 października, 09:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Rybkaaga napisała:
Hej Paulka;-) nie jest źle, tylko córka zaczęła chodzić do przedszkola i co jakiś czas przynodi jakieś choróbska. za miesiąc będe miała połówkowe i pewnie się dowiem jto tam jest, wcześniej lejarz się wygadał ale wole poczekać na następną wizytę będzie już pewne. A co tam u ciebie? ty już na końcówce;-)a co tam będzie u ciebie, drugi synek?
Tak syn drugi no ja juz koniec prawie ale nic sie nie zapowaiada na to jakies skurcze niby sa ale zaraz przechodza a juz mi jest tak ciężko ze ledwo laze :/ juz marze zeby urodzic i mniec to za soba końcu ;)
Pij Wit c musujące zawsze coś pomoze ja cala ciaze piłam i raz mnie rozłożyło ;P

Rybkaaga
Koleżanka
6

Wysłany: 3 listopada, 20:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
To pewnie synek się ucieszył, że będzie miał brata:-) u mnie córka jeszcze nic nie wie. U mnie na przeziębienie herbatka z imbirem,miodem i goździkamiV:-) na koñcówce bywa ciężko, też się ledwo toczyłam i mąż musial mi pomagać z łóżka się stoczyć;-) Daj znać jak już będziesz po;-)

[konto usunięte]

Wysłany: 5 listopada, 15:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie nic sie nie dzieje konkretnego juz mam nerwy :/ bo niby cos sie rozkreca ale jednak cichnie . bylam u położnej i 16tego mam miec masaz szyjki macicy i po tym ma ruszyc, mialam to tez z synem i na drugi dzień zaczęło sie teraz tez licze ze tak bedzie Ehhh :/ .zobaczymy....

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)