X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowaola wrote:
    Ja po wizycie :) kropek ma 15,6mm i pięknie pika serducho, dziś równo 8 tydzień
    Wlasnie ola mi sie pomylilo bo myślałam ze to jutro wizyta ;) hehe ale super ze wszystko dobrze ;) na kiedy termin porodu ?

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 lipca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia mazia i jak kiedy testujesz? Kiedy masz miec @?
    @ za tydzień w środę. Raczej nie będę testować bo jestem pewna że nic z tego.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 11 lipca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Wlasnie ola mi sie pomylilo bo myślałam ze to jutro wizyta ;) hehe ale super ze wszystko dobrze ;) na kiedy termin porodu ?


    20 luty :) 8 sierpnia mam mieć prenatalne

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    km5sroeqr29ccbje.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia jak tam ? Testujesz jutro ;)? A jak u reszty

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia jak tam ? Testujesz jutro ;)? A jak u reszty
    Hej. Nie nie testuje nie ma sensu czuje że nic z tego. Piersi bolą jak zawsze przed @ więc najpóźniej w środę napewno będzie

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej. Nie nie testuje nie ma sensu czuje że nic z tego. Piersi bolą jak zawsze przed @ więc najpóźniej w środę napewno będzie
    A moze sie udało ;) daj znac w srode co i jak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia melduj sie ;) jest @ czy nie ?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia melduj sie ;) jest @ czy nie ?
    Jeszcze nie ma ale będzie napewno

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Jeszcze nie ma ale będzie napewno
    A nie zatestujesz ? Skad jestea pewna ze bedzie

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    A nie zatestujesz ? Skad jestea pewna ze bedzie
    Paulka intuicja...tak jak mówiłam dzisiaj rano @ przyszła z okropnym bólem

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka intuicja...tak jak mówiłam dzisiaj rano @ przyszła z okropnym bólem
    Fuck !!!! Bylam pewna ze jak ten zastrzyk itd to raczej pewne :/ i co teraz ?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 19 lipca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Fuck !!!! Bylam pewna ze jak ten zastrzyk itd to raczej pewne :/ i co teraz ?
    Dzwoniłam dzisiaj do lekarza i już mam kolejny lek - Aromek... Jak przeczytalam ulotkę to się przeraziłam...ale na forum dziewczyny piszą że działa więc spróbuję a w srode na monitoring ...to już chyba ostatnie podejscie. Nie mam już siły ...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Dzwoniłam dzisiaj do lekarza i już mam kolejny lek - Aromek... Jak przeczytalam ulotkę to się przeraziłam...ale na forum dziewczyny piszą że działa więc spróbuję a w srode na monitoring ...to już chyba ostatnie podejscie. Nie mam już siły ...
    A co to jest za lek bo szczerze to pojecia nie mam :P mysle ze jak masz dobrego lekarza i cie pokieruje to powinno sie udać ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 20 lipca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    A co to jest za lek bo szczerze to pojecia nie mam :P mysle ze jak masz dobrego lekarza i cie pokieruje to powinno sie udać ;)
    W Polsce jest zarejestrowany jako lek dla kobiet z rakiem a w USA jest to lek na niepłodność ...więcej na ten temat jest w wątku stymulacja letrozolem...
    Zobaczymy co z tego wyjdzie

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Niki_87 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 22 lipca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Dołączyłam, bo w grupie raźniej. Staramy się o dzidziusia od 3 cykli. Myślalam że zajść w ciążę jest dużo łatwiej. Byłam u ginekologa myślałam że zleci mi jakieś badania ale nic z tych rzeczy. W pierwszej kolejności ma przebadać nasienie mój partner. Na usg z kwietnia widać było piękny pęcherzyk owulacyjny. Powiedział, że szkoda że nie został zaplodniony. Ale wtedy jeszcze się nie staraliśmy. Mam się zgłosić z wynikami partnera za 3 miesiące i się nie stresować. Ale to jest tak długo.

    Niki_87
    Starania od 05.2018
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 23 lipca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki_87 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Dołączyłam, bo w grupie raźniej. Staramy się o dzidziusia od 3 cykli. Myślalam że zajść w ciążę jest dużo łatwiej. Byłam u ginekologa myślałam że zleci mi jakieś badania ale nic z tych rzeczy. W pierwszej kolejności ma przebadać nasienie mój partner. Na usg z kwietnia widać było piękny pęcherzyk owulacyjny. Powiedział, że szkoda że nie został zaplodniony. Ale wtedy jeszcze się nie staraliśmy. Mam się zgłosić z wynikami partnera za 3 miesiące i się nie stresować. Ale to jest tak długo.
    Hej Niki. Trzy miesiące faktycznie wydaje się długo...ale czas szybko leci . Ja się staram od stycznia i niby czas się ciagnie a jak tak patrzę to nie wiem kiedy mi przeleciało tyle miesięcy...

    Niki_87 lubi tę wiadomość

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Niki_87 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej Niki. Trzy miesiące faktycznie wydaje się długo...ale czas szybko leci . Ja się staram od stycznia i niby czas się ciagnie a jak tak patrzę to nie wiem kiedy mi przeleciało tyle miesięcy...

    Mi gdy zaczęliśmy starania o dzidziusia te miesiące wydają się tak długie. Pierw czekam na dni płodne a później na okres. Ty już masz zrobione badania, drozne jajowody a mój gin całkowicie zbagatelizowal sprawę. Nie dopytalam się czy to co widzi na usg spowodowało że nie dał mi skierowania na hormony i że ich poziom jest ok. Bo ja się troszkę boję że mogę mieć niedobór progesteronu. I czasem gdy jestem u gin troszkę się stresuję i zapominam zapytać o pewne rzeczy.

    Niki_87
    Starania od 05.2018
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki_87 wrote:
    Mi gdy zaczęliśmy starania o dzidziusia te miesiące wydają się tak długie. Pierw czekam na dni płodne a później na okres. Ty już masz zrobione badania, drozne jajowody a mój gin całkowicie zbagatelizowal sprawę. Nie dopytalam się czy to co widzi na usg spowodowało że nie dał mi skierowania na hormony i że ich poziom jest ok. Bo ja się troszkę boję że mogę mieć niedobór progesteronu. I czasem gdy jestem u gin troszkę się stresuję i zapominam zapytać o pewne rzeczy.
    Badania takie jak progesteron prolaktyna tsh itp itd możesz zrobić prywatnie i nie prosić się lekarza o skierowanie. Większość lekarzy twierdzi że gdy minie rok starań to wtedy należy zacząć się martwić ale jak dla mnie to strata czasu i mój lekarz też tak sądzi...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Badania takie jak progesteron prolaktyna tsh itp itd możesz zrobić prywatnie i nie prosić się lekarza o skierowanie. Większość lekarzy twierdzi że gdy minie rok starań to wtedy należy zacząć się martwić ale jak dla mnie to strata czasu i mój lekarz też tak sądzi...

    Mój dokładnie tak samo. To nasz trzeci cykl starań przy dziecku numer dwa :) lekarz dał nam czas na samodzielne działanie tylko do września.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Mój dokładnie tak samo. To nasz trzeci cykl starań przy dziecku numer dwa :) lekarz dał nam czas na samodzielne działanie tylko do września.
    Ja dwa razy zaszłam w ciążę bez najmniejszych problemów a teraz już pół roku minęło i się nie udaje ...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
‹‹ 140 141 142 143 144
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ