X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki Kieleckie
Odpowiedz

Staraczki Kieleckie

Oceń ten wątek:
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3628 5584

    Wysłany: 19 kwietnia, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Chyba go nie ma. A może się mylę. Był dyrektorem to napewno wiem. Nie miałam z nim styczności, więc nie znam człowieka. Ale coś tam o uszy mi się obiło, że jest lekko nieuprzejmy :D

    Właśnie denerwuje mnie to taśmowe traktowanie. Nic tylko IVF.
    Mam dokładnie takie same odczucia. Szczególnie po tym co ostatnio usłyszałam :O zero badań, zero diagnostyki. Nie wyszło przez 12 miesięcy naturalnie to już nie wyjdzie, proszę się nie łudzić.

    17 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Mam dokładnie takie same odczucia. Szczególnie po tym co ostatnio usłyszałam :O zero badań, zero diagnostyki. Nie wyszło przez 12 miesięcy naturalnie to już nie wyjdzie, proszę się nie łudzić.


    Nie wiem czemu ale czasami mam wrażenie, że lekarze maja z tego niezle honorarium. Tak jak z tych niektórych zabiegów- operacji. Potrzebne niepotrzebne robimy. Może się mylę i oby było inaczej ale jak bym w szpitalu to naprawdę wszystko szło jak na taśmie. Nie obrażając nikogo.

    A bylas już w klinice ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 23:59

  • Alysa Autorytet
    Postów: 3628 5584

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Nie wiem czemu ale czasami mam wrażenie, że lekarze maja z tego i nieźle honorarium. Tak jak z tych niektórych zabiegów- operacji. Potrzebne niepotrzebne robimy. Może się mylę i oby było inaczej ale jak bym w szpitalu to naprawdę wszystko szło jak na taśmie. Nie obrażając nikogo.

    A bylas już w klinice ?
    Nie, jeszcze nie byliśmy. Myślałam, żeby iść do Woldera. Chciałabym zrobić histeroskopie i biopsję endometrium/ CA138. Wolałabym to zrobić gdzieś na miejscu w szpitalu. DOdatkowo jeszcze myślałam o badaniu na trombofilię.

    17 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • Wenecja24 Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 19 kwietnia, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    Hej :) dziewczyny, dziś na wizycie doktor potwierdziła u mnie polipa trzonu macicy i dostałam skierowanie do szpitala wojewódzkiego. Macie jakieś doświadczenia - z tamtejszym oddziałem, doktorami, histeroskopią? Czy to robią w określonym dniu cyklu, czy długo się czeka? Próbowałam się dodzwonić na izbę, ale jeszcze się nie udało. HSG miałam robione na Prostej i ze znikomym entuzjazmem myślę o zwiedzaniu kolejnego kieleckiego szpitala 😕
    Ja byłam tam 2x, ale nie na histeroskopii.
    Ciężko o informację o swoim stanie zdrowia od lekarzy, to główny minus. Każdy tam biega, małe możliwości żeby na spokojnie dowiedzieć się o swojej sytuacji. 0 prywatności, nie ma wydzielonego miejsca na rozmowę z lekarzem (wszystko w biegu na korytarzu). Obchód to minuta na salę. Nic nie mówią. No i też jak ktoś cię odwiedza to jest mało miejsca, mało prywatności.
    Położne miłe, delikatne.
    Zespół lekarzy - jedni lepsi, drudzy gorsi. Zależy jak trafisz.

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 20 kwietnia, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Nie, jeszcze nie byliśmy. Myślałam, żeby iść do Woldera. Chciałabym zrobić histeroskopie i biopsję endometrium/ CA138. Wolałabym to zrobić gdzieś na miejscu w szpitalu. DOdatkowo jeszcze myślałam o badaniu na trombofilię.


    Jakie to jest niesprawiedliwe, że trzeba szukać lekarza, który nas wysłucha i podejmie decyzję w tym dobrym kierunku, a nie działa na oślep.
    Woldera polecjaja bardzo, więc a nóż.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 08:44

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1183 1391

    Wysłany: 20 kwietnia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    On chyba wcześniej pracował w naszej Gamecie ? czy się mylę? Ale jakaś aferka spowodowała, że juz go tam nie ma.

    Tak, zarządzał Gametą, ale już tam nie pracuje. Nie wiem co dokładnie się stało. Wystarczy mi, że kiedy ja jeszcze spałam po punkcji on na oczach mojego męża doprowadził do płaczu swoją pacjentkę. Niektórzy nie powinni pracować z ludźmi...

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ