X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Jestem cały czas :-) Wierna swojemu pierwszego wątkowi i wszystkim staraczkom mocno kibicuję! Andromeda - na pewno do końca roku ta liczba się zmniejszy :-)

    Jussio współczuję Ci takich dolegliwości, u mnie mdłości w kratkę, nie są jakieś bardzo męczące, ale i tak nie mogę się doczekać II trymestru! O matko aż 6 kg schudłaś? Ja jakbym tyle schudła to by mi chyba żebra można było policzyć przez skórę...
    Jutro idę na wizytę do innego gina, po skierowanie na badania, pewnie i uda się podglądnąć Kropka, to napiszę Wam co i jak :-)

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja raczej już się na 2015 nie załapię, bo teraz ten cykl stracony ze względu na pobyt a potem mam owu 24.12, no chyba, że sobie uroczyście 31.12 rano siknę :D :D :D

    Madziulla, Hashija lubią tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Andromeda Autorytet
    Postów: 875 2416

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe kokardka ale bylyby jaja:)

    Madziulla, Doti87 lubią tę wiadomość

    Starania od 2014, PCO, niedoczynnosc tarczycy, NK 25%, ANA +, C677T A1298C MTHFR hetero, endometrioza, bialko C 89%, S 90%, ATG & ATPO ok, G20210A & Leiden ok, kariotypy ok, zespol antyfosfolipidowy ok.
    GAMETA Gdynia od 01.2020
    3x IUI 👎
    ICSI: ❄❄❄❄❄❄
    1. FET (bl 4.1.1): 15.09.20 💔👼 (10tc)
    2. FET (bl 4.1.1): 18.03.21 👎 (CB)
    3. FET (bl 4.1.1): 20.04.21 👎 (CB)
    4. FET (bl 4.1.1): 07.07.21 👍 3.04.22 🌟👶
    Naturalny cud: 💔 21tc 😭 (16.02.23)
    5. FET (bl 4.2.1): 13.06.23 💔👼 (10tc)
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny to że w temacie mamy 2015 to nie znaczy że w 2016 nie możemy tu pisać ;)
    A to czy uda się jeszcze w tym roku czy dopiero w przyszłym to taki mały szczegół bo uda się każdej z naszego grona zobaczycie :)
    kirys wrote:
    Hej Dziewczyny! Jestem cały czas :-) Wierna swojemu pierwszego wątkowi i wszystkim staraczkom mocno kibicuję! Andromeda - na pewno do końca roku ta liczba się zmniejszy :-)

    Jussio współczuję Ci takich dolegliwości, u mnie mdłości w kratkę, nie są jakieś bardzo męczące, ale i tak nie mogę się doczekać II trymestru! O matko aż 6 kg schudłaś? Ja jakbym tyle schudła to by mi chyba żebra można było policzyć przez skórę...
    Jutro idę na wizytę do innego gina, po skierowanie na badania, pewnie i uda się podglądnąć Kropka, to napiszę Wam co i jak :-)
    No a u mnie przez ostatnie dwa lata nazbierało się trochę tłuszczyku tu i ówdzie więc teoretycznie wróciłam teraz do wagi z przed ślubu, ale nie chciałabym wpaść przez to niejedzenie w jakąś anemie :/

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio też tego się obawiałam, ale gin mnie pocieszył, że do 12 tygodnia to nic groźnego i ciąża sobie poradzi. Jedynie gdyby wymioty były uporczywe i doszło do odwodnienia, to trzeba do szpitala na nawodnienie, ale oczywiście Ci tego nie życzę. Już niedługo wróci nam apetyt mam nadzieję już na dobre. Ja dzisiaj mam w miarę spokój i pierwszy raz od kilku tygodni zjadłam ze smakiem obiad. Cieszyłam się jak głupia, że mi to sprawiło przyjemność, a nie musiałam się zmuszać, jak to bywało ostatnio :-P

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 26 listopada 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys ale ci zazdroszczę tego obiadu ;) Ja to już nie pamiętam co to przyjemność jedzenia :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 17:44

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 listopada 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Dziś piatek... dokladnie za tydzień mam termin porodu.
    Wczoraj mialam przuplyw energii, wiec latalam po schodach, bo synka do szkoly, ze szkoly trzeba przyprowadzic, potem na dyskoteke andrzejkowa i z niej przyprowadzic.sprzatanie, gotowanie i nawet zrobilam porzadek z orzechami włoskimi. Myślałam, że to ruszy porud, ale nadal cisza. Boje się, ze znow urodze po terminie i nie bedzie kolorowo, bo mala bedzie spora.
    Jedyne co tojuz czuje ze dzis ledwo będę łazić po wczorajszym forsowaniu.
    Dziś synek idzie na piżama party do babci i jego kuzynostwo też będzie, a my moglibyśmy na porodówke jechać jakby Gabrysiasię zdecydowała, ale odkiedy to dzieci rodzą się na życzenie rodziców?

    patkaaxx90, Patus_777, Andromeda, She86 lubią tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 27 listopada 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami się rodzą moja mama jak brata miała rodzic przyszła z pracy z tekstem ze wzięła wypłatę i najwyższy czas na porodówkę nie upłynęło parę godzin i akcja się zaczęła... Śmialiśmy się że synek posłuszny mamusi

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pozniej też taki posluszny byl?
    Nasz syn mnie nie posluchal jak sie rodzil, teraz slucha, ale trzeba miec sile przebicia, bo to indywidualista jak cos chce to robi po swojemu. Mnie rodzice wyczekiwali a ja 6 dni po terminie zdecydowałam się wyjść. Wiec dlaczego corcia miałaby się tak po prostu słuchać?

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 4 dni po terminie i pomimo odejścia wód i skurczy partych to siedziałam w brzuchu :-P do dziś się śmieje,że wiedziałam co mnie czeka na świecie to po co miałam wychodzić :-D

    Hashija, Patus_777 lubią tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    A pozniej też taki posluszny byl?
    Nasz syn mnie nie posluchal jak sie rodzil, teraz slucha, ale trzeba miec sile przebicia, bo to indywidualista jak cos chce to robi po swojemu. Mnie rodzice wyczekiwali a ja 6 dni po terminie zdecydowałam się wyjść. Wiec dlaczego corcia miałaby się tak po prostu słuchać?


    To jest synuś mamusi... więc chcąc czy nie posłuszny jest bo mama ma go zawsze za ideał:) Co mnie śmieszy bo poza domem odwrotnie.. no ale czego oczy nie widza temu sercu nie żal..:)

    Hashija lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Taka Sytuacja Przyjaciółka
    Postów: 81 90

    Wysłany: 27 listopada 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam robiłam dzsiaj test.
    Zrobiłam go totalnie od niechcenia, po 16 nieudanych cyklach, i negatywie jeszcze w środe byłam pewna że jak zwykle będzie jedna krecha.
    Jakież było więc moje zdziwienie:
    http://zapodaj.net/475fe00c98533.jpg.html
    bladzioch ale w końcu coś :)
    Zaraz po pracy pojechałam na bete.
    Wyniki powinny być po 17.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 15:59

    Hashija, violett, Ola_45, Doti87, tysiaa93, Andromeda, She86 lubią tę wiadomość

  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 27 listopada 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka sytuacja trzymam mocno kciuki za piękną bete :)
    Jak ja kocham takie historie ;) Musi być piękna fasolka :D
    A bladzioch jak ta lala ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 15:52

    Taka Sytuacja lubi tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka sytuacja super!! Jak tylko odbierzesz bete chwal sie pieknym wynikiem :-D

    Taka Sytuacja lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdzie się nie wybieram, zostaję w wątku z Wami:**
    Mamy trudne chwile. ..przez to, ze mąż zusu nie dostał, w pracy uznali go za niezdolnego więc automatycznie dostał wypowiedzenie:/ także nieciekawie jeszcze teraz przed świętami:/ muszę sie trzymać w garści,wspierać go w szukaniu nowej pracy...
    Jedyny plus to pogodzenie się z faktem, że łatwo nie będzie. ..zostać mamą:/ mam 8 dzień płody ha aż dziwne. ..czy to moze będzie jakiś cud ha ...a jest 20 dc..

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka sytuacja trzymam kciuki :*

    Taka Sytuacja lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Taka Sytuacja Przyjaciółka
    Postów: 81 90

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wyniki:
    63,47 :)
    @ spodziewałam się jutro, więc jeśli nie przyjdzie, a poniedziałkowa beta będzie wzrastać to zaczynam się oficjalnie cieszyć :)
    Dziękuję Ci Jussio - to Ty mi dałaś nadzieję że w nastym cyklu też się może udać :)

    jussio, Kokardka44, violett, Ola_45, Doti87, tysiaa93, kirys, Madziulla, Andromeda, Hashija, patkaaxx90, She86 lubią tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUPER!!!!!:***

    Taka Sytuacja lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka Sytuacja super :) gratulacje!!!!Strasznie się cieszę <3
    ja proszę o zmianę w tabelce na 24.12.2015 choć pewnie i tak mi się przesunie bo to cykl z laparo wiec nie wiem czego mam się spodziewac!!

    Taka Sytuacja lubi tę wiadomość

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś w nocy snilam o tym że dowiaduje się że jestem w ciąży przed laparo a mimo wszystko mi ją robią ,obudziłam się zlana potem i nie mogłam już zasnąć ,chyba zaczynam za duże nadzieje pokładać w tym zabiegu,rozczarowanie może mnie dobić :(

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
‹‹ 699 700 701 702 703 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ