X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Halo, halo! Odezwijcie się dziewczyny jak tam u Was? 😀😀

    U mnie jednak usg przestawione na 31.08 a mini wakacje albo odwołamy albo przesuniemy na kolejny tydzień, zobaczymy... 😉

    Buziaki! 😘😘


    a no u nas taka sytuacja

    Ręce mi się trzęsą ❤️😍😱

    5b635707e43b.jpg

    Patus_777, Kicior lubią tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Halo, halo! Odezwijcie się dziewczyny jak tam u Was? 😀😀

    U mnie jednak usg przestawione na 31.08 a mini wakacje albo odwołamy albo przesuniemy na kolejny tydzień, zobaczymy... 😉

    Buziaki! 😘😘


    Kochana jak znosisz końcóweczkę? Ciekawe czy wystrzeli nasz Ignaś w dzień urodzin Tyśki! 28.10....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2020, 22:20

    Kicior lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Honorci wrote:
    a no u nas taka sytuacja

    Ręce mi się trzęsą ❤️😍😱

    5b635707e43b.jpg


    😍😍😍🤩 ja już oficjalnie wiem, bo my z Madzią od czasu do czasu mamy kontakt na fb ha ale mega się ucieszyłam ! Rośnijcie😘😘

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 17 września 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie. jest dzidziul jest serducho. wszystko dobrze. ciaza młodsza o tydzien z om 7+2 a wg usg 6+1 wiec tp skorygowany wstepnie na 11 maj. kolejna wizyta 30 wrzesnia i wtedy założy karte ciąży

    862c682c276c.jpg

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 30 września 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane!

    Po pierwsze Madzia to cudowne że Wam się udało!!! 😍😍 Gigantyczne gratulacje! Teraz oby wszystko szło jak najlepiej, zdróweczka dla Ciebie i dzidzi.

    A u nas Ignaś już jest na świecie od 5 tygodni dokładnie, urodził się 26.08 o 4:00, 2 miesiące przed terminem i miał 1730g i 42 cm. Niestety jakieś półtora tygodnia wcześniej zaczęły się u mnie problemy z nadciśnieniem, do tego doszły duże obrzęki, razem z obrzękiem płuc, który bardzo utrudniał mi oddychanie. Wody odeszły i od razu wzięli mnie na cc. Szczęście że byłam już w szpitalu od paru dni. Malutki na początku był wspomagany tlenem, karmiony sondą i leżał w inkubatorze. Teraz oddycha sam, je sam i leży sobie w tym szpitalnym wózeczku tylko jeszcze przy jedzeniu dostaje zadyszki dlatego nie mogą go wypisać. A ja czekam na niego w domu z utęsknieniem i odciagam dla niego mleczko i zawożę do szpitala. ❤️❤️ Najgorsze że przez covid zablokowali nam odwiedziny, ale dostaję zdjęcia i w przyszłym tygodniu, max za 2 będę już miała mojego syneczka w domu. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcie. I wybaczcie że teraz dopiero piszę, ale strasznie mi ucieka dzień za dniem.

    Pati powiedz co u Ciebie?

    Ściskam Was!! 😀😀🤗🤗

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 1 października 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No taki mój syneczek😀❤️

    4186b7223c54.jpg

    Mama_Honorci, Patus_777 lubią tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 2 października 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocioł ogromne gratulacje!!! Cudny jest 😍😍😍


    A to moje cudo 😍
    Teraz 26 idę na prenatalne badania

    d11d9d28be7b.jpg

    Kicior, Patus_777 lubią tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 2 października 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boziu jak cudnie Madzia! Ale Ci zazdroszczę, że Wam się udało wtedy kiedy chcieliście, rewelacja. 😀 Daj znać po prenatalnych, a tym czasem niech maluszek rośnie zdrowo!

    Ja już dzisiaj jadę do mojego Skarba i mam nadzieję, że znów się coś pokarmimy piersią, trzeba przecież potrenować przed wyjściem do domu. 😁

    Pati odezwij się!!

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 4 października 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Dziewczyny kochane!

    Po pierwsze Madzia to cudowne że Wam się udało!!! 😍😍 Gigantyczne gratulacje! Teraz oby wszystko szło jak najlepiej, zdróweczka dla Ciebie i dzidzi.

    A u nas Ignaś już jest na świecie od 5 tygodni dokładnie, urodził się 26.08 o 4:00, 2 miesiące przed terminem i miał 1730g i 42 cm. Niestety jakieś półtora tygodnia wcześniej zaczęły się u mnie problemy z nadciśnieniem, do tego doszły duże obrzęki, razem z obrzękiem płuc, który bardzo utrudniał mi oddychanie. Wody odeszły i od razu wzięli mnie na cc. Szczęście że byłam już w szpitalu od paru dni. Malutki na początku był wspomagany tlenem, karmiony sondą i leżał w inkubatorze. Teraz oddycha sam, je sam i leży sobie w tym szpitalnym wózeczku tylko jeszcze przy jedzeniu dostaje zadyszki dlatego nie mogą go wypisać. A ja czekam na niego w domu z utęsknieniem i odciagam dla niego mleczko i zawożę do szpitala. ❤️❤️ Najgorsze że przez covid zablokowali nam odwiedziny, ale dostaję zdjęcia i w przyszłym tygodniu, max za 2 będę już miała mojego syneczka w domu. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcie. I wybaczcie że teraz dopiero piszę, ale strasznie mi ucieka dzień za dniem.

    Pati powiedz co u Ciebie?

    Ściskam Was!! 😀😀🤗🤗

    Ojejku jaki maluszek! Kochana gratulacje! I mega jesteś dzielna przez tego covida musisz wyczekać! Niech róśnie zdrowy jaki okruszek 🤩🤩🤩🤩 kochany!

    Ps. Ty nie masz fb messangera?? Łatwiej by było wrzucać zdjęcia czy coś...

    U mnie mała 28.09 skończyła 11 miesiąc w tym tygodniu zaczęła chodzić;-) no i w tym miesiącu roczek...robimy 4 dni wcześniej niż wypada, bo goście w wekeknd...a jej wypada w tyg...jak ja już w pracy bo od 26.10 wracam zaraz po rodzicielskim do pracy;(..... eh szkoda gadać...

    Caluje Ignaśia imię jest obłędne jak doczekam się syna zgapiam;-) bo bardzi mi się podobało...chociaz moja Matylda miała być Marcelem ha ale już mi się nie podoba Marcel... ha A mój wymyślił sobie Czarka buhah tragedia....nie podoba mi się Czarek-owczarek ha


    Caluje maleństwo Madzi i podrawiam Honoratkę;-)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 23 października 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja zdrowa kruszynka. Siostra Honoratki

    314835c5141f.jpg

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 23 października 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kicior dawaj namiary na Messenger!!!

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
‹‹ 863 864 865 866 867
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ