Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Halo, halo! Odezwijcie się dziewczyny jak tam u Was? 😀😀

    U mnie jednak usg przestawione na 31.08 a mini wakacje albo odwołamy albo przesuniemy na kolejny tydzień, zobaczymy... 😉

    Buziaki! 😘😘


    a no u nas taka sytuacja

    Ręce mi się trzęsą ❤️😍😱

    5b635707e43b.jpg

    Patus_777, Kicior lubią tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Halo, halo! Odezwijcie się dziewczyny jak tam u Was? 😀😀

    U mnie jednak usg przestawione na 31.08 a mini wakacje albo odwołamy albo przesuniemy na kolejny tydzień, zobaczymy... 😉

    Buziaki! 😘😘


    Kochana jak znosisz końcóweczkę? Ciekawe czy wystrzeli nasz Ignaś w dzień urodzin Tyśki! 28.10....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2020, 22:20

    Kicior lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Honorci wrote:
    a no u nas taka sytuacja

    Ręce mi się trzęsą ❤️😍😱

    5b635707e43b.jpg


    😍😍😍🤩 ja już oficjalnie wiem, bo my z Madzią od czasu do czasu mamy kontakt na fb ha ale mega się ucieszyłam ! Rośnijcie😘😘

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 17 września 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie. jest dzidziul jest serducho. wszystko dobrze. ciaza młodsza o tydzien z om 7+2 a wg usg 6+1 wiec tp skorygowany wstepnie na 11 maj. kolejna wizyta 30 wrzesnia i wtedy założy karte ciąży

    862c682c276c.jpg

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 30 września 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane!

    Po pierwsze Madzia to cudowne że Wam się udało!!! 😍😍 Gigantyczne gratulacje! Teraz oby wszystko szło jak najlepiej, zdróweczka dla Ciebie i dzidzi.

    A u nas Ignaś już jest na świecie od 5 tygodni dokładnie, urodził się 26.08 o 4:00, 2 miesiące przed terminem i miał 1730g i 42 cm. Niestety jakieś półtora tygodnia wcześniej zaczęły się u mnie problemy z nadciśnieniem, do tego doszły duże obrzęki, razem z obrzękiem płuc, który bardzo utrudniał mi oddychanie. Wody odeszły i od razu wzięli mnie na cc. Szczęście że byłam już w szpitalu od paru dni. Malutki na początku był wspomagany tlenem, karmiony sondą i leżał w inkubatorze. Teraz oddycha sam, je sam i leży sobie w tym szpitalnym wózeczku tylko jeszcze przy jedzeniu dostaje zadyszki dlatego nie mogą go wypisać. A ja czekam na niego w domu z utęsknieniem i odciagam dla niego mleczko i zawożę do szpitala. ❤️❤️ Najgorsze że przez covid zablokowali nam odwiedziny, ale dostaję zdjęcia i w przyszłym tygodniu, max za 2 będę już miała mojego syneczka w domu. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcie. I wybaczcie że teraz dopiero piszę, ale strasznie mi ucieka dzień za dniem.

    Pati powiedz co u Ciebie?

    Ściskam Was!! 😀😀🤗🤗

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 1 października 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No taki mój syneczek😀❤️

    4186b7223c54.jpg

    Mama_Honorci, Patus_777 lubią tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 2 października 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocioł ogromne gratulacje!!! Cudny jest 😍😍😍


    A to moje cudo 😍
    Teraz 26 idę na prenatalne badania

    d11d9d28be7b.jpg

    Kicior, Patus_777 lubią tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 2 października 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boziu jak cudnie Madzia! Ale Ci zazdroszczę, że Wam się udało wtedy kiedy chcieliście, rewelacja. 😀 Daj znać po prenatalnych, a tym czasem niech maluszek rośnie zdrowo!

    Ja już dzisiaj jadę do mojego Skarba i mam nadzieję, że znów się coś pokarmimy piersią, trzeba przecież potrenować przed wyjściem do domu. 😁

    Pati odezwij się!!

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 4 października 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Dziewczyny kochane!

    Po pierwsze Madzia to cudowne że Wam się udało!!! 😍😍 Gigantyczne gratulacje! Teraz oby wszystko szło jak najlepiej, zdróweczka dla Ciebie i dzidzi.

    A u nas Ignaś już jest na świecie od 5 tygodni dokładnie, urodził się 26.08 o 4:00, 2 miesiące przed terminem i miał 1730g i 42 cm. Niestety jakieś półtora tygodnia wcześniej zaczęły się u mnie problemy z nadciśnieniem, do tego doszły duże obrzęki, razem z obrzękiem płuc, który bardzo utrudniał mi oddychanie. Wody odeszły i od razu wzięli mnie na cc. Szczęście że byłam już w szpitalu od paru dni. Malutki na początku był wspomagany tlenem, karmiony sondą i leżał w inkubatorze. Teraz oddycha sam, je sam i leży sobie w tym szpitalnym wózeczku tylko jeszcze przy jedzeniu dostaje zadyszki dlatego nie mogą go wypisać. A ja czekam na niego w domu z utęsknieniem i odciagam dla niego mleczko i zawożę do szpitala. ❤️❤️ Najgorsze że przez covid zablokowali nam odwiedziny, ale dostaję zdjęcia i w przyszłym tygodniu, max za 2 będę już miała mojego syneczka w domu. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcie. I wybaczcie że teraz dopiero piszę, ale strasznie mi ucieka dzień za dniem.

    Pati powiedz co u Ciebie?

    Ściskam Was!! 😀😀🤗🤗

    Ojejku jaki maluszek! Kochana gratulacje! I mega jesteś dzielna przez tego covida musisz wyczekać! Niech róśnie zdrowy jaki okruszek 🤩🤩🤩🤩 kochany!

    Ps. Ty nie masz fb messangera?? Łatwiej by było wrzucać zdjęcia czy coś...

    U mnie mała 28.09 skończyła 11 miesiąc w tym tygodniu zaczęła chodzić;-) no i w tym miesiącu roczek...robimy 4 dni wcześniej niż wypada, bo goście w wekeknd...a jej wypada w tyg...jak ja już w pracy bo od 26.10 wracam zaraz po rodzicielskim do pracy;(..... eh szkoda gadać...

    Caluje Ignaśia imię jest obłędne jak doczekam się syna zgapiam;-) bo bardzi mi się podobało...chociaz moja Matylda miała być Marcelem ha ale już mi się nie podoba Marcel... ha A mój wymyślił sobie Czarka buhah tragedia....nie podoba mi się Czarek-owczarek ha


    Caluje maleństwo Madzi i podrawiam Honoratkę;-)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 23 października 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja zdrowa kruszynka. Siostra Honoratki

    314835c5141f.jpg

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 23 października 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kicior dawaj namiary na Messenger!!!

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
‹‹ 863 864 865 866 867
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ