X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w Holandii :)
Odpowiedz

Staraczki w Holandii :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Shely Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 4 maja 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja w Holandii jestem od niedawna, mieszkam w okolicach Rotterdamu, może są tu jakieś dziewczyny które również z naszymi schorzeniami czują się nieco wyobcowane za granicami naszego kraju? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) mieszkam kolo Eindhoven :) i to nasz 2cykl staran

    Shely lubi tę wiadomość

  • Shely Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 4 maja 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja generalnie starałam się 3 lata z pomocą medyczną w PL, teraz zaczynam z nowym partnerem, leczysz się tutaj u jakiegoś lekarza? :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 4 maja 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    A ja na polnocy okolice Lemmer teraz ;)
    Nigdy nie mialam problemow z zajsciem w ciaze , ale nowe miejsce, nowy partner od juz troszke no i nie mam juz 20 lat ;)

    W grudniu mialam histeroskopie tu w szpitalu, styczen ostroznie no i w lutym luzacko w marcu troszke ja sie spinalam co to bedzie ;)
    A teraz znow staram sie nie myslec ale chyba tak sie nie da ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ