X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Dolnośląskiego:)
Odpowiedz

Staraczki z Dolnośląskiego:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chiang Mai wrote:
    też Wrocław od zawsze. Teraz do końca roku poza ale Wrocławianką się czuję :)
    Witamy kochana:)

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 22 lipca 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Ja za nim wyjechalam do Anglii to od urodzenia mieszkalam na Dolnym Slasku...pochodze z Zabkowic Slaskich a moj Maz ze Strzelina...a ty skad dokladnie jestes?


    Ja mieszkam 12 km os ząbkowic śl :) a przez cale zycie chodziłam tam do szkoły ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Agamońka Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dolnośląskie Staraczki! :)
    Pozdrowienia z Jeleniej Góry skąpanej w słoneczku! :)

    lala lubi tę wiadomość

    "... coś mi mówi, że jeszcze wszystko będzie możliwe..."
  • lala Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też Dolny Śląsk...pozdrowienia z Karkonoszy ;) Agamońka...moje okolice ;)

    Agamońka lubi tę wiadomość

  • Agamońka Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lala to cieszę się bardzo. :) Ja w Jeleniej dopiero od niedawna, ale zakochana po uszy w tym mieście i okolicach. <3

    lala lubi tę wiadomość

    "... coś mi mówi, że jeszcze wszystko będzie możliwe..."
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 lipca 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Ja mieszkam 12 km os ząbkowic śl :) a przez cale zycie chodziłam tam do szkoły ;)

    Naprawde? a gdzie chodzilas do szkoly? jaki ty jestes rocznik? to skad dokladnie? ale jaja.. ja mam rodzine w Brzeznicy i w Grochowiskach...praktycznie na kazdej wiosce dookola hahahaha

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 26 lipca 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja, i ja!;) Legnica wita;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    I ja, i ja!;) Legnica wita;)
    ooo ja pochodze z "pod" Legnicy-Malczyce kojarzysz?;)

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 27 lipca 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka- jasne, że tak;) Koleżanki miałam z Malczyc;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 29 lipca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Naprawde? a gdzie chodzilas do szkoly? jaki ty jestes rocznik? to skad dokladnie? ale jaja.. ja mam rodzine w Brzeznicy i w Grochowiskach...praktycznie na kazdej wiosce dookola hahahaha

    Naprawdę ;) jestem rocznik 88, njapierw chodziłam do podstawówki nr2, potem gimnazjum też tam i potem 3 LO na boh. - getta :) a mieszkam w niedźwiedniku, w kierunku ziebic taka mała wioseczka.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 lipca 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Naprawdę ;) jestem rocznik 88, njapierw chodziłam do podstawówki nr2, potem gimnazjum też tam i potem 3 LO na boh. - getta :) a mieszkam w niedźwiedniku, w kierunku ziebic taka mała wioseczka.
    Ja jestem 86 rocznik...moja nauczcielka byla od matmy Bozena Maloziec...nie wiem czy nadal uczy..tez inofmatyki uczyla...ja podstawowka w nr 1, gimnazjum ( bylam pierwszym rocznikiem), gimnazjum nr 2 i liceum tez na getta...bylam na profilu biochemicznym! bylam dwa lata bo zszlam w ciaze szybko i wyjechlismy z moim do wloch! ale jaja!!!!!!!!!ja na dolnoslaskiej w Zabkowicach mieszkalam. Znam Niedzwiednik...moja bbcia mieszka w STolcu ( gowniana nazwa dla wioski masakra)!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) ja mieszkam we Wrocławiu :-) pozdrawiam Was serdecznie jak dlugo sie staracie?

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala29 wrote:
    Cześć dziewczyny :-) ja mieszkam we Wrocławiu :-) pozdrawiam Was serdecznie jak dlugo sie staracie?

    Hejka, 3cykl właśnie. A Ty :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 lipca 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wrzesnia z mierzeniem temperatury i prowadzeniem wykresu...ale z regularnym wspolzyciem bez zabezpieczen to juz chyba z 10 lat :( ale miesiaczki mialam 1/2 do roku, wiec wiesz ciezko utrafic.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Sergi Znajoma
    Postów: 26 42

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, to i ja się ujawnię ;) Od kilku lat mieszkam za granicą, ale jestem urodzoną Jeleniogórzanką :) Pozdrawiam :)

    xrotvkcb9ek2zzk2.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny pozdrawiam Ślązaczki ja jestem z Gliwic chodź od dłuższego czasu mieszkam w Norwegii :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala29 wrote:
    Cześć dziewczyny :-) ja mieszkam we Wrocławiu :-) pozdrawiam Was serdecznie jak dlugo sie staracie?
    to witam "sąsiadke" ja tez Wrocław:)

  • Madziunka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja też dolny śląsk a dokładniej Wałbrzych:)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    aa70cc47d570d429a998ee8a1c414b1e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziunka wrote:
    Hej dziewczynki ja też dolny śląsk a dokładniej Wałbrzych:)
    Witamy:) a ja mam teściów w Wałbrzychu:)

  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Hejka, 3cykl właśnie. A Ty :)
    To będzie mój drugi cykl, a pierwszy na ovu. Mam jednak strasznie dziwne wahania temp a na dodatek sa bardzo wysokie od poczatku. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze po prostu fakt, ze mam bardzo stresujaca prace, a raczej taki czas w pracy. Poza tym po tym cyklu, chyba odpuszczam mierzenie temp, w weekendy mnie to strasznie irytuje i psuje humor, a na codzien widze ze obsesyjnie ciagle tu zagladam i mam juz rozne czarne mysli, bo sadzila, ze dziecko zrobie ot tak za pierwszym razem. Chyba wole naturalnie , przytualnie co drugi dzien, albo za pomoca paskow, to wtedy nie ma sie takiej obsesji, jak podczas mierzenia codziennie temp i sprawdzanie wszystkiego.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ