X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Ygiywi Autorytet
    Postów: 383 144

    Wysłany: 27 marca 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelowa super że już po transferze teraz trzymam kciuki do pierwszej pięknej bety ✊
    Ja miałam transfer tak samo jak Ccierpliwa usg i piękne zdjęcia na pamiątkę no i leżenie plackiem od razu po. My mieliśmy 2 zarodki ale to była nasza decyzja przemyślana właśnie pod względem większej szansy. Z 2 też byśmy dali radę i nie myśleliśmy inaczej. Może nawet ja tą decyzję bardziej podjęłam bo mąż to sie zawsze na wszystko godzi co powiem 😂

    Cccierpliwa to ty wtorek wizytujesz a ja w poniedziałek 😀

    A z wyprawki to mi brakuje jeszcze wszystkiego z apteki i łóżeczka.....tak myślę. Bo kompletnie się nie znam 😂 mam monitor oddechu fotelik baze wózek wanienke butelke pieluchy i trochę ubranek

    qb3ci09kvqvj6ig7.png
    Starania od 2016
    08.2018 laparoskopia polip endometrioza PCOS niedoczynność tarczycy cukrzyca typ 2
    06.01.2020 startujemy z ivf
    17.02.2020 naturalna ciąża pozamaciczna 😢 6t3d
    24.03.2020metotrexat laparoskopia
    17.08.2020 startujemy z ivf w nowej klinice
    22.09 - Punkcja
    27.09 - Transfer🐣🐣
    03.10 - Testujemy-beta22.9
    06.10 - Testujemy-beta73.6
    15.10 - Usg 👍 beta 2219.0
    27.10 ❤ beta 23541.0 😍
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 marca 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, tez mam nadzieje na poekna pogode, chociaz coraz bardziej w nia watpie🙈 co sa jakies 2 dni piekne, to zaraz znow do dwoch liter pogoda i tak na zmiane...

    Ja jeszcze jakies pieluszki muslinowe i flanelowe dokupic musze... poluje na pokrowiec do fotelika jeszcze, bujaczek, musze olej ze slodkich migdalow zamowic...
    Ostatnio ogarnelam rzeczy typu butelki, smoczki, nakladki laktacyjne, muszle laktacyjne itp... to juz tez z glowy...
    Musze chyba sama na bloga wejsc na swoja liste wyprawkowa i zobaczyc, czego mi brak🙈


    U nas na szczescie przedszkola otwarte, ostatnio spadly liczby z 82 na 79 nawet... oby tak zostalo🙏🏻
    Ale bylismy ostatnio za lozkiem, bo zamowilismy nowe do sypialni (akurat w Niedersachsen🤣) i tez nam pan powiedzial, ze byc moze w ostatniej chwili, bo prawdoppdobnie beda zamykac, bo kreis obok juz wszystko pozamykane mial, a i u nich powoli roslo do 100 i juz wiele nie brakowalo :/ masakra... pomyslalam sobie tylko, ze sklep ledwo 2tyg otwarty, a juz stoja pod znakiem kolejnego zamkniecia...



    Ygi, co u was? Jak sie czujesz? O widzisz, to wizytujemy jedna po drugiej :D
    A ty teraz w pl, czy de?


    Ja teraz tez juz wizyty co 2tyg, z tym ze raz wizyta i usg+ctg i w ogole pelen pakiet, a raz tylko ctg, tak naprzemiennie...
    Ale teraz i tak znow mi sie ponaklada, bo ostatnio mialam wizyte u mojego, 2tyg pozniej w tej diagnostyce prenatalnej, po 2tyg znow u mojego, teraz czekalam 4 tyg i od teraz znow, procz tego, se tu co 2 tyg raz usg raz samo ctg, to jeszcze teraz we qtorek mam duze trzecie usg u mojego, a po swietach w diagnostyce bo chciala jeszcze jednego dopplera zrobic i pozniej znow za 2tyg u mojego i tak wybije nam maj🙊
    Jeszcze w miedzyczasie bylam teraz w czwartek u hematologa, w przyszlym tygodniu procz gina mam jeszcze diabetologa, pozniej polozna, wlasnie ta diagnostyke prenatalna, wiec znow szal wizytowy...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 28 marca 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelowa to teraz trzymamy kciuki do pierwszej bety niech się kropuś zadomawia ✊🏻🍀😊🤞🏻

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 28 marca 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelowa trzymam kciuki 🍀❤️✊
    Jak tak czytam co się tam wyrabia w tej naszej klinice to aż mi się wierzyć nie chce i myślę sobie czy to ta korona im tak w głowach poprzestawiała, ale wątpię 🤦‍♀️😐
    Ja poszłam na transfer to miałam z usg go robiony, Pani doktor najpierw wypytała mnie dokładnie o nasze dane, żeby aby na pewno podać nam nasze maleństwo 😁 a później Pan doktor z laboru przyniósł groszka na szkiełku i razem jeszcze raz wszystko dokładnie sprawdzili po raz kolejny mnie wypytujac, później Pani doktor zrobiła transfer cały czas patrząc na monitor a Pan doktor ja kontrolując i na tym fotelu miałam leżeć 5-10 min
    (pamiętam to dokładnie bo 🤣🤣🤣 leżałam sobie tak te 10 min z nogami rozłożonymi 🤣 jakbym robiła jakieś wietrzenie magazynów 🤦‍♀️🤣 a Pan doktor wpisywał sobie tam coś do komputera i od czasu do czasu przechodząc zerkal czy się mam dobrze)
    Tak strasznie niezręcznie się czułam i źle bo mam schiza i chodzę tylko do kobiet gin zawsze a tu siedzisz sobie rozłożona i nie, że do krótkiego badania w gabinecie a odpoczywasz sobie przez 10 min 😳😲😳😲😳🤣🤣
    No, ale cóż poświęciłam się dla groszka 🙂🥴

    Ygiywi na którą masz w poniedziałek?
    Ja też mam jutro na 15.45 🙂
    Tyle, że ja to idę i nie wiem czy zobaczę swoje dziecię, nie wiem ile waży, mierzy nic nie wiem 😐 wydaje mi się, że nadal usg nie będę miała bo to nie ten czas, ostatnie refundowane z aok jakoś (28-31 tydz) a ja jestem niżej więc raczej marne szanse 😐
    W sumie to się zastanawiam czy w ogóle mi ctg zrobią 🤷‍♀️🤔😟

    Mamaxa u nas też przeboje ze żłobkiem 🤦‍♀️😐
    Młody już 1.5 tygodnia nie chodzi i wraca dopiero po świętach ze względu na to, że w przedszkolu obok dużo przypadków korony jest, a wiele wychowawczyń ze żłobka ma tam swoje dzieci, dyrektorka jedna więc kontakt ciągle ze sobą mają..
    Więc siedzi na przymusowej kwarantannie choć nawet nie skończył jeszcze porządnie adaptacji..
    Mam obawy jak to teraz znowu będzie po tak długiej przerwie.. Na początku jeszcze pamiętał i rano przynosił buciki i plecaczek biedny 😟 żeby go ubierać bo on do dzieci idzie, teraz już trochę mniej
    Ale założę się, że one znowu to wykorzystają i tydzień conajmniej znowu będzie po parę godzin "bo będzie płakał, będzie smutny, zmęczony" itd...
    Ehhh ta sytuacja z tą korona to już chyba wszystkich dobija..

    Za ubranka też mam zamiar się zabrać, kiedy on będzie w żłobku, ale... czy to nastąpi 🤦‍♀️🤷‍♀️
    Ja mam gorzej bo mam po A chyba z 8 worów jeszcze i sortuje to stopniowo najpierw, wybieram jakieś unisex rzeczy dla małej, trochę oddam, coś może wystawie na Vinted, ale do tego trzeba czasu i spokoju a przy małym "pomocniku" marneeee szanse 🤣

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 marca 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, wspolczuje :/ i znam bol, bo jak ja sie wzielam za segregowanie, to Mia byla w domu, wiec wszystko robilam po nocach😖

    Teraz jeszcze musze cala szafe i komode przeorganizowac, jak sie ociepli przejrzec co z letnich ubran bedzie na nia dobre a co juz za male🙈

    Mam nadzieje, ze mi przedszkola nie zamkna, bo z nia bez szans jestem to zrobic, a po nocach nie ma jak, bo jak spi, to nie wbije jej sie do pokoju... i takie to bledne kolo🙈

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 28 marca 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak to jest z tymi naszymi małymi pomocikami 🥴🤷‍♀️ ja mam to samo, staram się, każda drzemke jego wykorzystać, ale zawsze jakoś z tych 2 h spania ja urwie 20 min 🤦‍♀️ do roboty

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Ygiywi Autorytet
    Postów: 383 144

    Wysłany: 29 marca 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja już po wizycie. W miare jest ok. Dzidziuś troche duży 1630g. Mam znowu iść do diabetologa. Lece teraz do szpitala ustalać termin. Wypisala mi już że cc. Przytylam 4 kg i trochę to jest za dużo dla niej w 2 miesiące. Ogólnie jestem na plusie 7kg.... Jak myślicie to jest rzeczywiście dużo? Ciśnienie też trochę za wysokie i możliwe że dlatego mam opuchnięte ręce i stopy. Miesniak nie urósł więc chociaż z tym jestem spokojna. No i zaczynam wizytowac co 2 tygodnie. Dzisiaj prawie godzinę mi zeszło u lekarki ale mały spał to ładnie szło wszystko pomierzyc na spokojnie hehe. A z newsów to chyba uda się załatwić nasze sprawy mieszkaniowe i będę rodzić tutaj. Wolałabym... 😐

    Ewelina powodzenia na wizycie!

    Ewelina_90, Jusia88 lubią tę wiadomość

    qb3ci09kvqvj6ig7.png
    Starania od 2016
    08.2018 laparoskopia polip endometrioza PCOS niedoczynność tarczycy cukrzyca typ 2
    06.01.2020 startujemy z ivf
    17.02.2020 naturalna ciąża pozamaciczna 😢 6t3d
    24.03.2020metotrexat laparoskopia
    17.08.2020 startujemy z ivf w nowej klinice
    22.09 - Punkcja
    27.09 - Transfer🐣🐣
    03.10 - Testujemy-beta22.9
    06.10 - Testujemy-beta73.6
    15.10 - Usg 👍 beta 2219.0
    27.10 ❤ beta 23541.0 😍
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 29 marca 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ygi, super, ze wszystko ok!
    No maly spory jest to fakt, tak na oko wyprzedza o ok 2tyg...
    No ale... raz ze jest granica bledu pomiaru, a dwa, pytanie jak wygladaja pojedyncze pomiary, bo to jest wazniejsze, niz ogolna waga, ktora jest wyliczana na oko z tych wymiarow...
    U mnie mlody ostatnio tez byl np tydzien do przodu, ale juz wymiar samego brzuszka miescil sie w danym tygodniu ciazy, ale za to kosc udowa i jego dlugie nogi wyprzedzaly o 2,5tyg, stad jak sie wszystko zsumowalo, to wyszedl wiekszy...

    Ja sie tez mega obawiam jutrzejszych pomiarow... za kazdym razem mnie to stresuje, jaka wyjdzie waga, ale qlasnie najbardziej jak wyjda pojedyncze pomiary i czy brzuszek pozostanie mniejszy od glowki...

    Ygiywi lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 29 marca 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wam dziewczyny zazdroszczę, że chociaż macie podstawy do zmartwień 😐 ja się martwię bo nie mam bladego pojęcia ile ma już moja dziecina 😪
    Jak zwykle zostałam dziś zbadana tylko od dołu, tyle wiem, że szyjka długa i zamknięta i PH chyba dobre (bo nic moja świetna Fr ginelogog nie powiedziała nawet po zbadaniu PH)
    Gdybym nie zapytała o szyjkę to też bym musiała dumać czy jest ok czy nie 🥴
    O CTG, które powinnam mieć już na ostatniej wizycie oczywiście nie było mowy 😐 powiedziała, że na następnej wizycie, mówię, że myślałam, że dziś to stwierdziła "jeszcze za wcześnie, nie wyjdzie tak dobrze jak za miesiąc" 🥴🤷‍♀️🤦‍♀️
    Ile to moje dzieciątko waży i mierzy nadal nie wiem 🤷‍♀️

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina współczuję, bo jednak mimo wszystko człowiek się martwi i duma.
    Ale ja miałam na ostatniej wizycie usg a wcześniej ostatnie 26 stycznia, czyli właściwie 2 miesiące przerwy. Tak wyszło, bo tego 26 stycznia miałam to duże połówkowe z Feindiagnostik, dwa dni później miałam wizytę u mojej ginki i ona mówi, że jeśli to dla mnie OK to nie będzie robić bo tyle co miałam to duże. Dla mnie to było ok, jakoś w tej ciąży naprawdę jestem wyluzowana jeśli chodzi o wizyty i usg. Przy Maxiu to zależało mi mieć usg co wizytę a tutaj niby też mi zależy ale jak nie ma, to dla mnie nie ma dramatu. Potem miałam wizytę po miesiacu, to było z testem glukozy i wtedy mi ginka mówi, że przy tym badaniu nie robi usg ale jeśli chce to za 30€ mi zrobi. Nie chciałam, bo wiedziałam, że za 3 tygodnie znowu wizytuje. Wtedy byłam mniej więcej na tym etapie co Ty, miałam ctg ale dziecko jeszcze małe, praktycznie nic się nie pisało ale mówiły mi, że robią ctg bo trzeba czekać godzinę po wypiciu glukozy to dla zabicia czasu posłuchamy serduszka. No a od teraz to już zawsze mam ctg ale jak widać nawet 30 min mojego leżenia nic nie dało. Mała ma na tyle miejsca, że jeszcze udaje jej się super zwiać i serio, zapisu zero. Nawet położna zapisała na wydruku, że słychać że serduszko bije ale nic nie jest w stanie się zapisać 🤣🥴

    Poza tym ta moja mała to takie mega akrobacje wyczynia. Już się zastanaiwm czy ona może nie próbuję się obrócić. Gdy miałam wizytę 3 tygodnie temu I miałam usg tylko od dołu, to ginka mówiła, że główka w dole. A teraz położyłam się do usg, ginka przylozyla głowice w dole i mówi, oj, główka w górze. I przeniosła się na górę. Miałam jakiś czas temu kilka dni takie że miałam strasznie spięty brzuch i nie czułam ruchów za bardzo przez jakieś trzy dni i sobie myślę, że ona wtedy może mi tak fiknela... A teraz tak się tłucze, że mam nadzieję, że ćwiczy obrót w drugą stronę...

    Ygiywi trzymam kciuki, żeby badania dobrze wyszly! I zeby z maluszkiem nadal było wszystko dobrze.

    Co do tycia to ja co wizytę mam tak 1,5 - 2 kg więcej. Na początku tylko nie tyłam za wiele ale teraz te 1,5-2 kg to norma u mnie, czyli w sumie tyle co ty w ciągu 2 miesięcy. Z Maxiem w ciąży tyłam tak samo i ani wtedy ani teraz w sumie nikt mi nic nie powiedział. Teraz sama zagadnęłam a dowiedziałam się, że chodzi o to, bym w ciągu miesiąca nie przytyla 5 kg a te moje kilogramy są ok. Nawet mnie położna uspokajała i próbowała wytłumaczyć, że wizyty mam o różnej porze dnia, raz rano to będę mniej wazyc niz jak popołudniu gdy przychodzę po obiedzie. Słodkie to takie było bo ja nawet i ta wagą średnio się przejmuje.

    Dzisiaj byłam u koleżanki, jej teściowa jest położną i przyszła mnie "oglądnąć" I pochwaliła mnie, że ładnie wyglądam bo właśnie nie widać u mnie tych kg. Więc luzik 😁

    Cierpliwa o której Ty jutro wizytujesz? Daj koniecznie znać 👍💪🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2021, 20:27

    Ygiywi lubi tę wiadomość

  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 29 marca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ygiywi właśnie zapomniałam co pisać o wadze.. Skleroza nie boli serio 🤦‍♀️
    Ja mam każda ciąże taka, że mam wilczy apetyt w pierwszych tygodniach, z A tak było i teraz znowu..
    Ja nie miewam mdłości (może jakieś sporadyczne tak z 1 lub 2 razy w tych pierwszych tc) a za to jem, jem, jem i żre 🤣🤦‍♀️ sorry, ale serio
    Także, chociaż teraz już przestałam się przejmowac waga , to na początku miałam mega schiza bo przed zajściem schudłam sobie ładnie 13 kg i miałam 62/63kg (a chciałam do 55kg dążyć) i może by ki się to nawet udało, gdyby nie zmiana planów losu 😁
    A teraz mam już sobie 76kg także rosnę jak na drożdżach (ale przynajmniej wiem z czego bo miałam mega apetyt, słone chipsy itd pochłaniałam co 2 dzień i oczywiście moje ukochane słodycze również)

    A robiąc dietę i sport myślę sobie jak zajdę z niższa waga niż z A to, też z niższa urodzę 🤣 hahahaha
    Taaaa.
    Także, z A zaczynałam od 72 kg i doszłam do 88kg, teraz niby od 62/63kg a juz mam 76kg 🥴 takze, tak..
    Nie wiem, myślałam sobie, że do końca może do 80 kg dojdę i może zaoszczędzę sobie te 8kg, ale... Gdzie tam koniec 🤣🤦‍♀️
    Chociaż wodze, że teraz apetyt mi trochę maleje pojawiły się moje ukochane 🍓🍓🍓 więc może będę więcej owoców jeść do lata niż tego ohydnego cukru
    Dziś np zjadłam 500 g 🍓 bo je kocham a miałam do wyboru lody w czekoladzie z migdałami 🙂 pewnie jak się skończą moje 🍓 ukochane to wyczyszczę zamrażalnik z lodów hehehe
    I cóż. Nic nie będę się już przejmować, bo tak czy tak wiem, że po połogu będę znowu wylewała pot, łzy i krew na macie jedząc 🍅 na śniadanie, obiad i kolację 😅💪🧘‍♀️🤸‍♀️🚴‍♀️

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 29 marca 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa dlatego ja już dziś wyluzowałam, poszłam na te wizytę bez stresu, mówiąc sobie itak co ma być to będzie.. Nic nie zmienię na tym etapie, bo do tej poprzedniej gin wracać nie chce a nowy gin w pobliżu, który jest dobry podobno (nie dość, że znalazła mi go nasza Cierpliwa) to nie ma do niego miejsca w ogóle! I nie wiadomo, kiedy będzie miejsce 🥴
    Także, dziś jestem po wizycie a już się cieszę na kolejną bo wiem, że będę miała wtedy usg i ctg..

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 29 marca 2021, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie lepiej odnosnie wagi nie bede wypowiadala🙈
    Jutro sie okaze dokladnie, bo zawsze najbardziej porownuje wazenie u diabeto i gina, ale na oko mam na plusie 1,9kg od poczatku ciazy🙈


    Co do usg, powiem wam, ze ja mimo to, ze nie mam jakis mysli czarnowidzacych itp, to bez usg bym oszalala... ale taka juz jestem, lubie wiedziec, lubie miec nad wszystkim kontrole, niewiedza by mnie wykonczyla psychicznie, tym bardziej, ze u mnie kwestia lozyska, przeplywow i stosunku brzuszka do glowki jest mozna powiedziec kluczowa...
    Na szczescie akurat usg mam regularnie...

    Ja jutro wizyta popoludniu, na 15:30 mam, takze pol dnia czekania...
    Ale chociaz w czasie jak Mia w przedszkolu, to sie wykapie na spokojnie i przygotuje, a przed wyjsciem tylko sie odswieze jak maz wroci...
    A ze pogoda cudowna, dzis wiekszosc dnia byly porzadki na ogrodzie i w ogole, to czas szybko zleci...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • PastelowaKredka Przyjaciółka
    Postów: 110 44

    Wysłany: 30 marca 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj już po usg, 3 dpt. Kolejna lekarkę poznalalam, chyba cała kadrę zdążę poznać. Pomierzyła coś, jajniki obejrzała, mówiła że bardzo dobrze wsyztsko, i nie dostanę zastrzyku hcg bo mój organizm sam ładnie daje rade. Mam jeszcze więcej pić, dalej duzo białka i absolutnie zero sportu. I wzięli mi krew i tyle. To teraz jeszcze tydzień niepewności.

    Ewelina jak ja czytam o tej Twojej nowej lekarce, to mi się słabo robi. Ja myślałam że gorzej od dr M nie można za bardzo trafić, a tu proszę 🤦‍♀️

    Starania od 01.2019
    Wiek 34 lata

    0d1y0tc7sturdjt5.png
  • Ygiywi Autorytet
    Postów: 383 144

    Wysłany: 30 marca 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa powodzenia na wizycie.
    Tak myślę o tej wadze mojej i nie bede sie stresować. Dzidzius też 2 tygodnie temu miał 930g to też by było dziwne jakby przybrał 700 w takim krótkim czasie. No nic zobaczę 6.04 bo mam znowu wizytę.
    Ale mam problem bo bylam w szpitalu sie zapisac i nie mają miejsc. Coś czuję że będzie problem.
    Ewelina a nie masz w mutterpass napisane ph? Bo ja na każdej wizycie mam wpisywane. Ctg też nie miałam robione bo moja gin robi od 30tygodnia bo mówi że może nie wyjść i będę się stresować. Mówi że jestem książkowym przykładem złego pacjenta. Nie słucham się i ma ze mną 3 światy 😂.
    Pytałam ją też o te usg czy tylko 3 mi się należy bo w sumie miałam już 3 u niej ale mówi że może mi zrobić więcej bo u mnie jest ryzyko i nie ma co się ograniczać do 3.
    Mamaxa twoja mała wojuje tak samo jak mój 😂 od 16 dni czuję ruchy ale jakie! Aż brzuch sie rusza. Wystarczy że się położę

    Cccierpliwa zapomniałam dodać że fajnie że masz tego linka o wyprawkę ściągnęłam sobie 😉

    Pastelowa co u Ciebie?

    qb3ci09kvqvj6ig7.png
    Starania od 2016
    08.2018 laparoskopia polip endometrioza PCOS niedoczynność tarczycy cukrzyca typ 2
    06.01.2020 startujemy z ivf
    17.02.2020 naturalna ciąża pozamaciczna 😢 6t3d
    24.03.2020metotrexat laparoskopia
    17.08.2020 startujemy z ivf w nowej klinice
    22.09 - Punkcja
    27.09 - Transfer🐣🐣
    03.10 - Testujemy-beta22.9
    06.10 - Testujemy-beta73.6
    15.10 - Usg 👍 beta 2219.0
    27.10 ❤ beta 23541.0 😍
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 30 marca 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie pod ctg leze i mlody dostaje nerwicy z kurwica😂 ani troche mu sie nie podoba😂

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 30 marca 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, ze wszystko dobrze u nas... maly 1550g...
    Za tydzien w czwartek mam w tej diagnostyce prenatalnej kolejne usg i mam z ta lekarka przedyskutowac kwestie korekcji terminu porodu, co ona o tym mysli...
    Maly od kilkunastu tygodni jest o ok 6-8 dni do przodu i tak sie rownomiernie tego trzyma, ze moj gin mysli nad zmiana ET ale chce zasiegnac drugiej opinii, bo on po ivf, gdzie wiadomo co, jak i kiedy niechetnie koryguje, no ale tutaj ewidentnie maly idzie do przodu, nawet w klinice na pierwszych dwoch usg byl do przodu, jedynie na pierwszej wizycie u mojego gin byl w terminie...
    Takze byc moze zostanie mi mniej czasu niz mi sie wydaje😱

    Jusia88 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 30 marca 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że u Waszych maluszków wszystko dobrze i rosną jak na drożdżach 😀🙈 Cierpliwa Twój to już spory chłopak, możliwe że wcześniej przywita świat 🥰

    Niech maluszki rosną w siłe 💪🏻

    Pastelowa co u Ciebie jak się czujesz ?

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelowa to w sumie dobre wieści. Ja nadal trzymam kciuki i dawaj znać jak się sprawy mają!

    Ygiywi to nieźle z tym szpitalem... I co teraz zrobisz? Masz rację co do wagi synka, odczekaj do następnej wizyty i się okaże, czy rzeczywiście taki duży...

    Cierpliwa dobrze, że wszystko dobrze. Ale tak się mały rozpędził i rośnie?! Ciekawa jestem co ci powiedzą na tych kolejnych badaniach, co zrobicie z tym terminem. Ale mały po prostu generalnie cały wyprzedza termin czy np jest po prostu długi czy co? No przy ivf to można byc w sumie pewnym terminu więc aż jestem ciekawa jak to możliwe, że on tak wyprzedza.

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 30 marca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, on od poczatku wyprzedzal, mimo ivf...
    Na pierwszym usg, gdzie mialo byc tylko zonaczone, czy pecherzyk jest w macicy, byl juz zarodek z serduszkiem i ciaza wymiarami wyprzedzala o 4 dni, pozniej na kolejnym tez ciaza wychodzila o 4 dni starsza, ale wiesz, po ivf wszystko wiadomo, a 4 dni to nie duzo, wiec nikt tego nie bral.pod uwage... pozniej na pierwszej wizycie u gina w 9tc byl rowno z terminem co do dnia, a pozniej na kazdym jednym usg juz byl o ok tydzien do przodu i mam to wpisane w mutterpass, ale termin byl caly czas ten sam, bo wlasnie ivf... no ale teraz ze wzgledu na heparyne i insuline i to, ze maly wyprzedza caly czas i zawsze +/- jakies 3 dni o tyle samo, to zastanawia sie czy nie skorygowac na wczesniejszy...

    Wiesz co, on wypada bardziej dlugi niz ze caly rowno... zawsze najdluzsza jest kosc udowa i tutaj wyprzedza o 2-2,5tyg (co mnie nie dziwi Mia tez ma dlugasne nogi), nogi mamy zawsze na 90-97 centylu... reszta tez troche, czasem.glowka wyprzedza o tydzien, czasem o 1,5tyg... ogolnie odrobine do przodu, no i najmniej wyprzedza brzuszek, bo zazwyczaj 3-5 dni...

    Ja ci powiem, ze on do teraz nawet sie o zmianie nie zająknął i pewnie nic by nie zmienial, jakby nie to, ze wlasnie od praktycznie samego poczatku jest kilka dni do przodu i to sie nie zmienia, nie ma tak jak np z Mia, se dzis do przodu, nastepnym razem w tyl, pozniej znow do przodu, tylko wlasnie jest ta regularnosc zachowana

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 897 898 899 900 901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ