X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • zozolka Przyjaciółka
    Postów: 113 25

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny mam ogromną prośbę o pomoc dla mojej koleżanki. Świetna dziewczyna ale co krok dostaje od życia kłody .

    https://zrzutka.pl/mu39fj

    AZOOSPERMIA - > M-TESE 0 plemnikow - > decyzja o dawcy
    2016: AID X 5 ;(
    1. ICSI 4 komórki - 4 zarodki - mamy synka 😍 i ❄️❄️❄️
    2019: zarodki się nie rozmroziły 😢
    2020:
    2.ICSI
    4 komórki - > 4 zarodki ( wszystkie z fragmentacja) 😢😢😢😢
    3.ICSI - > AMH 1,64, pozostałe badania OK - >mocna stymulacja
    16 komórek - 6 zarodków - hodujemy do blastki - > mamy 4.A.A. Pozostałe maja przedłużona hodowle ale niestety nie mamy co mrozić😭
    HCG <2 😭
    03-04.2021
    4 ICSI - Rekovelle 14
    ... Covid ... Przed punkcja!
    06.2021
    5 ICSI - Rekovelle 14-16,66j
    2ladne blastki, w pozostałych sporą fragmentacja było 5zarodkow
    Ostatni transfer i ciąża biochemiczna ( tutaj na własną rękę 20mg encorton)
    03.2023
    6 ICSI - 16j Rekovelle
    6komorek- 6 zarodków
    Blastki 2x5.1.1 ♥️ 4.1.1♥️ 2x4.3.3♥️
    6dpt bhcg 35mlU/mL
    8dpt bhcg 75mlU/mL próg 51ng/ml
    11dpt bhcg 214 mlU/mL próg 63,62ng/ml
    13dpt bhcg 460 mlU/mL próg 108ng/ml
    15dpt bhcg 857 mlU/mL prog 93ng/ml
  • Klaudia 1616 Przyjaciółka
    Postów: 109 43

    Wysłany: 23 maja 2023, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było …..a trochę się działo …podchodziłam do procedury w pl okazało się po punkcji ze moje komórki bardzo słabe i nie zareagowały na zapłodnienie …zdecydowaliśmy się na adopcje zarodka ( udało sie zaadoptować zarodek po badaniach genetycznych ) Zaszłam w ciąże ….Beta pięknie rosła , progesteron tez był ok ….przyjmowałam Acard Heparynę i progesteron …mimo to poroniłam w 6 tyg 🥲Nie będziemy już podchodzić do in vitro ale chce sie dowiedzieć dlaczego odrzucam każda ciąże bo to mi nie daje spokoju

  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 30 maja 2023, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Wizyty ze skierowaniem sa refundowane w klinice, ale nie na zasadzie, ze dostalas od jakiegos lekarza clo i idziesz do kliniki na monitoring... Najpierw pierwsza wizyta (w mojej klinice na ten pierwszej zawsze musi byc oboje małżonków), wtedy zlecaja pierwsze badania, ustalaja juz czesto jakis plan dzialania i wtedy rozpoczyna sie leczenie i ewentualne stymulacje, monitoringi itp...


    O masz ci ! 😱😁 nie sądziłam ze tu zaglądasz, przeczytałam polowe wątku tego i cały IVF w Niemczech i odwiedziłam twój blog 😁 jesteś skarbnicą wiedzy tutaj :D Jak maluchy ? ☺️

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 30 maja 2023, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia 1616 wrote:
    Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było …..a trochę się działo …podchodziłam do procedury w pl okazało się po punkcji ze moje komórki bardzo słabe i nie zareagowały na zapłodnienie …zdecydowaliśmy się na adopcje zarodka ( udało sie zaadoptować zarodek po badaniach genetycznych ) Zaszłam w ciąże ….Beta pięknie rosła , progesteron tez był ok ….przyjmowałam Acard Heparynę i progesteron …mimo to poroniłam w 6 tyg 🥲Nie będziemy już podchodzić do in vitro ale chce sie dowiedzieć dlaczego odrzucam każda ciąże bo to mi nie daje spokoju

    Robiliście badania immunologiczne, kiry może ? Być może tutaj jest coś nie tak. Szczerze nie pomogę za bardzo bo jestem na początku starań z medycyna (po 5 latach) ale troszkę się naczytałam o tym i dziewczyny na innych wątkach tez o tym mówią.

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ktoś tutaj zagląda, Ccierpliwa - mam nadzieje ze zaglądasz ☺️

    Jesteśmy po badaniu nasienia, Oczywiście mamy wszystko omówione w klinice, co i jak, ale chciałabym dowiedzieć się czy dobrze to przetłumaczyłam sobie ? Czy jest jakaś dobra duszyczka tutaj i może pomoc ? 🥺

    5f914987a0c2.jpg

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
‹‹ 940 941 942 943 944
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ