X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z pierwszego kwartału 1983 roku zamieszkujące miasta do 20 tysięcy mieszkańców posiadające jedno dziecko płci męskiej, które nie znalazły wystarczającego wsparcia na innych wątkach
Odpowiedz

Staraczki z pierwszego kwartału 1983 roku zamieszkujące miasta do 20 tysięcy mieszkańców posiadające jedno dziecko płci męskiej, które nie znalazły wystarczającego wsparcia na innych wątkach

Oceń ten wątek:
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    No włąsnie tez nie zaczailam o co chodzi z tym sprejem, ale nie odwazylam się napisać o co chodzi ;)

    A chlebek jak? Smaczny? Jak go robiłaś?
    ten środek w sprayu to chyba raczej Octenisept co? :) dobry też na gojenie pępuszka u noworodka.

    Lena87, Ola_czeka lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Ech, widać, ze Panie nie miały laparoskopii...

    Dokładnie, nie miałam ..

    Więc może wytłumacz o co chodziło ? :)


    lithe123 wrote:
    ten środek w sprayu to chyba raczej Octenisept co? :) dobry też na gojenie pępuszka u noworodka.

    Człowiek uczy się całe życie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 10:44

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    ten środek w sprayu to chyba raczej Octenisept co? :) dobry też na gojenie pępuszka u noworodka.


    Egzakli!

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam w domu zawsze ten Octenisept - to taki magiczny 'lek' na ranki i zadrapania dla córci :) A co do pępuszka to nie wiedziałam, ale będę pamiętać, jak się w końcu kiedyś uda zaciążyć :p


    7eda39c3b212bdcff3d82f917fa26108.png

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie padało wczoraj.

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Nie padało wczoraj.
    U mnie padało.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    U mnie padało.


    Smuteczek :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no...gdzie tam deszcz...przecież LATO idzie ;)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ