X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Kromka90 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi to testujemy razem ;) 3mamy kciuki ;)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    Kejt90
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    A co to za zastrzyk?
    Zastrzyk na pekniecie pecherzyka. Zeby mu troszke pomoc gdy sam ma problemy z pekaniem :-) lekarze go przepisuja gdy pecherzyk jest odpowiedniej wielkosci

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, byłam przekonana, że średnia jest z 3 ostatnich miesięcy. Z tymi rysami twarzy to pewnie trochę naciągane aczkolwiek może coś w tym być bo jak w zeszłym tygodniu musiałam powiedzieć koleżance to też usłyszałam, że tak właśnie myślała i miała mnie o to zapytać. Być może nasze ciała podświadomie wysyłają jakieś sygnały, których my same nie dostrzegamy.

    Do kiedy się urlopujesz Abi? :)

    Cześć Olga, trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie!

    Strasznie mi przykro Taka_Babka. Bardzo wierzyłam w to, że to będzie Twój szczęśliwy cykl. Dziewczyny mają rację, dopóki @ nie rozkręci się na dobre trzeba mieć jeszcze nadzieję!

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:28

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z urlopu wracam 16 sierpnia :-) gardlo mnie boli troche ehhhh klimatyzacja i zimne napoje :-(

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tego samego zdania co dziewczyny. Plamenie może występować. Moja mam miała przy każdej ciąży także tej nieudanej. Tylko ona musiała juz rodzic maleństwa niestety już nieżyjące :( ale zawsze plamila i myślała ze to mniej obfity okres

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Olga ! Im nas więcej tym lepiej :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomikowałam mocz podczas drzemki 2h, zrobiłam piekny drogi test żółty z rossmana. I rozczarowująco nie rozczarował jedna tylko kreską. Pojechałam mezowi zawiezdz do pracy torbe do pogotowia bo zapomniał ze idzie do pracy na nocke ( jak mozna zapomniec ze idzie sie do pracy? Mężczyźni ) od razu co sie stało? Dałam mu telefon z aplikacja tego kalendarzyka zeby wypisał jakis pin ktorego nie zgadne bo ryje sobie tylko mózg i mi łzy poleciały. Moj na to" Kotek nie płacz bo te strażackie chlopy sie zlecą". Nadał kod wiec juz nie wiem gdzie i kiedy jest owulacja dni płodne i inne dupen szwance...

    Zastanawiam się czy nie odpuscic tych wszystkich leków na prolaktyne tarczyce. mam miesiac wolnego od niepelnosprawnych dzieci, rombnietych kolezanek. Musze nabrać jakiejs sily by tkwić w tym wszystkim. Albo PMS działa dziś tak mocna albo ja juz naprawde nie daje rady. Nie potrafie sobie wybrazić siebie za rok dalej sie starajacych.... To miało być tak proste jak ściągnięcie majtek. Kryzys dziś. aaaa i o co chodzi z tym wszystkim: masa sluzu przez caly czas, bole wszelkiego typu po janiki podbrzusze glowe nerwobole, zawroty glowy. I tu zaczynam podejrzewac nerwice, przemeczenie. Po urlopie w z Maja w Hiszpanii nie zostało nic...

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozczarowania są momentem kryzysowym
    .. Lekow nie odstawiaj bo pozniej mog hormony szalec.... A jesli czujesz ze potrzebujesz wyluzowac, to odrzuc testy, termometr itd... Mialo byc pieknie a jest tak ciezko... Nie ma innej opcji aby nasza cierpliwość miala nie zostać wynagrodzona... Przytulam Cie mocno...

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:29

    Rubii lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_babka kochana moja... pms tak mi się zdaje. Nie odstawiaj leków ale jesli chcesz to po prostu zrezygnuj z tempki, testów owu itp. wsłuchaj się w ciało. Może wtedy uda się wyluzowac (najbardziej znienawidzone przeze mnie słowo)

    Ja Ci powiem, że dawno nie miałam tak ciężkiego miesiąca w ogóle lata. Myślałam ze będzie luzik a jednak wszystko się nawarstwiło. Praca, życie prywatne, starania. Wszystko. Ale za każdym ale to za każdym razem staram się sobie jakoś tłumaczyć. Że może tak musiało być, może akurat teraz. Wiem, że to strasznie głupie i naiwne gadanie. Teraz wiem, że jednak w tym wszystkim musimy się odnaleźć razem z mężem i razem się wspierać. Wiele było sytuacji, które nas dzieliły choćby początki starań co potrafiłam strzelić focha bo on nie chciał się <3 w owulację a ja popadałam w jakąś histerię.

    Bardzo Cię tulę. Każda z nas musi to przeżyć na swój sposób i sama sobie w głowie wytłumaczyć kilka aspektów. Ja wiem, że każdej z nas się uda prędzej czy później. Jestem pewna, że każda będzie bardzo szczęśliwa jak ujrzy te 2 kreski na pewno bardziej i mocniej będzie przeżywać niż niejedna dziewczyna, która myśli, że ciąża bierze się po 1 stosunku bez gumki :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Wam za miłe słowa, słowa optymizmu :)

    Kochane jestem w zyciu optymistka. Sierota od 2 lat, z pieprznietym bratem... modliłam sie przez rok zeby cos sie zmieniło by znalazl kogoś.. udalo sie. taka sama wariatka jak on. A to ze buntuje brata przeciwko mnie to inna bajka... ale udalo sie ktos slucha ... rodzice, bog, matka boska. Kotoś słucha. Ale czemu naszych o dziecko nie da sie wyprosic. Rozczarowanie życiem tak dzisiejszy dzień nazwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 19:48

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycie nie jest latwe i rozczarowania bola. Ale ja wierze ze kazda z nas ma zapisany swoj los w gwiazdach i za na kazda z nas czeka dzieciatko tylko musi przyjsc ten odpowiedni moment a wierze ze on niedlugo nastanie. Dlatego nje mozemy sie poddawac i musimy walczyc dalej az uda nam sie osiagnac to co jest nam pisane.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda... - wiara... dziewczyny. Tyle kurwa mac przeszłam ze to dziecko należny mi się od reki. a jednak nie.... 3 rok licencjatu placz " mala wracaj do domu", " mamo czekam na busa", moj mąż wtedy narzeczoy podjechal.... na autostradzie.... ja " co sie dzieje, co sie stalo" , moj w domu sie dowiesz, ja " wysiade na autostradzie" moj " tata zmarł jak brałem plecak turystyczny, zbyszek buczy" nie wiadomo co dalej.... Jola ogarnia wszytsko... przez 8 miesiecy w nocy... buczy, placze ogarnia zycie.... dwa lata pozniej Moj sie oświadcza... moja matka w ciezkiej zalobie... jedziemy rozdwac zaproszenia 4 sie udalo.. kupilam pizze do domu dla brata i mamy... wchodze do dmu 20 min pozniej karetka..4 h pozniej ( 3miesiace przed slubem ) anastezjologia bo po lekach uspakajajacych sie nie wybudzilam...wzielam slubo - zalobe...


    Kurwa mac za co tyle znosze? Bo wibrator czasem lubimy? Rece mi opadaja...

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:29

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolu sluchaj wKratke bo madrze mowi. Nie mialas w zyciu lekko i bardzo Ci wspolczuje. Wiele przeszlas ale dzie temu jestes silniejsza i chociaz to wszystkk boli to Twoje cierpienia beda wynagrodzone pieknym malenstwem zobaczysz. Postaraj sie nie denerwowa i zasnij spokonie a rano mam nadzieje ze obudzisz sie w lepszym nastroju. Tule bardzo mocno i mkge Ci tylko wspierac duchowo <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrze prawią... <3 myślę, że jak wszystkie byśmy sobie usiadły i zaczęły opowiadać swoje historia to wyszłaby niezła Moda Na (oby)Sukces!

    Nie bez powodu tu wszystkie jesteśmy właśnie po to aby się wspierać nazwajem. Nie zawsze jest kolorowo a raczej zazwyczaj jest gorzej, a my musimy codziennie walczyć z przeciwnościami losu. Ja 7 lat temu przeżyłam dużą traumę o której nie chcę tu opowiadać. Potrzebowałam terapeuty, który o dziwo bardzo mi pomógł. Ale w sercu wszystko pozostało. Dużo rzeczy boli, wiele wspomnień boli i rani. Nie mamy na to wpływu NIE MAMY pamiętaj o tym. Jesteśmy na tyle silne, że pomimo tego całego syfu, który się często za nami ciągnie jednak idziemy do przodu, potrafimy się tu śmiać, opowiadać, narzekać na facetów. Normalnie żyć. I to jest piękne. Nie każdy ma taką zdolność uwierz mi... pomimo, że nam często się wydaje "nie mam siły, nie daję rady" to jednak dalej walczę. Nie każdego na to stać. Bo jesteśmy wszystkie tu bardzo wyjątkowe. Wszystkie walczymy o to maleństwo wspierając się i będąc razem. Każda z osobna jest inna, wspaniała, niezniszczalna tak naprawdę. Silne z nas babki tylko czasem doskwiera gorszy dzień, wspomnienia, pms albo irytujący ukochany :)

    Jesteście wszystkie wspaniałe wszystkie wszystkie, pamiętajcie o tym <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co napisać... płacze... jestem z Wami i wierze, że się uda i jeszcze będzie pięknie, bo jesteście silne, twarde <3
    Dobranoc.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa ale Ty nam tu nie smutaj :* <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Witam sie z Wami z rana i zycze milego dnia i dobrych humorow<3 spróbuję jeszcze usnac, ale watpie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2018, 14:59

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ