X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, widzę że nie tylko moja szwagierka to taka zołza. Ja też próbowałam już zakopać topór wojenny wieeele razy i niby było ok, choć słowa przepraszam nie usłyszałam z jej ust nigdy. Ale co to dawało zresztą jak po jakimś czasie od nowa. Więc teraz zapowiedziałam sobie, że czekam tylko aż wprowadzimy się do nowego domu, bo jeszcze w jednej kwestii jesteśmy zależni od teściów i wtedy albo jej napiszę, albo zaproszę ją do domu i powiem, co o niej myślę i że wiem wszystko, co o Nas gada i niech się dzieje, co chce :) Mało mnie obchodzi, czy się obrazi, czy obrazi się też teściowa (teściu będzie miał to w dupie i tak, bo on interesuje się tylko sobą i chyba wiem, kto po nim odziedziczył te cechy :P), czy obrazi się też babcia (babcia to histeryczka i ma tak samo na imię jak szwagierka, więc po jednych pieniądzach to wszystko :P), niech robią co chcą :D Znudziło mnie już to, żeby wiecznie siedzieć cicho i zgadzać się na to, co robi. Wydaje mi się nawet, że życzy Nam, by nie udało mi się zajść w ciążę, taka milutka jest :) A jakby czasami udało się kiedyś to myślę, że długo będzie trawiła tą wiadomość.. Naprawdę straszna rzecz dla niej :)

    Tule Cię madzi :) 2018 rok na pewno będzie Twój i się uda :) mnie też się wydaje, że nici z tego cyklu, nie chce się nawet nakręcać za bardzo, bo upadek będzie zbyt bolesny. Co prawda boli mnie od soboty podbrzusze, trochę ciągnie i jakby jajniki - raz lewy, raz prawy, ale co z tego, wydaje mi się, że za szybko bo jestem około 5-6dpo.. No i nie mogę zapomnieć, że mam problemy trawienne, więc to może być z tym wszystko związane :)

    madzi2506 lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka26 wrote:
    U mnie dzisiaj temperatura skoczyła na 37,1 w nocy miałam bóle podbrzusza :( czy polecacie zrobienie tych bardziej czułych testów które podobno wykrywają już 6 dni po zapłodnieniu?

    Jak chcesz mieć pewność to po prostu idź na betę :) Przy czym ja bym poczekała to 14 dni od owulki.

    Edit: `Kogo ja oszukuję? Na pewno bym nie poczekała, tylko przebierałabym nogami od 10 dpo i ostatecznie bym pewnie zrobiła betę w 12 dpo :P Ale polecam odczekać do 14 dpo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 14:45

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja szwagierka jest na prawdę spoko. Straszna z niej bałaganiara, podobnie jak jej mąż, ale jak nie trzeba z nimi mieszkać pod jednym dachem to nie stanowi to żadnego problemu :) Za to teściowa... Ja mam wrażenie, że ta kobieta ma osobowość wieloraką - raz miła, raz złośliwa, raz pomagająca innym razem dyrygująca, a do tego turbo wybuchowa - nigdy nie wiesz na co trafisz i potrafi zmienić się o 180 stopnie w moment. Na szczęście nie widujemy się za często :D

    W ogóle dziewczyny, ja zgłupiałam w kwestii śluzu. Bo wypływa ze mnie praktycznie woda i to w konkretnych ilościach, ale jak się sprawdzi głębiej to jest lepki. No i nie wiem czy w takim razie to śluz lepki czy wodnisty do wpisania, bo przy wyjściu do pochwy jest inny niż głębiej :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 14:50

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Anetka26 Przyjaciółka
    Postów: 80 22

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba faktycznie wstrzymam się z testowaniem do 14 dpo. Ale jeśli temperatura dalej będzie się utrzymywać to zawsze jakaś nadzieja w serduszku jest ❤ dziękuję za pomoc ;*

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    To moja szwagierka jest na prawdę spoko. Straszna z niej bałaganiara, podobnie jak jej mąż, ale jak nie trzeba z nimi mieszkać pod jednym dachem to nie stanowi to żadnego problemu :) Za to teściowa... Ja mam wrażenie, że ta kobieta ma osobowość wieloraką - raz miła, raz złośliwa, raz pomagająca innym razem dyrygująca, a do tego turbo wybuchowa - nigdy nie wiesz na co trafisz i potrafi zmienić się o 180 stopnie w moment. Na szczęście nie widujemy się za często :D

    W ogóle dziewczyny, ja zgłupiałam w kwestii śluzu. Bo wypływa ze mnie praktycznie woda i to w konkretnych ilościach, ale jak się sprawdzi głębiej to jest lepki. No i nie wiem czy w takim razie to śluz lepki czy wodnisty do wpisania, bo przy wyjściu do pochwy jest inny niż głębiej :/

    Zawsze mówi że powinno się odnotować najpłodniejszy z zaobserwowanych w danym dniu. Więc chyba powinnaś wpisać wodnisty :-)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • pigula_91 Koleżanka
    Postów: 59 79

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczorową porą :)

    Widzę temat szwagierek był. Ja dziękuję Bogu że mieszkamy 200km od teściów a zarazem od jego siostruni. Na pierwszt rzut oka przekochana ale za każdym razem jak tam jesteśmy to musi dowalić jakimś niemiłym tekstem bo spotkanie rodzinne byłoby nieważne wtedy.


    A ( 02.08.2018)
    F ( 24.03.2020)

    Aniołek 8tc ( 28.08.2017)

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Poczekalnia jak pęcherzyk pękł, to chyba bez sensu robić zastrzyk- tak mi się wydaje przynajmniej. Przy clo często owulacja jednak wcześniej występuje. Daj znać po wizycie co i jak

    Co do listy staraczek, to ciężarówki też niech się wpisują :D fajnie patrzeć ilu z nas już się udało

    dopisałam się do listy :)

    tym_janek, Letitbe lubią tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia wrote:
    A myślałam, że jak napiszę o tych Simsach to wyśmiejecie mnie, a tu taka miła niespodzianka :D

    Swoją drogą to trochę smutne, że wstydzimy się tego co lubimy robić. Ja też się raczej nie przyznaję, że czasem zdarza mi się grać w Simsy. No a umówimy się, taka FIFA na PS, nie należy do niewiadomo jak złożonych i wymagających myślenia gier. Myślę, że śmiało można ją przyrównać do Simsów, o ile nie wypadłaby gorzej. A faceci jakoś w ogóle się nie wstydzą, że w nią grają.
    Dlaczego Simsy stały się symbolem obciachu a np. taka FIFA jest fajna? Wieczorne rozkminy...

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szwagierek to ja miałam na myśli nie siostrę męża a jego bratową ale siostra to już w ogóle zołza-nawet nie kryje się ze swoimi emocjami, co w pewnym stopniu jest nawet pożądane ale ona zwyczajnie obraża każdego na swojej drodze nie myśląc czy komuś się może zrobić przykro l. Jednak asertywność a agresja to dwie różne rzeczy.
    Wiecie co..czytałam kiedyś, że były badania wśród starszych ludzi na temat tego, czego żałują najbardziej w swoim życiu. Zdecydowana większość żałowała, że przejmowała się zdaniem innych ludzi. Jak to przeczytałam to światopogląd mi się przestawił zupełnie. Zastanowiłam się i mi wyszło, że cały czas przejmuje się zdaniem innych. Tego nie zrobię bo ktos coś powie, a tu ktoś mnie obgada, a tutaj coś tam. Powoli się z tego "leczę" i jest mi z tym nadzwyczaj dobrze.
    Mimo to i tak staram się izolować od rodziny, bo relacje z nią do niczego dobrego nie prowadzą i zasadziłam w ogrodzie iglaki rosnące około metra rocznie :D :D trzeba jakoś o swój spokój zadbać

    Co do simsów to także moja ulubiona gra ale mnie nie interesowało życie tych ludzi a budowanie i meblowanie domu. W życiu realnym też kombinuje co by tu w chałupie wymodzić. Mój tata zawsze się śmiał, że mi meble gwoździami do podłogi przybije

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też najbardziej lubię budować <3 A zaraz po tym tworzyć postacie, a cała reszta mogłaby dla mnie nie istnieć :D

    I w życiu też przynajmniej jedno przemeblowanie w mieszkaniu na rok musi być :D

    Letitbe, mala_misia lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w trakcie remontu szafy do ściany przykręciłam dla bezpieczeństwa, bo mega wysokie a i dość płytkie są i się bałam, że przy oparciu się przewrócą. Teraz ubolewam, bo nie mam jak przestawić :D

    W ogole miałam dać znać ginekologowi za pomocą smsa kiedy wpadnę na monitoring. Napisałam do niego rano, czy jutro mogę zajść do niego i już myślałam, że o mnie zapomniał a on pracował do tej pory i dopiero mi odpisał. Po północy. Niezły jest. Proszę o trzymanie kciuków za moją hodowlę

    Marta..a, mala_misia, Frelcia, lollla7 lubią tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno <3

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam skok! Ale radocha! :-D
    Letitbe trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 06:04

    Marta..a, mala_misia, Letitbe, tym_janek lubią tę wiadomość

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki Kruszynka i Letitbe :)

    Ja też uwielbiam budować i meblować - zarówno w życiu realnym, jak i w simsach :D To sama frajda :P Teraz jestem na etapie zmieniania dekoracji na świąteczne, ale nie przesadzam, bo to tylko Nasz pokój, więc wielkiego pola do popisu nie ma. Ale nie mogę się doczekać nowego domu, tam to będzie co meblować i dekorować :D

    U mnie rozkręca się przeziębienie przedświąteczne :( Jak ja tego nie lubię.

    zpbnroeqnmec200u.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia u mnie właśnie trwa przeziębienie i jestem ciekawa jak wpłynie na owu

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Anetka26 Przyjaciółka
    Postów: 80 22

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp spadła :( pewnie nic z tego :(

    05f2ddab863bb8ed2dd5907b289c5874.png

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też trzymam kciuki, Kruszynka i Letitbe :)
    Miejmy nadzieje, ze przeziebienie nie wplynie jakos na owulacje, chociaz moze ci zaklucic pomiar temperatury, jesli mierzysz.

    Anetka, przykro mi, ale wiesz jak to sie mowi - dopoki @ nie ma, jest nadzieja. A jak @ jest to jest tez nowy poczatek i nowa szansa :) Nie smutaj ;)

    Anetka26, Letitbe lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi leki przesunęły owu w jednym cyklu. Brałam ibuprom zatoki wtedy codziennie.

    Anetka poczekaj jeszcze 3-4 dni trochę za wcześnie na okres.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Anetka26 Przyjaciółka
    Postów: 80 22

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie ❤ po cichu liczę że jednak @ nie przyjdzie. Bardzo bym chciała zobaczyć te dwie upragnione kreseczki tak jak każda z nas :* czego Wam życzę z całego serducha ❤ nadzieja umiera ostatnia więc czekam dalej..

    Karolcia2a, Letitbe lubią tę wiadomość

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a - bardzo podoba mi się Twój podpis - "Skoro wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda!" i tego się trzeba trzymać :)

    Marta..a lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ