X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK !!! Jak sie starać w Anglii
Odpowiedz

Staraczki z UK !!! Jak sie starać w Anglii

Oceń ten wątek:
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ponieważ metody leczenia w uk sa zupełnie inne niz w naszym kraju zdecydowałam sie założyć nowy temat aby pomoc sobie wzajemnie ... Czytając posty dziewczyn z Polski mam wyrzuty sumienia ze nie mogę przejść tych wszystkich badań w naszym kraju ... Bo wydaje mi sie ze sa badane szczegółowo a przede wszystkim zaczyna sie od przebadania macicy a w uk ? Głupi gp ktory mowi " fine" a mi się gotuje w srodku ... Jestem juz 5 mies staran ale mam 36 lat dla nich to nic ! Co miesiac Daje mi rozpis kiedy mam się kochac !!! O czym ja dawno Wiem !!! Jakie badanie mozna tu wymusic I jak fachowo się naxywaja !!! Łàczmy się rodaczki

    Ferrari
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Ja nie jestem staraczka już ale na Ovu odwiedzam ciągle moje Panie i się udzielam, znalazłam ten Twój post i stwierdziłam, że napiszę. Mieszkam od ponad dwóch lat w Wielkiej Brytanii i również dwa lata się staraliśmy o dziecko... W Uk mają dziwne metody, odsylaja ciągle Cie z kwitkiem bo oni już nie chcą więcej dzieci od nas, takie mam momentami wrażenie!!! tak jak mówisz, co Ci po tym ze wiesz jak się masz kochać a oni dadzą Ci kartkę z tym samym. Ja przejechałam się ogólnie na służbie zdrowia tu w Uk o ile można tak to nazwać i nie leczylam się tu bo przy staraniach wystąpiło wiele problemów zdrowotnych u mnie, sądzę że gdyby nie moje leczenie w Pl pełno badań do.tej pory nie zaszłambym w Ciążę. Nie macie możliwości polecieć na tydzień dwa do pl na badania? Ja dla dziecka to zrobiłam i.latalam co kilka miesięcy di.lekarzy i na badania bo tu Niby po 35 roku życia coś ruszają z kobietą i jakieś badania.robią jak starasz się ponad 3 lata... Nie wiem jak.to.dokładnie. Idź do GP powiedz ze w pl byłaś zrobić badania i nie masz w ogóle owulacji sklam lub nie bo tak nie daj Boże może być i co z tym zrobić a ty starasz się o dziecko, gdzieś pewnie cie skieruja. Poproboj różnych metod

    Mania1718 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaOna dzięki za cenne rady :) Dzisiaj poprobuje tych metod i co najgorsze chyba nie będę kłamać :) Napiszę później co usłyszałam

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAKLAM ILE WLEZIE BO Z NIMI TAK TRZEBA! Powiedz ze badając się w pl właśnie odkryli przez badania i usg brak owulacji może wyślą męża na badanie nasienia i w najgorszym przypadku lub może najlepszym co do Anglii iui lub in vitro. Daj znać czekam z wielką ciekawoscia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ubarwnieniu kilku szczegółów zrobili mi usg i stwierdzono pcos. Zbadali hormon testosteron i potwierdził te cholerne policystyczne jajniki. W kwietniu byłam w Pl gin potwierdził pcos i zalecał stymulację owulacji ale musiałabym zostać dłużej w kraju co było nie możliwe. Dzisiaj mam zamiar męczyć doktor rodzinną żeby coś z tym zrobiła ale nie liczę na pozytywne zakończenie ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałaś mi wymyślona historie dla nich tak? Czy tak ogólnie było? Trzymam mocno kciuki daj znać, tez idę dziś do GP bo ale ja w sprawie usg


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie wymyślone :) tak było :) ale czy coś zrobi z tym nie mam pojęcia. Zbieram się ;) po wizycie napiszę co i jak.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak było. No to masz podstawę do zrobienia badań itp no ok lec powodzenia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Niby po 35 roku życia coś ruszają z kobietą i jakieś badania.robią jak starasz się ponad 3 lata...
    Co za kłamstwo.
    Po roku nieudanych starań odsyłają na podstawowe badania krwi, w 3dc i w 21 dc. Robią też posiew na chlamydię i zlecają badanie nasienie. Potem kierują na badania HSG do szpitala. A potem dają skierowanie do szpitala do ginekologa i w tym momencie rola GP już się kończy. NHS nie jest może zbyt super, ale nie ma sensu kłamać z tymi 3 latami rzekomego nic nierobienia.
    A do Polski nikt co kilka miesięcy latać nie będzie, bo każdy tu pracuje. No chyba, że miałaś aż nadto wolnego czasu.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie :) I nie uwierzysz! !!

    Skierowała mnie do specjalisty gdzie będę monitorowana i najprawdopodobniej będę miała wspomaganie owulacji! ! :)

    W ciągu trzech tygodni ma przyjść list gdzie i kiedy pierwsza wizyta :)
    Powiedziała ze zrobili wszystko i teraz czas na specjalistę. Była zgodna co do braku owulacji, mówiła że mogę ją mieć ale bardzo rzadko. I wspomaganie jak najbardziej zalecane ;) Jaka jestem szczęśliwa! !!!

    Justine M lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey my wróciliśmy od gp .. Dzis robili badanie mojemu panu na wszystko za tydz wyniki jezeli cos zle to tak jak pisalyscie do specjalistycznego szpitala ... Ja jutro idę na wizytę i mam nadzieje wydukam wiecej możliwych badań usg itd ... Bo to wszystko robię z myślą tez i o zdrowiu... Szczerze mówiąc chyba mnie psychika blokuje jestem kłębkiem nerwów czuje sie jakoś zle

    Ferrari
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drica, uzbroj się w cierpliwość. Starasz się DOPIERO 5 miesięcy. Nawet zdrowej, młodej parze zajście w ciążę może zająć do roku czasu. Nie stresuj się tyle, bo dopiero rozpoczeliście starania a ty juz taka znerwicowana. Trzeba być dobrej myśli. :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa jak będzie wygladala wizyta u specjalisty :) Mysle ze tez zbadają nasienie meza i zleca jakies dodatkowe badania dla mnie :) A jest tu ktoś kto ma stymulacje owulacji? I moglby napisac jak to wygląda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 13:59

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda wrote:
    Co za kłamstwo.
    Po roku nieudanych starań odsyłają na podstawowe badania krwi, w 3dc i w 21 dc. Robią też posiew na chlamydię i zlecają badanie nasienie. Potem kierują na badania HSG do szpitala. A potem dają skierowanie do szpitala do ginekologa i w tym momencie rola GP już się kończy. NHS nie jest może zbyt super, ale nie ma sensu kłamać z tymi 3 latami rzekomego nic nierobienia.
    A do Polski nikt co kilka miesięcy latać nie będzie, bo każdy tu pracuje. No chyba, że miałaś aż nadto wolnego czasu.
    Kultury Ci brakuje, że tak naskakujesz na ludzi za to co piszą? Proszę mnie nie Osadzac o kłamstwa bo pisze to co wiem z własnej autopsji! Również pracowałam całymi dniami lecz miałam pracę biurowa do której potrzebowałam komputera i mogłam pracować jakiś czas w Pl. I nie życzę sobie takich tekstów kierowanych do mojej osoby, naucz się z Ludźmi rozmawiać a nie opluwac ich swoim jadem. A jak masz gorszy dzień to gdzie indziej złość wyladuj.
    Mania super wiadomość!!! To czekamy teraz na rozruch sytuacji :) jednak mocno trzeba im nagadac


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczynki staram się 5 miesiecy ale mam 37 lat za 4 miesiace :-( a Wiem ze pary starające sie powyżej 35 roku maja czas 6 miesięcy ;-(
    Wiem jestem opętana strachem ....

    Ferrari
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) banan na buzi od rana. Od początku starań wiedziałam że że mną jest coś nie tak i musiałam swoje wychodzić i wyprosic ;) teraz jestem spokojna że w końcu zrobią konkretne badania i wrazie co pomogą :) No i w końcu będzie kontakt z ginekologia tak jak w Pl

    Drica78 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718
    Super

    Ferrari
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drica78 mam znajome tutaj w UK które też starały się po 35 roku i jedne zachodziły szybko inne starały się kulka miesięcy :) Fajnie że twój partner miał badanie nasienia. Daj znać jak wyszły badania. Mam nadzieje że i mojemu zbadają.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania super :) jeszcze raz gratka za udaną akcje haha. Ja mówię że mną w ogóle prawie nie chcieli dyskutować, dla nich za młoda na to by coś było źle... Ale u mnie w Gp w ogóle jebniete pracowaly serio. No ale mniejsza o mnie bo Ja już problemów nie mam takich, za dużo już przeżyłam chyba i Bozia wynagrodzila tak też niedługo bd z wami. Czasu trzeba niestety a tego nie przyspieszymy

    Mania1718 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym byc na tym etapie ...
    A jak wyczuli brak owulki ??? Bo mi pobrali krew w 21 dc i ostatnio powiedzieli ze miałam owulke ale słaba !!! Troche sie rozdrażnilam bo nie wiem co wg nich jest słaba owulka ?!

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    Ferrari
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ