X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK !!! Jak sie starać w Anglii
Odpowiedz

Staraczki z UK !!! Jak sie starać w Anglii

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine fajnie ze podzielilas się tym linkiem, naprawdę super sprawa i ceny spoko :) jeżeli będę pilnie potrzebowala takich badan do na pewno skorzystam ;)
    ZakreconaOna ciesze się ze już masz najgorsze za sobą i czekasz na swojego maluszka :) Znasz już plec?
    She Wolf również mi przykro ze stracilas maluszka, mam nadzieje szybko zobaczysz dwie tłuste kreseczki :) Ostatnio prosiłam o wydruk wynikow (badali mi hormony na potwierdzenie pcos) niestety pani z recepty nie wyrazila zgody... Lekarz w Pl tez chciał wspomóc owulacje niemal od razu, ale oczywiście konieczny był monitoring i tez rozlozyl rece mowiac ze na odleglosc niestety nieda rady :( Na razie pociesza mnie fakt ze lekarz rodzinny skierowal mnie do specjalisty i cos ruszy :)
    Emy zastanawiam się jakie metody, leki zastosują na mnie co do tego pcos

    Justine M lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania tak znam juz od dwóch tyg :) chłopiec będzie , Antos


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tepak ze mnie :D Wyraźnie napisane imię :) No to ogromne gratulacje ;) Mąż pewnie dumny :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On bardzo chciał córkę:) ale jest synus i to nawet lepiej później o psioszke starać się będziemy:) dziękuje ogromnie

    Mania1718 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf witaj ;/)
    Dzieki za świetne info ;/) wiesz ja troche zakręciłam lekarzami ... Pierw byłam u kobiety młodej ale wydawało mi sie bagatelizowała wszystko wiec zrobiłam myk poszłam do faceta starszego lekarza i on mi tez zaczął gadac ze do roku bla bla a wtedy na specjalistyczne badania a ja mu sklamalam i powiedziałam tak ; " ale poprzednia lekarka powiedziała ze kobiety powyżej 35 roku zycia jesli po 6 mies nie zajda to klinika i ze mi teraz przykro bo naprawde jestem w stresie i ..." A on powiedział ok skoro tak to daje Wam 6 tyg i referuje cie do kliniki lol !!! Wiec trzeba zwalać na innych lekarzy ze niby obiecali .... A oni siebie nie podważa ;-)
    W tym mies chciałam kupic ten zel i testy owulacyjne ale stwierdziłam robię wszystko bezstresowo ... Myśle o wakacjach lol
    Moj lekarz powiedział dzisiaj ze musze na cis psychikę przestawić a musi to byc cos do czego chce dążyć ale co jest przekorne do ciąży a wiec np : powiedział ze ciaza zmienia kobiety wiadomo przytyje sie troche itd chodzi tu np o wizerunek wiec m skupić sie np na dążenie do płaskiego brzucha aby moja psychika przestała myslec o rosnącym brzuszku ciążowym !! Nie wiem czy zrozumiecie ale powiedział ze tak moja psychika zacznie działać na opak ... Albo zacząć tańczyć Zumbe kizomba cokolwiek zapisać sie i życ tym !!! Przy tym dobrze sie odżywiać !!! Dziewczyny jestem kiepska w tłumaczeniu ale chyba zrozumialyscie mnie .... Wiec ja stwierdziłam ze zacznę wyrabiać sobie talie i brzuch i myslec teraz nie mogę zajść w ciąże !!! Moj mózg musi zacząć działać w druga stronę ! Jest piękna pogoda można jakoś wykorzystać na relax spędzanie czasu bez stresu ! I niestety musze tak zrobic bo moja psychika siada płacze patrzę na dzieci wariuje !!! Odskakuje zobaczymy na ile mózg mi da spokój x

    Ferrari
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale rozumiem co masz na myśli :) Ciężko jest przestawić organizm że niby wcale się nie starasz ale to chyba najlepsze wyjście ;) Ja już podchodzę na luzie do tych starań i cierpliwie czekam na badania i pomoc.
    U was też taka piękna pogoda? Ogarnę chatke i idę się opalać. Trzeba wykorzystać te rzadkie zjawisko :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam list z przychodni. :( Na cieszyłam się specjalistą dwa dni. Napisała mi że to dopiero 7 miesięcy starań i mam się zgłosić za pół roku. Miało być tak pięknie a tu dupa :(

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh Szkoda ;/(
    Ale przeciez przez ten czas moze się dużo wydarzyc ... Dużo pozytywow ;-) zobaczysz będzie dobrze .. Co do pogoda jest cudowna ja wracam z pracy totalny relax leze w ogrodku ciesze się z mojego tanu I stwierdzilsm ze dupsko mi podroslo I zle wygladam w bikini wiec biore się za fitness zbijam brzuch robie wyzwanie musze zaczac myslec inaczej ... We wrzesniu jade na wakacje pod palmy musze uspokoila mysli do tego czasu po podobno takie okolicznosci pomagaja najlepiej zaciazyc yupi ... Piszcie prosze co u was

    Ferrari
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emy na monitorku jest PEAK a nie dzien owulacji. Owulacja nastepuje w ciagu 24-48 godzin od peaku. Mam taki sam :D Zreszta to nie jest wyznacznik owulacji, bo ja mozna potwierdzic tylko monitoringiem. Ale przynajmniej wiadomo kiedy jest przypuszczalna owulka.

    Mania dziekuje, mam nadzieje, ze Ty tez szybko zobaczysz II kreseczki. Wszystko jest na dobrej drodze :D A przechodnia sie nie przejmuj. Do tej pory zajdziesz :D
    Recepcjonistka nie ma prawa Ci odmowic wydruku. Mi nawet lekarz na wizycie czasem od razu drukuje. To jest ich obowiazek. Mogaa chcec oplaty, ale to jest 50p albo £1, to wszystko. Nastepnym razem sie domagaj :)
    Ja tez sie dzis opalalam :D

    Drica nie ma za co :D ciesze sie ze pomoglam. Tak psychika jest wazna, ale z cwiczeniami nie przesadzaj, szczegolnie na brzuch. Zdrowe odzywianie to podstawa. Zajmij sie czym fajnym. Spacery z mezem, kawki u kolezanek, fajne ksiazki itp. :D Uda sie zobaczysz :D

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki
    Trzeba się z faktem pogodzić i działać :) Niedługo mam wizytę z córką to jeszcze raz poproszę o wydruk tych badań. Wtedy co jechałam do Polski wiedziałam że będę w połowie cyklu więc chciałam pokazać te wyniki ginekolowi ale Pani z recepcji patrzyła na mnie z przerażeniem mówiąc że nie może mi wydrukować :D
    Wczoraj moje opalanko nie wyszło mi na dobre :D Zjaralam się mocno i w nocy nieźle piekło :D
    Myślicie że mogło to zburzyć temperaturę?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :D

    Mania probuj, spytaj najpierw lekarza a jak lekarz bedzie marudzil, to w recepcji. Nie wiem dlaczego robia Ci problem. Mozesz sobie wygooglac prawa pacjenta i im tym pomachac przed nosem.
    Ja jak potrzebowalam do Poski wyniki i mi zapomnieli wydrukowac, to potem mialam je na drugi dzien, bo pomarudzilam im troche :D
    Recepcjonistka mogla nie wiedziec jak to dziala, bo ona musi zglosic Twoje podanie o wydruk i lekarz to musi zatwierdzic.
    Tak, to ze sie spalilas, moglo zaburzyc tempke.
    Tak sobie mysle o Twoim PCOS, slyszalas kiedys o Inofolicu? Jest polecany w Twoim przypadku, a drugo specyfik to Dong Quai, naturalny srodek wspomagajacy wzrost pecherzykow, a co za tym idzie wywoluje owulacje.

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam z tą temperatura eh jak nie urok to sraczka :) Szczerze to straciłam w tym miesiącu zapał do staranek ;) jakoś mi się nie chce porostu. She Wolf inofolic piłam cztery miesiące niestety z marnym rezultatem :) obecnie mam w domu proszek myo inozytol który jest w inofolicu. Myślę pić go znowu od następnego cyklu.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf mogłabyś napisać coś więcej o dong quai? To są zioła czy tabletki? Można je zamówić na eBay?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania tu jest watek o ziolach i tam jest duzo o Dong Quai. Jak sobie wpiszesz w wyszukiwarke to dostaniesz dokladny opis. To jest ziolo dziegiel chinski. Ja zamawiam na Amazon, to pewniejsze zrodlo niz Ebay. To sa kapsulki. Dawkowanie zalezy od zawartosci donga w jednej kapsulce. Mysle, ze u Ciebie warto by bylo sprobowac. No i nie trac nadziei Kochana, to dopiero 7 miesiecy. Postaraj sie nie myslec za duzo o staraniach, bo psychika moze wszystko zablokowac, wiesz przeciez :P
    Co do inozytolu, to wiesz, ze tak jak kazdy suplement, potrzeba czasu zeby zaczal dzialac ;)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz sobie poczytam ;) Zawsze zamawiam na eBay ale tym razem spróbuję na amazonie :)
    Chyba wyluzowalam i dlatego nie chce mi się starać :P ale jakoś dobrze mi z tym :D Serduszka będą owszem ale bez spiny ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze :D to m sie podoba :D

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teZ wyluzowalam ... Ale dzis moj facet mòwił podczas ogladania filmu ... Jak bedziemy mieli dzidzie bede sobie lezal z nia tak na sofie w dzien a w nocy tulil mamusie.... Mile slowa ale znow mi zrobily mętlik w głowie ....
    I nie ukrywam ... Nie Ma dnia abym o tym nie myslala ... Moze juz mysle mniej ... Ale glowa mysli ... I zagladam na fora Internet ...
    Choc czuje ze juz mniej bo kiedys potrafilam Czytac pod koldra w nocy jedno I to Samo teraz juz nie robie tego bo nie ma co porownywac objawow z innymi babkami bo ja chyba mialam wszystkie objawy procz ciazy !!!

    Ferrari
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie moj jest tak nakrecony ze ciagle gada o dzieciach a mi to nie pomaga. Ja tez sie nakrecam, ale od przyszlego cyklu obiecuje ze koncze z tym nakrecaniem. Luzuje na maksa i szukam sobie innych zajec niz forum, bo to jest chore! Musze wrocic do czytania ksiazek i zaczac planowac wakacje w Polsce :D No i porzadnie wziac sie za nauke bo za duzo sobie ostatnio folguje ;)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja powoli staram się coraz mniej tu zagladac ;) Naczytam się i później swiruje :) Ksiazki ;) zglosze się do znajomej która jest wielbicielem książek na pewno znajdzie cos dla mnie :) W Polsce siostrzenica organizuje mi zestaw o który poprosiłam :D Będzie co robic w wolnych chwilach i nie zostanie nawet luka na myslenie o staraniach. U mnie bez owulacji to i tak nie ma sensu się nakrecac a do listopada daleko :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf I mania1718
    Tak ja mysle ze to nas gubi.... Reklame pampersow kobiety w ciazy na ulicy dzieci w wozkach I glowa pęka ... Musze przyznac ze naprawde zafundowalam sporo stresu sobie I mojemu .... Gdyz co czas przed miesiaczka mnie dopadaly " objawy ciazowe" Potem okres I moj facet Smutny !Nie wmawiajmy sobie ze cos jest
    Jestesmy mlode zdrowe I damy radę !!! Kochane sa wakacje ja Jem dużo witamin kupilam sobie " try baby" w Holland barrets moj je dużo wit C selen I czekamy na wyniki ... Wykorzystajmy ten czas na szalenstwa relax I pamietsjcie w okresie wakacyjnym najwiecej ciaz jest lol a czemu ? Bo jest luz beztroska a pogoda nam dogadza !
    Wszystkie bedziemy mialy dzidziusie ;/) macie moje slowo ... Ja się zastanawiam czy robic pomiar temperatury I mydlec kiedy plodne kiedy nie ! Bo chyba nikt tego do konca nie rozszyfruje
    Sex śmiech I relax ! Buziaczki
    Ja dzis sobie zrobilam zakupki sliczne sukienki na wakacje tak jak Lekarz kazal ! Odwrotnie can myslenia o ciazy a wiec obym nie zaszla bo beda za male hehe ! Tak teraz mysle

    Ferrari
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ