X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Nie mam pojecia tyle tej krwi bylo zanim dojechalismy do szpitala a maluch zyl. Wiec mam nadzieje ze bedzie ok.

    Moja bliska znajoma jest juz w 5 miesiącu, ma krwiaka i jej lekarz powiedział, że może on "wypłynąć" w sensie może pojawić się krwawienie i on z nim spłynie albo zmniejszy się, albo nic się z nim nie stanie w ciąży.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzieki dziewczyny za pozytywne slowa otuchy ! Mam nadzieje ze jakos sie ta sytuacja rozwiaze pozytywnie chociaz mam coraz gorsze mysli powiem szczerze. Ogolnie czuje sie fatalnie , te mdlosci wieczne na ktore nic nie pomaga , teraz jeszcze ta sytuacja z krwiakiem. W piatek dowiem sie wiecej , gdzie dokladnie jest ten krwiak , jakie rokowania itp. Bo dzis bylam w takim szoku rano ze w zasadzie nic do mnie nie docieralo i na to usg kladlam sie jak na skazanie.

    Ponoć na Klinikach to usg (takie po prawej stronie od wejścia z podwórka) jest najlepszej jakości. Leż, odpoczywaj, myśl pozytywnie. Objawy ciąży to dobry znak, oby jak najdłużej Ci doskwierały!

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri, jak lekarz powiedział tak to bądź spokojna. Kolejna przejażdżka mogłaby za bardzo Cię przemęczyć. Trzymam kciuki i wierzę, że będzie w porządku :) Krwiak zniknie a dzidzia będzie miała Cię całą dla siebie ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Jako ze jestem caly czas w kontakcie z lekarzem to ponownie nie jechalam do szpitala bo stwierdzilam ze co oni mi moga wiecej zrobic ?wiem ze moze to brutalne podejscie ale biore luteine , biore duphaston, cyklonamine i co wiecej moge ?generalnie nic. Tylko czekanie i spokoj. Dzis rano krwi juz nie bylo tylko brazowe plamienie wiec mam nadzieje ze jest okej. Jutro sie dowiem.

    Jest ok, naprawdę jak masz lekarza i jesteś zabezpieczona, to nic nie możesz więcej zrobić, a jazda by tylko przemęczyła Cię.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jazdy sa bez sensu, chyba ze zdecydujesz sie tam zostac. Mam nadzieje, ze ten krwiak juz sie oczyścil i nie bedziesz miec jyz problemów. Swoja droga od czego to sie robi? W tamtym tygodniu jeszcze go nie mialas, tak?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, a tak z ciekawości, gdzie najtaniej betę robicie?

    Polegam na Dolmedzie bo tam chyba cennik najmniejszy? Tak mi się wydaje z tymi co porównywałam w necie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Kobietki, a tak z ciekawości, gdzie najtaniej betę robicie?

    Polegam na Dolmedzie bo tam chyba cennik najmniejszy? Tak mi się wydaje z tymi co porównywałam w necie.

    Ja nigdy nie robiłam bety, ale inne badania robię albo w diagnostyce albo w szpitalu an Klinikach (tam np. najtańszy jest wymaz na chlamydię).

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie diagnostyka jest drozsza od dolmedu... ale moze z karta... ;) podpytam

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum, jak się dziś czujesz? :*

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wlasnie diagnostyka jest drozsza od dolmedu... ale moze z karta... ;) podpytam

    Jest 5% zniżki. Tam jest o tyle fajnie, że wszystkie wyniki badań widzisz na portalu.

    veritaserum daj znać jak dzisiaj u Ciebie. I po wizycie oczywiście.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Jest 5% zniżki. Tam jest o tyle fajnie, że wszystkie wyniki badań widzisz na portalu.

    veritaserum daj znać jak dzisiaj u Ciebie. I po wizycie oczywiście.

    w dolmedzie też i to szybciej :P tyle,że bliżej mam do diagnostyki :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    w dolmedzie też i to szybciej :P tyle,że bliżej mam do diagnostyki :P

    Ale diagnostyka jest czynna całą dobę, dolmed nie :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo siły i spokoju Ci życzę do tego wieczora :* trzymaj się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 12:39

    Paula_30 lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać co po lekarzu. My tu mocno trzymamy kciuki, żeby serduszko mocno biło przez najbliższe 100 lat :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:59

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ