X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam crp i nic... I nie raz robiłam. A boli od roku.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Miałam crp i nic... I nie raz robiłam. A boli od roku.

    to pewnie usg będzie najlepsze.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zawsze czekam. Teraz mam na 17 wizytę i zobaczymy :) a Fabijanski to fajny, lekarz bardzo się stara i dlatego ma kolejki i opóźnienia :) choc jak byłam miedzy swietami to nie było opoznienia :P spozniłam się ja :D



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze za te kilka lat tez sie bedzie staral , bo teraz nie oszukujmy sie jest na etapie wyrabiania sobie marki. Specjalista nie jest , tylko rezydentem :) nie mowie absolutnie ze to zle tylko po prostu mlody jest :)

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Mam nadzieje ze za te kilka lat tez sie bedzie staral , bo teraz nie oszukujmy sie jest na etapie wyrabiania sobie marki. Specjalista nie jest , tylko rezydentem :) nie mowie absolutnie ze to zle tylko po prostu mlody jest :)

    On nie ma zrobionej specjalizacji????

    edit. Faktycznie, on jest asystentem, że ja tego nie dopatrzyłam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 21:19

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle źle mi wyszedł antykoagulant toczniowy. Generalnie jest ujemny, ale praktycznie wszystkie wskaźniki są powyżej bądź poniżej normy. Czekam na inne wyniki badań i pójdę chyba do hematologa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 21:21

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam sie na tym , ja immunologii nie ruszylam to mial byc kolejny krok. No tak nie jest specjalista jest rezydentem dla niektorych to na pewno jest minus ;) ja sama na poczatku niby chcialam szukac specjalisty ale jednak zostalam u niego.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:58

    madamered lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:58

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, ja muszę poczekać na okres.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Robiłaś badania genetyczne i immunologiczne? Znacie powód, skad problem z zajsciem i utrzymaniem ciazy?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam dziwną akcję :)

    Wczoraj miałam śluz lekko brązowo - szary, taki nie do końca jak plamienie przed okresem, dziś trochę też go było rano i teraz jest biały... Noc całą nie spałam bo wymiotowałam, nie boli mnie żołądek ani brzuch, mam nawet sporo energii mimo, że nie spałam więcej niż 4 h (z przerwami)... Są jakieś laboratoria czynne dziś? Test wczoraj wyszedł mi ujemny... Temperatura w ustach 37, pod pachą 36,00... Nie mam dobowych wahań temperatur i jak rano zmierzę tak w ciągu dnia może o 0,05 się różni. Wydaje mi się, że okres powinnam mieć dwa dni temu... Bo mam dość regularne, a jak nie to jeszcze termin jest na jutro... W ostateczności w czwartek :P

    Od zawsze mam problemy ginekologiczne, ale to temperatura by była przy nich pod pachą 37 a nie tylko w ustach, nic mnie nie boli... Ale ten śluz... Jest jakiś szpital co by mnie dziś obejrzał? Czy nie warto jechać na sor bo się naczekam i tak mi nic nie powiedzą? Chciałabym zrobić usg i betę, bo albo to ciąża albo mam jakiś torbiel znów ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RainbowBaby wrote:
    Seli jeśli chciałabyś zrobić dzisiaj betę to możesz pojechać do Dolnośląskiego Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej która znajduje się na ul. Kamieńskiego 73a.

    Punkt jest czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu :)
    http://dcdl.pl/punkty-pobran-lokalizacja/

    Może być tak że przez krótki i przerwany sen masz podniesioną temperaturę, ale nigdy nie wiadomo.

    Co do plamień - u mnie @ potrafi się kilka dni rozkręcać, trochę poplamię, przestaje i znowu, aż dostanę @.

    Ale dla twojego spokoju zrób betę :)
    Życzę pozytywnego wyniku <3

    Tam kosmicznie drogo... Za bete dzis cbca 65 zl :/

    Rano tempka byla niska 36.54 ale potem wzrosla do 37... A w ciagu dnia nie mam takich wahan. Ogolnie ostatnie dni rosnie mi tempka a powinna spadac na okres... :p zastanawiam sie czy moj sluz to nie implantacja... I czy beta jutro to nie za wczesnie. Mysle, ze to 10 dpo a nie 13 jak pokazuje of

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RainbowBaby wrote:
    Seli jeśli chciałabyś zrobić dzisiaj betę to możesz pojechać do Dolnośląskiego Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej która znajduje się na ul. Kamieńskiego 73a.

    Punkt jest czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu :)
    http://dcdl.pl/punkty-pobran-lokalizacja/

    Może być tak że przez krótki i przerwany sen masz podniesioną temperaturę, ale nigdy nie wiadomo.

    Co do plamień - u mnie @ potrafi się kilka dni rozkręcać, trochę poplamię, przestaje i znowu, aż dostanę @.

    Ale dla twojego spokoju zrób betę :)
    Życzę pozytywnego wyniku <3

    I u mnie nigdy plamien nie bylo... ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz dostalam okres hehehe ;p odlezalam i sieklo ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkladam bo mam leczenie :)
    U mnie zawsze jak sie juz cos pojawi to zaraz okres ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze na Grabiszynskiej w Diagnostyce robia badania.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Jeszcze na Grabiszynskiej w Diagnostyce robia badania.

    Próbowaliśmy tam dzwonić to nikt nie odbierał :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki biore od 2 mscy inofolic i zrobilam wczoraj badanie tsh- i mialam 1,4 ! spadlo mega, bo ostanio mialam miedzy 22, a 2,5 :-))

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    dziewczynki biore od 2 mscy inofolic i zrobilam wczoraj badanie tsh- i mialam 1,4 ! spadlo mega, bo ostanio mialam miedzy 22, a 2,5 :-))

    łał, ja biorę euthyrox i tylko wzrosło ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ