Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    łał, ja biorę euthyrox i tylko wzrosło ;/

    wlasnie nie wiem czy na wszytskich tak działa ale doczytalam na forum tutaj:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/inofolic,1678,81.html
    ze niby reguluje prace tarczycy:-) mi bardzo spadlo, bo przy wyniku 2,2 zaden lekarz nie chcial mi nic przepisac na tarczyce, a czuła,ze ten wynik moze mi utrudniac zajscie:-/ bo co innego norma do zycia a co inego norma do zajscia w ciaze:-/ ale 1,4 to dla mnie sukces :-) na razie polecam inofolic ;-) Mam nadzieje,ze mi jezce na pecherzyki pomoze, bo mam je kiepskie-jutro mam monitoring to dowiem sie czyc cos rosnie

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam inofem, ale ostatnio jakoś tak... Odpuściłam sobie wiele.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli spojrzałam na Twoj wykres, zawsze bola cie piersi przed @? nie testujesz jutro?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Seli spojrzałam na Twoj wykres, zawsze bola cie piersi przed @? nie testujesz jutro?

    Zobacz na spadek tempki :) Teraz mnie nawet tylko lekko bolały, normalnie to mam szał przez ostatnie 3 cykle... no i krew jest, mało ale jest... Mam endometrioze więc pewnie coś mi "odwala" ;) nie ma sensu testować.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Zobacz na spadek tempki :) Teraz mnie nawet tylko lekko bolały, normalnie to mam szał przez ostatnie 3 cykle... no i krew jest, mało ale jest... Mam endometrioze więc pewnie coś mi "odwala" ;) nie ma sensu testować.
    widziala,ze spadla, ale u wielu dziewczyn tez spadala i potem odbijała przed samym @ i robily test i wychdzily plusiki:-) a jak Cie ta bola piersi to badałas prolatyne? a endometrioze jakos leczysz? bo to chyba ciezko stwierdzic? kiedys o tym czytalam

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo leczę od ośmiu lat... Właściwie niby wygaszona jest. Prolaktyny nie badałam, w tym cyklu piersi nie bolały, to naturalny 3 cykl, pierwszy był wywołany jeszcze anty...
    A ja jestem 2 dni po terminie, bo mam cykl 29, 26, 29 :P A teraz mam krew... Tylko jakoś słabo leci i nie ma bólu... Więc podejrzewam, że endo się właśnie budzi :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RainbowBaby wrote:
    Seli życzę ci aby jednak endo się nie obudziło :) Oby po prostu był to cykl inny od wszystkich :)

    Nie... Miałam takie bóle, że to to. Eh...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przed pierwszą ciążą zaczynały boleć piersi zaraz po owulacji. Masakra! Z zachodzeniem w ciążę nie mam problemów. Po prostu w obu ciążach 4 dni po owulacji piers zaczynały mi bardzo rosnąć.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli nie chcesz isc na l-4 to wstrzymaj sie z informacją o ciąży, bi oewnie masz umowę na okres próbny.
    Kazdy objaw ciążowy to dobry objaw :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, Wrocław jest duzy, jak nie tam to najdziesz pracę gdzie indziej. To za prawie 2 lata :) Tym się nie martw.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz powiedzieć w pracy to przyda się zaświadczenie o ciąży. Wówczas będziesz mogła korzystać z przywilejów dla ciężarnych :) Są przerwy od pracy w zależności od rodzaju pracy i wyjścia na badania w godzinach pracy, jeśli badań nie można zrobić po pracy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:58

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzis rano bylam przekonana ze juz po wszystkim. Dostalam silnego krwawienia , lalo sie jak na okres w 2 dniu. Od razu placz i mysle po wsYstkim. O 6.45 zrozpaczona dzwonie do lekarza , umawiamy sie za 40 min na klinikach. Pojechalam. Dziecko zyje , ma 7 mm i wyrazne serduszko bijace. Obok niestety krwiak. Dostalam cyklonamine zastrzyk i nakaz lezenia. Teraz jestem w domu i leze. W piatek ide na kontrole. W pracy dowiedzieli sie telefonicznie czyli najgorszy mozliwy scenariusz. To nie tak mialo byc :(

    Będzie dobrze! Zdrówka! :) Nie denerwuj się ale odpoczywaj, bo nerwy szkodzą.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzis rano bylam przekonana ze juz po wszystkim. Dostalam silnego krwawienia , lalo sie jak na okres w 2 dniu. Od razu placz i mysle po wsYstkim. O 6.45 zrozpaczona dzwonie do lekarza , umawiamy sie za 40 min na klinikach. Pojechalam. Dziecko zyje , ma 7 mm i wyrazne serduszko bijace. Obok niestety krwiak. Dostalam cyklonamine zastrzyk i nakaz lezenia. Teraz jestem w domu i leze. W piatek ide na kontrole. W pracy dowiedzieli sie telefonicznie czyli najgorszy mozliwy scenariusz. To nie tak mialo byc :(

    Bardzo mi przykro, że masz tyle stresu :( Trzymam kciuki, że będzie dobrze. Bądźcie dzielni. Dobrze, że doktor szybko zareagował.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzis rano bylam przekonana ze juz po wszystkim. Dostalam silnego krwawienia , lalo sie jak na okres w 2 dniu. Od razu placz i mysle po wsYstkim. O 6.45 zrozpaczona dzwonie do lekarza , umawiamy sie za 40 min na klinikach. Pojechalam. Dziecko zyje , ma 7 mm i wyrazne serduszko bijace. Obok niestety krwiak. Dostalam cyklonamine zastrzyk i nakaz lezenia. Teraz jestem w domu i leze. W piatek ide na kontrole. W pracy dowiedzieli sie telefonicznie czyli najgorszy mozliwy scenariusz. To nie tak mialo byc :(

    ojejku. Mi wróciły najgorsze wspomnienia. 4 tygodnie temu przeżyła coś podobnego, tylko dużo gorszego, bo u mnie było już po wszystkim. Cieszę się, że serduszko bije! Musisz obowiązkowo leżeć. Masz kogoś, kto może podać Ci obiad, kolację? Żebyś jak najmniej wstawała, to ważne.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzieki dziewczyny za pozytywne slowa otuchy ! Mam nadzieje ze jakos sie ta sytuacja rozwiaze pozytywnie chociaz mam coraz gorsze mysli powiem szczerze. Ogolnie czuje sie fatalnie , te mdlosci wieczne na ktore nic nie pomaga , teraz jeszcze ta sytuacja z krwiakiem. W piatek dowiem sie wiecej , gdzie dokladnie jest ten krwiak , jakie rokowania itp. Bo dzis bylam w takim szoku rano ze w zasadzie nic do mnie nie docieralo i na to usg kladlam sie jak na skazanie.

    Słyszałam,że zdarza się krwiak i on w trakcie ciąży powoduje krwawienie bo on po prostu się "ulatnia" i znika a dziecku nie szkodzi. Mam nadzieję,że tak jest u Ciebie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ