Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    łał, ja biorę euthyrox i tylko wzrosło ;/

wlasnie nie wiem czy na wszytskich tak działa ale doczytalam na forum tutaj:

https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/inofolic,1678,81.html
    ze niby reguluje prace tarczycy:-) mi bardzo spadlo, bo przy wyniku 2,2 zaden lekarz nie chcial mi nic przepisac na tarczyce, a czuła,ze ten wynik moze mi utrudniac zajscie:-/ bo co innego norma do zycia a co inego norma do zajscia w ciaze:-/ ale 1,4 to dla mnie sukces :-) na razie polecam inofolic ;-) Mam nadzieje,ze mi jezce na pecherzyki pomoze, bo mam je kiepskie-jutro mam monitoring to dowiem sie czyc cos rosnie

860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam inofem, ale ostatnio jakoś tak... Odpuściłam sobie wiele.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli spojrzałam na Twoj wykres, zawsze bola cie piersi przed @? nie testujesz jutro?

860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Seli spojrzałam na Twoj wykres, zawsze bola cie piersi przed @? nie testujesz jutro?

Zobacz na spadek tempki :) Teraz mnie nawet tylko lekko bolały, normalnie to mam szał przez ostatnie 3 cykle... no i krew jest, mało ale jest... Mam endometrioze więc pewnie coś mi "odwala" ;) nie ma sensu testować.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Zobacz na spadek tempki :) Teraz mnie nawet tylko lekko bolały, normalnie to mam szał przez ostatnie 3 cykle... no i krew jest, mało ale jest... Mam endometrioze więc pewnie coś mi "odwala" ;) nie ma sensu testować.
    widziala,ze spadla, ale u wielu dziewczyn tez spadala i potem odbijała przed samym @ i robily test i wychdzily plusiki:-) a jak Cie ta bola piersi to badałas prolatyne? a endometrioze jakos leczysz? bo to chyba ciezko stwierdzic? kiedys o tym czytalam

860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo leczę od ośmiu lat... Właściwie niby wygaszona jest. Prolaktyny nie badałam, w tym cyklu piersi nie bolały, to naturalny 3 cykl, pierwszy był wywołany jeszcze anty...
    A ja jestem 2 dni po terminie, bo mam cykl 29, 26, 29 :P A teraz mam krew... Tylko jakoś słabo leci i nie ma bólu... Więc podejrzewam, że endo się właśnie budzi :)

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RainbowBaby wrote:
    Seli życzę ci aby jednak endo się nie obudziło :) Oby po prostu był to cykl inny od wszystkich :)

Nie... Miałam takie bóle, że to to. Eh...

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przed pierwszą ciążą zaczynały boleć piersi zaraz po owulacji. Masakra! Z zachodzeniem w ciążę nie mam problemów. Po prostu w obu ciążach 4 dni po owulacji piers zaczynały mi bardzo rosnąć.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 stycznia 2018, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 13:57

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2018, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli nie chcesz isc na l-4 to wstrzymaj sie z informacją o ciąży, bi oewnie masz umowę na okres próbny.
    Kazdy objaw ciążowy to dobry objaw :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 stycznia 2018, 06:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, Wrocław jest duzy, jak nie tam to najdziesz pracę gdzie indziej. To za prawie 2 lata :) Tym się nie martw.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz powiedzieć w pracy to przyda się zaświadczenie o ciąży. Wówczas będziesz mogła korzystać z przywilejów dla ciężarnych :) Są przerwy od pracy w zależności od rodzaju pracy i wyjścia na badania w godzinach pracy, jeśli badań nie można zrobić po pracy :)

veritaserum lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:58

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzis rano bylam przekonana ze juz po wszystkim. Dostalam silnego krwawienia , lalo sie jak na okres w 2 dniu. Od razu placz i mysle po wsYstkim. O 6.45 zrozpaczona dzwonie do lekarza , umawiamy sie za 40 min na klinikach. Pojechalam. Dziecko zyje , ma 7 mm i wyrazne serduszko bijace. Obok niestety krwiak. Dostalam cyklonamine zastrzyk i nakaz lezenia. Teraz jestem w domu i leze. W piatek ide na kontrole. W pracy dowiedzieli sie telefonicznie czyli najgorszy mozliwy scenariusz. To nie tak mialo byc :(

Będzie dobrze! Zdrówka! :) Nie denerwuj się ale odpoczywaj, bo nerwy szkodzą.

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzis rano bylam przekonana ze juz po wszystkim. Dostalam silnego krwawienia , lalo sie jak na okres w 2 dniu. Od razu placz i mysle po wsYstkim. O 6.45 zrozpaczona dzwonie do lekarza , umawiamy sie za 40 min na klinikach. Pojechalam. Dziecko zyje , ma 7 mm i wyrazne serduszko bijace. Obok niestety krwiak. Dostalam cyklonamine zastrzyk i nakaz lezenia. Teraz jestem w domu i leze. W piatek ide na kontrole. W pracy dowiedzieli sie telefonicznie czyli najgorszy mozliwy scenariusz. To nie tak mialo byc :(

Bardzo mi przykro, że masz tyle stresu :( Trzymam kciuki, że będzie dobrze. Bądźcie dzielni. Dobrze, że doktor szybko zareagował.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:

ojejku. Mi wróciły najgorsze wspomnienia. 4 tygodnie temu przeżyła coś podobnego, tylko dużo gorszego, bo u mnie było już po wszystkim. Cieszę się, że serduszko bije! Musisz obowiązkowo leżeć. Masz kogoś, kto może podać Ci obiad, kolację? Żebyś jak najmniej wstawała, to ważne.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Seli Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzieki dziewczyny za pozytywne slowa otuchy ! Mam nadzieje ze jakos sie ta sytuacja rozwiaze pozytywnie chociaz mam coraz gorsze mysli powiem szczerze. Ogolnie czuje sie fatalnie , te mdlosci wieczne na ktore nic nie pomaga , teraz jeszcze ta sytuacja z krwiakiem. W piatek dowiem sie wiecej , gdzie dokladnie jest ten krwiak , jakie rokowania itp. Bo dzis bylam w takim szoku rano ze w zasadzie nic do mnie nie docieralo i na to usg kladlam sie jak na skazanie.

Słyszałam,że zdarza się krwiak i on w trakcie ciąży powoduje krwawienie bo on po prostu się "ulatnia" i znika a dziecku nie szkodzi. Mam nadzieję,że tak jest u Ciebie.

dZhdp1.png

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego