Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2018, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Rozumiem Cie , ciezko mi cos doradzic bo wiem jak to czesto wyglada i naprawde czeka sie dlugo w tej poczekalni...im pozniej tym gorzej. Ale to logiczne.
    Dobra, czyli wiem, że nie mam co przychodzić punktualnie. Mieszkam blisko, może zadzwonię pół godziny przed wizytą i zapytam jakie jest opóźnienie ;)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2018, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    To jest masakra umówić się do Fabijańskiego. Z racji, że zaczyna się mi owulacja chciałam umówić się do lekarza, bo już wiem kiedy powinnam dostać okres. Najbliższy termin to 9 lutego 20:15 :O Fuks, że akurat mi pasuje.
    Dzisiaj zrobiłam w Luxmedzie całą długą listę badań. Pani pobrała 9 próbek, aż dwa razy sprawdzała i chodziła do koleżanek czy dobrze policzyła.

Przez znanego lekarza jeszcze wczoraj był termin na 19.01 na 15:20 może jest jeszcze?

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2018, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam zanim zadzwoniłam. Niestety pani powiedziala, ze maja awarie na znanymlekarzu.pl. Ale dzięki za info :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze kiedyś sprawdzałam czy jakaś recepturowa nie ma wcześniejszego terminu i tak trochę oszukistycznie skorzystałam ;D

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Dobra, czyli wiem, że nie mam co przychodzić punktualnie. Mieszkam blisko, może zadzwonię pół godziny przed wizytą i zapytam jakie jest opóźnienie ;)

Wiesz ja piszę ze swojego doświadczenia, rzadko o tej porze weszłam na czas, taki standard to u niego 45 minut opóźnienia. Chyba że ma się wizytę na 15-16. Wtedy jest okej ;)

Magda - mbc, Paula_071 lubią tę wiadomość

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:58

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2018, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ja mam takiego pecha i wiecznie czekam;
    Nie wiem jak wytrzymam do pierwszej wizyty jeszcze 11 dni...

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Może ja mam takiego pecha i wiecznie czekam;
    Nie wiem jak wytrzymam do pierwszej wizyty jeszcze 11 dni...

Dobrze, ze pracujesz, jakos zabijesz dni :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2018, 23:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czekałam na dwóch pierwszych wizytach. Później co najmniej 40 min

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:58

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze po 17. Nie pamiętam już jakie to były dokładniej godziny

Magda - mbc lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wiecie gdzie mogę zrobić same usg? Choć chyba powinnam pomyśleć o usg brzucha bo ciągle coś kuje mnie w boku pod żebrami... Może nie zawsze codziennie ale bywa tak, że mam 2-5 dni przerwy i wraca, ciągle to samo miejsce...

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, generalnie wszedzie mozesz zrobić usg. Np. Luxmed, Vita, Dolmed, a pewnie nawet w rejonowej przychodni. Nie wiem jakie okolice Wro Cie interesuje.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba do dolmedu się zbiorę bo mam widoczny cennik :)

Miała któraś z Was diagnozowaną korę nadnerczy?... Boli mnie coś po lewej, w okolicach trzustki, ale też i po prawej... I tak już prawie rok... I tak się zastanawiam. Zrobię usg i hormony.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie słyszałam o korze nadnerczy. Ja robię profilaktycznie w luxmedzie raz do roku usg jamy brzusznej. Może poleć się lepiej jakiegoś specjalisty zanim będziesz w ciemno robić hormony?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie chciałabym robić w ciemno, mam endokrynologa, zrobię usg i się go zapytam o to.

Bo boli mnie coraz częściej i bardziej ;/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 19:31

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zwykłe crp robiłas?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale crp nie odnosi sie do tego chyba? Myslalam, ze to trzustka... Ale boli po prawej i polewej, jakby to wlasnie. Moze na usg cos bedzie widac albo ktos mi cos podpowie. Tak jak z usg piersi okazalo sie, ze mam Hashimoto ;p

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 stycznia 2018, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crp to wykladnik stanu zapalnego.. wykrywa jakikolwiek stan zapalny w organizmie nie tylko od trzuski. Wystarczy ze jest sie przeziebionym i juz jest podwyzszone nieznacznie. Przy konkretnym stanie zapalnym jest wysokie.

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2018, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Crp to wykladnik stanu zapalnego.. wykrywa jakikolwiek stan zapalny w organizmie nie tylko od trzuski. Wystarczy ze jest sie przeziebionym i juz jest podwyzszone nieznacznie. Przy konkretnym stanie zapalnym jest wysokie.

Teoretycznie tak, ale miejscowy stan zapalny wcale nie musi być wykryty (boli Cię w konkretnym miejscu, ale nie wynik i tak wyjdzie ujemny). Ja miałam tak ostatnio. Moja teściowa (która jest lekarzem) mówi, że to częste. W każdym bądź razie jeśli bym już się kuła na Twoim miejscu to bym jeszcze zrobiła crp.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego