X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam wyników 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A F. nie zalecał badań? Bo gdy poroniłam i trafiłam na niego w szpitalu to powiedział, że wszystkim swoim pacjentom zaleca po pierwszym poronieniu by się przebadać zamiast ponosić kolejna stratę. Zwłaszcza, że miałaś też biochemiczne, a on normalnie je wpisuje jako poronienie w kartę ciąży.


    Nic takiego mi nie mówił. Powiedział że wg niego przypadek po prostu jakich wiele.
    A ja nie mam ochoty na latanie po labach, lekarzach i starać się znowu z wiedzą który dzien cyklu itp.
    chce po prostu żyć :) i cieszyć się tym co dzień przyniesie bez myśli że muszę być w ciąży.

    Poza tym w większości przyczyną poronien są wady genetyczne zarodka i taka jest niestety statystyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2020, 19:44

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0 😂🤣 9 testow pozytywnych wiec to musi byc torbiel 🤷‍♀️ znow...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Beta 0 😂🤣 9 testow pozytywnych wiec to musi byc torbiel 🤷‍♀️ znow...

    A do jakiego lekarza idziesz?

    Verita, fajne masz podejście, rzadko spotykane. Ja się natomiast cieszę, że zrobiłam badania, bo wiem, że mam trombofilie. A tak zaszlabym w kolejną ciążę, urodziła i mogłabym umrzec po cesarce, bo by nie dali heparyny. Teraz jestem spokojniejsza. Wiem, że nie mogę np. brać hormonów, bo mogę dostać zakrzepicy.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A do jakiego lekarza idziesz?

    Verita, fajne masz podejście, rzadko spotykane. Ja się natomiast cieszę, że zrobiłam badania, bo wiem, że mam trombofilie. A tak zaszlabym w kolejną ciążę, urodziła i mogłabym umrzec po cesarce, bo by nie dali heparyny. Teraz jestem spokojniejsza. Wiem, że nie mogę np. brać hormonów, bo mogę dostać zakrzepicy.

    Do Szewczuka, nie znalazlam lepszego... 🤷‍♀️ w sumie to taka wizyta kontrolna miala byc. Jakos zaglebiac sie w leczenie, wymysly na rzecz staran nie mam najmniejszej ochoty ;p musze zakonczyc kp (a nie widze tego...) i po prostu wsiasc na dobre leki jakie mialam przed pierwszymi staraniami. Organizm sie nie nadaje na takie funkcjonowanie widze :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli współczuję mam nadzieję że sytuacja się rozwiąże.

    Paula podejście mam takie dzięki mojemu mężowi. To on nauczył mnie takiego spojrzenia na świat. I przyznam dzieki temu życie jest piękniejsze :)

    Chciałam być mama i nią jestem. Jak mi los zesle drugiego malucha będę przeszczesliwa ale nie za wszelką cenę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2020, 21:25

    Seli, Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Beta 0 😂🤣 9 testow pozytywnych wiec to musi byc torbiel 🤷‍♀️ znow...
    Ale ja tego nie ogarniam jeśli testy mają betę wyłapywać to skąd pozytyw jak beta 0 :D
    Tzn. Nieraz już czytałam że dziewczynom tak wychodzi ale nie mogę zrozumieć czemu :)
    Daj znać co Ci powie po wizycie :)

    U nas noc prawie cudo. Tzn. O 23 się obudziła i była jazda przez godzinę. Ale za to spała do 6.
    Przed tą akcją jeszcze nie spałam a rano wcześniej mnie Kuba obudził i budzik to chyba liczy się jako moja pierwsza przespana noc od porodu :D
    Tylko musiałam jednak laktator wyciągnąć i troszkę ściągać z jednej piersi bo póki co nie chce się całkiem wyciszyć laktacja.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ale ja tego nie ogarniam jeśli testy mają betę wyłapywać to skąd pozytyw jak beta 0 :D
    Tzn. Nieraz już czytałam że dziewczynom tak wychodzi ale nie mogę zrozumieć czemu :)
    Daj znać co Ci powie po wizycie :)

    U nas noc prawie cudo. Tzn. O 23 się obudziła i była jazda przez godzinę. Ale za to spała do 6.
    Przed tą akcją jeszcze nie spałam a rano wcześniej mnie Kuba obudził i budzik to chyba liczy się jako moja pierwsza przespana noc od porodu :D
    Tylko musiałam jednak laktator wyciągnąć i troszkę ściągać z jednej piersi bo póki co nie chce się całkiem wyciszyć laktacja.

    Mieszanka hormonów ;) akurat na ulotce testów jest napisane, że rzadko bo rzadko ale mogą być fałszywie pozytywne przez choroby.

    futuremama lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita ja z synem po prostu zabierałam karmienia dzienne po jednym i po kilku dniach się przyzwyczajał.
    Teraz było inaczej bo okoliczności trochę inne ale ostatecznie też zostało mi jedno w dzień i jedno nad ranem tylko ze wcześniej w nocy już dostawała mm.
    Ale przez to że chwilę temu był czas że bardzo dużo wisiala na cycu właśnie teraz ta laktacja mi się trochę ciągnie. Z synem nic, po prostu przestałam karmić i tyle bo stopniowo ograniczane byly karmienia no i teraz z prawej strony też bo zawsze jakby była mniej lubiana i mało małą przystawiałam. Teraz tylko z lewą zrobić porządek :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mieszanka hormonów ;) akurat na ulotce testów jest napisane, że rzadko bo rzadko ale mogą być fałszywie pozytywne przez choroby.
    Lubię za jakieś wyjaśnienie a nie że Ty masz mieszankę :D
    Szczerze to chyba nigdy nie czytałam ulotki poza sprawdzeniem info jaką ma czułość test :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Lubię za jakieś wyjaśnienie a nie że Ty masz mieszankę :D
    Szczerze to chyba nigdy nie czytałam ulotki poza sprawdzeniem info jaką ma czułość test :)

    Hehehe :D Mi się zdarzyło przeczytać :P No mi się to zdarza jakiś trzeci raz... Wystraszyły mnie dziwne skrzepy, bo plamienie to jedno a tutaj coś ze mnie wypływało :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj noc bajkaaaa. Mąż uspil o 20 i spala do 5!!obudzila się pocycala, po czym trzasnela kupę. Myślę sobie ze juz po spaniu bo światło, przewijanie itp ale wzięłam ja do łóżka i przytuliłam i zasnęła jeszcze do 6.30.

    Future no mi się udało póki co zabrać karmienie po pracy, czasami tylko się przytula do piersi a ja tłumacze że cyc będzie wieczorem. Uspokaja się. No zobaczymy jak to dalej pójdzie.

    Seli, Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, jak po wizycie?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Seli, jak po wizycie?

    Torbiel 3x4 i jedna 2cm, czyli standard ;p czynnosciowe, powinny zniknac po 🐒

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Torbiel 3x4 i jedna 2cm, czyli standard ;p czynnosciowe, powinny zniknac po 🐒

    A jakieś leki Ci przypisał? Ma pomysł co zrobić byś zaszła w ciaze.?
    Future, a pijesz szałwię? To powinno zatrzymać trochę laktację.
    Mój młody od 20 budził się co 45 minut, co 2h godzinne niespanie i noszenie. Tak się nie da żyć... Moja waga spada poniżej 50kg

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mam lutke do konca cyklu i tyle. Mysle, ze i bez lekow by zniknely. A co do ciazy to nie rozmawialam o tym bo jak pisalam nie mam ochoty na leczenie i badania pod katem ciazy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula niestety szałwii nie zniosę ;) odruch wymiotny i tyle. Także raz dziennie minimalnie ściągam i jest lepiej.
    Z pracy do mnie wydzwaniali i będą witać jak świeżaczka, pakiet powitalny i lunch, materiały i szkolenia z róznych aspektów formy :D
    Śmiać mi się chciało jak tego słuchałam, bo w miarę na bieżąco jestem ze zmianiami, jak coś to przecież ludzie z zespołu pomogą także ja najchetniej bym od razu wskoczyła
    w projekty a tu takie coś :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a jak w ogóle u Ciebie? Jak Gabryś? Ty do praxy wracasz?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli a jak w ogóle u Ciebie? Jak Gabryś? Ty do praxy wracasz?

    U mnie nic ciekawego oprocz ciaglych jazd z cyklem, torbielami i takimi tam 😂
    Gabryś jest cudowny, czasem jedna pobudka w nocy a czasem czesciej, do zloba wraca od wtorku. Ja wracam do pracy pod koniec lutego. Z jednej strony mam stres przez taka przerwe ale ogolnie sie ciesze. Sama w domu bym zwariowala... :p
    Szukamy mieszkania i nie mozemy sie zdecydowac. Chcemy powyzej 75m2 i 4 pokoje. Wiec temat na tapecie u nas to przeprowadzka :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    U mnie nic ciekawego oprocz ciaglych jazd z cyklem, torbielami i takimi tam 😂
    Gabryś jest cudowny, czasem jedna pobudka w nocy a czasem czesciej, do zloba wraca od wtorku. Ja wracam do pracy pod koniec lutego. Z jednej strony mam stres przez taka przerwe ale ogolnie sie ciesze. Sama w domu bym zwariowala... :p
    Szukamy mieszkania i nie mozemy sie zdecydowac. Chcemy powyzej 75m2 i 4 pokoje. Wiec temat na tapecie u nas to przeprowadzka :)

    ciężko znaleźć 4 pokoje. Chyba, że mocno na obrzeżach.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ