Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 16 października, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons mimo że nie bylam na takim etapie jak Ty to rozumiem Cie w zupelnosci. Nie wiem co Ci doradzić więc tylko wysyłam ciepłe myśli i ciągle wierze ze jeszcze los Cie zaskoczy.

Futuremama w takim razie powodzenia!!

Simons_cat, futuremama lubią tę wiadomość

Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc

oar89jcge7v4yaul.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 16 października, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons ja nawet sobie nie wyobrażam. Są dziewczyny które 7dpo mają kreski a bywa i tak że w dniu @ biel a potem się okazuje że są w ciąży także trzymam kciuki.

👶11.08.2015
    👶10.12.2018
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 17 października, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Future, wow, super! Nigdy nie wspominałaś, że chcesz trójeczkę 😍😍

Veri! Czyli u Was szykuje się rok po roku po Bartusiu, tak? Bomba! ♥️

Simons, mocno tulę, ja wierzę, że ta droga zaprowadzi Was jednak do celu. U mnie znajoma, po prawie 4-letniej walce podchodzi w listopadzie do transferu. Paśnika też mają za sobą. Mają jedną, jedyną ❄️ i jestem pełna wiary w to, że im się uda!

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 17 października, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nie wiem czy się szykuje. Generalnie moj maz zawsze chciał 3, ja w zasadzie tez. Ale stwierdziliśmy zgodnie ze albo się uda od razu albo odpuszczamy temat. Jak już wrócę do pracy to odpuszczamy. No i zależy jaki synek będzie teraz :D może nam się odechce hehe

oar89jcge7v4yaul.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 18 października, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas różnie to wyglądało i w sumie dalej nie raz wątpliwości się pojawiają :D Zwłaszcza jak są takie noce jak ostatnio że pół nocy oboje nie spali :D
    Ale ja też mam że albo teraz albo wcale więc zobaczymy jak to sie potoczy wszystko.

👶11.08.2015
    👶10.12.2018
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 18 października, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, to smutne przez co przechodzisz. Bardzo Ci współczuję, gdybym jakoś mogła Ci pomoc. Szczerze zycze Ci szczęśliwego macierzyństwa.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 28 października, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    up! ;)

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Sisi25 Ekspertka

Wysłany: 30 października, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) mam pytanie. Czy możecie podpowiedzieć, gdzie we Wrocławiu mogę zrobić wymazy pod hsg? Ureaplasma, chlamydia, mycoplasma. Czy gdzieś te badania można kupić online w miarę tanio? Może któraś z was robiła k może udzielić takiej informacji ❤️

Sisi25
  • Astereae Przyjaciółka

Wysłany: 30 października, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sisi25,

Microfam na Chałubińskiego.
    Ale zadzwoń i się upewnij, czy teraz przyjmują normalnie.

• veritaa Autorytet

Wysłany: 30 października, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi tak jak kolezanka napisala najtaniej i najlepiej jest w microfamie. Pobiorą zrobią rzetelnie. Ale nie wiem czy robią te wymazy w dobie pandemii. W kwietniu był z tym problem

oar89jcge7v4yaul.png
  • Sisi25 Ekspertka

Wysłany: 30 października, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️ na pewno tam zadzwonie dopytać.

Sisi25
  • Sisi25 Ekspertka

Wysłany: 30 października, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam jeszcze na Alab coś takiego: https://www.alablaboratoria.pl/badanie/17835/wykrywanie_dna_chlamydia_trachomatis_mycoplasma_hominis_mycoplasma_genitalium_ureaplasma_sp_oraz_wykrywanie_dna_wirusa_hpv

Czy ten pakiet jest ok?

Sisi25
  • Promyczek93 Koleżanka

Wysłany: 30 października, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Znalazłam jeszcze na Alab coś takiego: https://www.alablaboratoria.pl/badanie/17835/wykrywanie_dna_chlamydia_trachomatis_mycoplasma_hominis_mycoplasma_genitalium_ureaplasma_sp_oraz_wykrywanie_dna_wirusa_hpv

Czy ten pakiet jest ok?

Hej,
    Jeśli masz pakiet medicover to polecam tylko musisz iść do giną najpierw.
    Oni robią to przez alab jedynie na nauczycielskiej bo tam istnieje możliwość pobrania. Robiłam wymaz w zeszłym tygodniu, ale wydaje mi się ze tanio nie maja i Pani była nie miła, taka wypalona piguła. Jeszcze możesz spróbować w Invimedzie na Dąbrowskiego po wcześniejszym umówieniu i tam polecam, inne podejście następnym razem tylko tam :)

• Sisi25 Ekspertka

Wysłany: 30 października, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek93 wrote:
    Hej,
    Jeśli masz pakiet medicover to polecam tylko musisz iść do giną najpierw.
    Oni robią to przez alab jedynie na nauczycielskiej bo tam istnieje możliwość pobrania. Robiłam wymaz w zeszłym tygodniu, ale wydaje mi się ze tanio nie maja i Pani była nie miła, taka wypalona piguła. Jeszcze możesz spróbować w Invimedzie na Dąbrowskiego po wcześniejszym umówieniu i tam polecam, inne podejście następnym razem tylko tam :)

Nie mam niestety medi :( a te badania w Alab na nauczycielskiej widziałam, że można też w soboty robić co jest dla mnie spoko. Tylko wlansie chciałam się upewnić czy to jest to czego potrzebuje. Nie widzialam też nic tam o wcześniejszym umówieniu więc domyślał się ,że w godzinach w jakich pobierają wymazy można sobie przyjść i już

Sisi25
  • Promyczek93 Koleżanka

Wysłany: 30 października, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Nie mam niestety medi :( a te badania w Alab na nauczycielskiej widziałam, że można też w soboty robić co jest dla mnie spoko. Tylko wlansie chciałam się upewnić czy to jest to czego potrzebuje. Nie widzialam też nic tam o wcześniejszym umówieniu więc domyślał się ,że w godzinach w jakich pobierają wymazy można sobie przyjść i już

Zadzwoń wcześniej zapytać czy będzie pielęgniarka która pobiera wymazu bo nie wszystkie mogą.

• Sisi25 Ekspertka

Wysłany: 30 października, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, dzięki wielkie ;)

Sisi25
  • veritaa Autorytet

Wysłany: 31 października, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi na pewno pobierają też w dolnośląskim centrum ginekologii i wysyłają do diagnostyki. Można się umówić na dzień i godzinę

oar89jcge7v4yaul.png
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 31 października, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Medikoncepcie na Krzyckiej też robią :)

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Stysia16 Debiutantka

Wysłany: 3 listopada, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja też jestem z Wrocławia i obecnie szukam dobrego, sprawdzonego ginekologa do prowadzenia ciąży. Najlepiej jakby ktoś miał sokoli zwrok ci do USG i dobry sprzęt. jedna ciążę straciłam, chodziłam na NFZ i facet nie widział że była to ciąża mnoga 😥

• veritaa Autorytet

Wysłany: 4 listopada, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo jest dobrych gin do prowadzenia. Ja z Myszczyszyna jestem ciagle zadowolona ma dobry sprzęt to na pewno cena za położnicza wizyte 240 zł. Dobrzy są też lekarze z Zimmedu pomorski, wiatrowski ale tam jest drożej. Polecany jest tez Fuchs z mama i ja. Albo doktor Bal który pracuje na Brochowie.

Ja bylam wczoraj na wizycie i mi duży syn chyba rosnie. Wczoraj miał Juz 1200 g :D

Simons_cat, futuremama, Stysia16, Paula_071 lubią tę wiadomość

oar89jcge7v4yaul.png
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego