Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja kupowalam ostatnio w Ikei dla dzieciakow, a sama mam z materacedlaciebie. Ale to nie byly lateksowe.

    Ikea jak zerknęłam nie ma tego rozmiaru 80x160 :(

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2202 1889

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Magda ja mam z pianki lateksowej. Są chyba dość drogie ale wydaje mi się że dobre. Do łóżeczka mialam z tej firmy i teraz do łóżka dla Ani też.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Tak Magda ja mam z pianki lateksowej. Są chyba dość drogie ale wydaje mi się że dobre. Do łóżeczka mialam z tej firmy i teraz do łóżka dla Ani też.

    Dzieki, to zaraz poszukam, czy mają rozmiar 80x160, bo widzę, że to kłopotliwy wymiar

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje chlopaki maja teraz lozko 160x200 skladane do 80x200 i spia razem. Te Twoje 80x160 to taki nietypowy rozmiar. Jak Ty sie miescisz kladac sie kolo Jurka?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2202 1889

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez 80 na 160 I bez problemu się mieszczę usypiajac Anie :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dzieki, to zaraz poszukam, czy mają rozmiar 80x160, bo widzę, że to kłopotliwy wymiar
    U nas mała ma 160x70, zamawiałam na allegro piankowy, strefowy. Jakoś tak :) Twardy i dla mnie bardzo wygodny bo zdarza mi się z nią trochę spać 🙈

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Moje chlopaki maja teraz lozko 160x200 skladane do 80x200 i spia razem. Te Twoje 80x160 to taki nietypowy rozmiar. Jak Ty sie miescisz kladac sie kolo Jurka?

    Jurek zasypia sam 🙈

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    U nas mała ma 160x70, zamawiałam na allegro piankowy, strefowy. Jakoś tak :) Twardy i dla mnie bardzo wygodny bo zdarza mi się z nią trochę spać 🙈

    wrzucisz mi link, jesli masz jeszcze?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    wrzucisz mi link, jesli masz jeszcze?
    https://allegro.pl/oferta/strefowy-materac-do-lozka-160x80x10cm-pianka-stref-6761314653?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Jurek zasypia sam 🙈

    Zazdroszcze! Tomek ma 5 lat i od niedawna zasypia sam.
    Verita,Future, nie wiem ile macie wzrostu ale Magda jest wysoka, stad moje pytanie.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Zazdroszcze! Tomek ma 5 lat i od niedawna zasypia sam.
    Verita,Future, nie wiem ile macie wzrostu ale Magda jest wysoka, stad moje pytanie.

    Jurek zawsze sam zasypial, on wieczorem jest dętka, ale budzi sie caly czas w nocy. 2 razy tankowanie, wciaz.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2202 1889

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 169 cm. Spokojnie się mieszczę na moment zasypiania. To zazwyczaj u nas nie trwa na szczęście dlugo i schodzę :D od momentu odstawienia piersi przesypia raczej noce, ewentualnie raz zawoła na wode.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Zazdroszcze! Tomek ma 5 lat i od niedawna zasypia sam.
    Verita,Future, nie wiem ile macie wzrostu ale Magda jest wysoka, stad moje pytanie.
    Ja 174 ;) ale młodemu kupiliśmy 80x180 i bardzo tego teraz żałuję. Prędko taki duży nie będzie, materac wzięłam gruby w w tym małym łóżeczku miał słaby wiec uparłam się żeby ten miał sama nie wiem... 20cm ponad. I walcz z tym materacem jak trzeba w nocy łóżko przebrać🙈
    Ale zasypiają oboje sami, także trzeba się zmieścić tylko na kryzysy w nocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 18:38

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Mikolaj przy dobrych wiatrach budzi sie 5 razy, przy gorszych z 10 i ma dziure 2h (zazwyczaj 5 dni w tygodniu). I spi troche z Tomkiem, potem czesto ze mna. Tomek budzi sie raz, i to od niedawna, do 4 roku budzil sie kilka razy. Mam ewidentnie niespiace dzieci. Dlatego lozka moich dzieci od początku musialy byc takie, aby mi bylo wygodnie.

    Future, Kuba jeszcze sika w nocy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 21:30

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri, kupujesz to do szpitala?

    https://www.medgen.pl/pl/sma-przesiew-noworodkowy

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2202 1889

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Veri, kupujesz to do szpitala?

    https://www.medgen.pl/pl/sma-przesiew-noworodkowy

    Nie. Tak naprawdę z tego co się orientowałam to pokaże Ci to tylko czy jest gen odpowiedzialny za sma tak? To że ma się gen nie znaczy że on musi być aktywny. Wiem czytalam ze można podać lek jakby się okazało że dziecko jest pozytywne ze sie tak wyraze... Jakoś tego nie widze i nie mam przekonania na teb moment więc nie kupuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 11:32

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Nie. Tak naprawdę z tego co się orientowałam to pokaże Ci to tylko czy jest gen odpowiedzialny za sma tak? To że ma się gen nie znaczy że on musi być aktywny. Wiem czytalam ze można podać lek jakby się okazało że dziecko jest pozytywne ze sie tak wyraze... Jakoś tego nie widze i nie mam przekonania na teb moment więc nie kupuje.

    dziękuję Ci za Twoją opinię! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula tak, także wybierając drugi patrzyłam na trudność przebierania 😂

    Magda a ten test można do szpitala zamówić i oni wysyłają do laboratorium?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Future, gdzies slyszalam patent, by zakladac podklad, prześcieradło, podklad, przrscieradlo. Wtedy tylko ściągasz 2 pierwsze warstwy i mozna isc spac dalej. Tomek od dawna juz niesikajacy, ale bede testowac to niedlugo z Mikolajem bo zaczyna ogarniać siaknie do nocnika.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Paula tak, także wybierając drugi patrzyłam na trudność przebierania 😂

    Magda a ten test można do szpitala zamówić i oni wysyłają do laboratorium?

    trzeba go kupić wcześniej i mieć ze sobą (ważny jest 6mies) i Ty wysyłasz do labo, oni przysyłają kuriera.
    Ale podobno niektóre szpitale jak to masz, to badają u siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 10:04

    futuremama lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ