X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominikawa wrote:
    I później prowadziłyście też u niego ciążę?

    Tak

    dominikawa lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Hej dziewczyny, czy mogłabym podpytać, który szpital polecacie do rodzenia albo który zdecydowanie nie i dlaczego? :)

    Ja rodziłam 2 razy na Klinikach, teraz są zamknięte, więc nie pomogę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Hej dziewczyny, czy mogłabym podpytać, który szpital polecacie do rodzenia albo który zdecydowanie nie i dlaczego? :)
    Ja rodziłam w Oleśnicy i byłam zadowolona. Nie ma takiego przeludnienia jak we Wrocławiu. Opieka dobra, jedzenie dobre i duzo.
    Jakbym miała wybierać Wrocław to chyba Brochów. Są tam teraz bardzo dobre położne, które przeszły z Oleśnicy robić dom narodzin, który chyba tam zlikwidowali ostatecznie, ale położne zostały 🤔 Straszne zamieszanie z tym zrobili 🙄 Polecam grypę Hallo gdzie rodzić Wrocław na FB, tak można poczytać opinie i poznać aktualne informacje 🙂

    https://www.facebook.com/Naturalnie-Dobry-Por%C3%B3d-105058145360347/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2022, 21:46

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek2 wrote:
    Cześć dziewczyny, wiem, że sie tutaj dobrze znacie i widzę, że wątek sie trochę przeobraził w dziecięcy, ale szukam pomocy i mam nadzieję, że będziecie mógły doradzić.

    Szukam dobrego ginekologa zajmującego sie niepłodnością we Wrocławiu. Lekarza, który poświęca pacjentce czas i spróbuje holistycznie zdiagnozować, szczerze doradzi, co można i najlepiej jest zrobić dalej. Czy przychodzi wam na myśl ktoś, u kogo poczuliście sie zaopiekowane? Nie jest istotne czy lekarz jest dostępny na zawołanie, pod telefonem, czy prowadzi ciąże, czy leczy w klinice i czy ma szybkie terminy. Jestem w stanie poczekać i zapłacić, chciałabym tylko komuś zaufać i poczuć, ze lekarz prowadzi mój przypadek z zainteresowaniem. Mamy zamiar podejść w przyszłym roku do in vitro, ale zanim, chciałabym spojrzeć wstecz i dowiedzieć sie czy jest sens i jak próbować naturalnie :)

    Dzięki za odpowiedzi! :)

    Ja bym Ci teraz poleciła Michała Pomorskiego :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Hej dziewczyny, czy mogłabym podpytać, który szpital polecacie do rodzenia albo który zdecydowanie nie i dlaczego? :)

    ja rodziłam na Klinikach i na Borowskiej, ale 2x miałam CC
    jeśli sn, to szła bym tam, gdzie mogłabym z położną swoją, a że moja przewspaniała sąsiadka jest położną w Oleśnicy to pewnie tam bym skończyła :P może bym jej nie zabiła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2022, 17:45

    Monk@ lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Wpadłam tutaj popatrzeć z ciekawości. Jestem z okolicy.
    Rodziłam w 2018 na Kamieńskiego.

    Verita miło Cię tutaj jeszcze widzieć. Na Exach się nic nie dzieje. A ja wróciłam na OF po sporej przerwie i nikogo w sumie nie ma ze 'starej paczki'.

    [age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1003 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Wpadłam tutaj popatrzeć z ciekawości. Jestem z okolicy.
    Rodziłam w 2018 na Kamieńskiego.

    Verita miło Cię tutaj jeszcze widzieć. Na Exach się nic nie dzieje. A ja wróciłam na OF po sporej przerwie i nikogo w sumie nie ma ze 'starej paczki'.

    Aniu powodZenia w staraniach o rodzeństwo dla Oskara !Tak tam wątek umarł. Ja z 6 dziewczyn ze starej paki mam codzienny w zasadzie kontakt no ale poza forum.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam od gruntownych badań 😉 Mam już nauczkę po poprzednim razie, także teraz chwila na poprawę wyników.
    Oczywiście powtórka z rozrywki jest i znowu to samo co poprzednio.
    Akurat M wyjechał to chcę sobie wszystko naprawić.
    Próbuję się wbić w nowe wątki ale totalnie nie idzie 😂
    To już nie te czasy co wtedy 😂
    A do tego widziałam, że większość z 'naszych' już po drugim a my tyle czekaliśmy, boję się że nie pójdzie szybko 🙈

    [age.png
  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1003 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Wpadłam tutaj popatrzeć z ciekawości. Jestem z okolicy.
    Rodziłam w 2018 na Kamieńskiego.

    Verita miło Cię tutaj jeszcze widzieć. Na Exach się nic nie dzieje. A ja wróciłam na OF po sporej przerwie i nikogo w sumie nie ma ze 'starej paczki'.

    Hej Ania, ja jestem nowa, ale fajnie, że jest ktoś 'staraczkowy' z Wrocławia lub okolic, bo z tego co widziałam na innych wątkach to dziewczyny głównie z Krakowa, Śląska i Warszawy :) Oczywiście mam nadzieję, że szybko się uda, ale widzę, że plan działania rozpisany, niech grudzień będzie szczęśliwy! A ile trwały poprzednie Wasze starania jeśli można zapytać? A możesz powiedzieć do jakiego Ty lekarza chodzisz lub chodziłaś wcześniej?

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan rozpisany, natomiast jak wyjdzie to zobaczymy.
    Mam skłonność do polipów i ostatnio do torbieli więc muszę to wyciszyć suplami.

    Poprzednio starania od marca. Były 3 cykle. Potem 3 cykle przerwy. Potem znowu 3 cykle i w tym 6 się udało. Łącznie 9 miesięcy wszystko trwało z przerwą bo nie było M. Ale zaszłam w cyklu po HSK. Miałam dwa polipy. Ten w szyjce blokował wszystko tak więc główny powód był taki.

    Jeżdżę do dr. Anety Rusek do Opola. Uratowała mnie kilka razy i jest idealna. Diagnostyka Oława lub ul. Opolska we Wrocławiu. Byliśmy też poprzednio na badaniu nasienia we Wrocławiu na przeciwko Dworca Głównego. Nie pamiętam nazwy.
    Ale ogólnie to starania zaczynałam w Szczecinie. Przerobiłam tam 3 ginki.

    [age.png
  • JuliaR Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Mam pytanko. Wiecie może ile się czeka na termin na drożność jajowodów na Brochowie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr ANDRZEJ BANACH gin i naprotechnolog - czy ktoraś staraczka leczy/leczyła u dr niepłodność?

  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 12 października 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, chyba żadna z nas do niego nie chodziła 🤔

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 13 października 2022, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia.
    Jestem po dwóch poronieniach zatrzymanych, ciążach biochemicznych . Leczę się u docenta Paśnika. Ostatnim czasem zupełnie przestałam zachodzić w ciążę i zdecydowalam się na leczenie u dr Gizlera.
    Czy któraś z Was miała z nim styczność ?
    Szukam również zwykłego ginekologa, który poprowadzi przyszłą ciążę oraz, który będzie takim dyżurnym lekarzem dla mnie, od cytologii, infekcji itp, Możecie kogoś polecić ?

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 października 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia.
    Jestem po dwóch poronieniach zatrzymanych, ciążach biochemicznych . Leczę się u docenta Paśnika. Ostatnim czasem zupełnie przestałam zachodzić w ciążę i zdecydowalam się na leczenie u dr Gizlera.
    Czy któraś z Was miała z nim styczność ?
    Szukam również zwykłego ginekologa, który poprowadzi przyszłą ciążę oraz, który będzie takim dyżurnym lekarzem dla mnie, od cytologii, infekcji itp, Możecie kogoś polecić ?

    Ja Ci mogę polecić dra Radosława Bloka

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Kasia_87 Przyjaciółka
    Postów: 107 75

    Wysłany: 23 października 2022, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polece dr Jarosza z Mediconcept, bardzo dokladna diagnostyka i szukanie przyczyny, a nie od razu leki… wczesniej chodzilam do dr Omieciny z Invimed i to byla jedna z wiekszych pomylek… leczenie bez diagnozy i wiekszosci badan

    Izulinka lubi tę wiadomość

  • fidorka144 Ekspertka
    Postów: 220 73

    Wysłany: 24 października 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia.
    Jestem po dwóch poronieniach zatrzymanych, ciążach biochemicznych . Leczę się u docenta Paśnika. Ostatnim czasem zupełnie przestałam zachodzić w ciążę i zdecydowalam się na leczenie u dr Gizlera.
    Czy któraś z Was miała z nim styczność ?
    Szukam również zwykłego ginekologa, który poprowadzi przyszłą ciążę oraz, który będzie takim dyżurnym lekarzem dla mnie, od cytologii, infekcji itp, Możecie kogoś polecić ?

    O dr Gizlerze są bardzo dobre opinie w internecie, podobnie jak o Trzeciaku. Obaj też przyjmują na Grobli z tego co wiem i tam już nie pod kątem problemów z płodnością :)

    styczeń 2021 rozpoczęcie leczenia w invimed Wrocław dr. T
    30.03 IUI - nieudane

    Nieprawidłowy kariotyp u męża - translokacja chromosomu 15 i 21.
    AMH 1,86

    6.01.22 - start stymulacji Gonal-F 225💪🏻
    24.01.22 - mamy 6 blastek!
    2.03.22 - wyniki badań genetycznych: 3 zarodki całkowicie zdrowe💪🏻
    kwiecień - transfer blastocysty♥️ - ciąża biochemiczna :(
    Histeroskopia - jama macicy ok, wycinki ok.
    sierpień - transfer nieudany, została 1 ❄️
  • Izulinka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia.
    Jestem po dwóch poronieniach zatrzymanych, ciążach biochemicznych . Leczę się u docenta Paśnika. Ostatnim czasem zupełnie przestałam zachodzić w ciążę i zdecydowalam się na leczenie u dr Gizlera.
    Czy któraś z Was miała z nim styczność ?
    Szukam również zwykłego ginekologa, który poprowadzi przyszłą ciążę oraz, który będzie takim dyżurnym lekarzem dla mnie, od cytologii, infekcji itp, Możecie kogoś polecić ?

    Jeśli chodzi o leczenie niepłodności to polecam dr Gizlera, jest specyficzny, niezbyt "wylewny", ale to dobry fachowiec...dzięki niemu zaszłam w upragnioną ciążę (udane In vitro ). Początkowo byłam pacjentką kliniki " Na Grobli ", ale jak okazało się, że jedyną szansą na ciążę jest IV to polecono mi właśnie prowadzenie całej procedury u dr. Gizlera (on jest szefem INVIMEDu we Wrocławiu) i było warto!

    A co do prowadzenia ciąży to jak koleżanki powyżej, także polecam MEDICONCEPT i dr. Jarosza, przemiły lekarz...wielki profesjonalizm i cudowne podejście do pacjentki. Odpisuje na SMS w nagłych wypadkach i zawsze można poza wizytą o coś dopytać.

  • Izulinka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jestem tu nowa i mam pytanie o laparoskopię...ale najpierw w skrócie o mojej historii starań:)

    Po kilku latach bezowocnych starań okazało się w 2019 r., że mam wodniaki obu jajowodów i że to one są przyczyną niepowodzeń. Z polecenia znajomej ginekolog, trafiłam do kliniki "Na Grobli" do dr Bielanów, który wykonał mi prywatnie laparoskopię ( próbowano mi ratować jajowody poprzez ich udrażnianie)..dało to nadzieję na jakiś czas..ale ciąży dalej nie było. Więc doktor Bielanów polecił mi specjalistę od niepłodności, który także pracuje "Na Grobli" - dr Gizlera. Dr Gizler po analizie mojej historii stwierdził, że moje szanse na naturalną ciąże są bliskie 0...więc kończyło się na In vitro i doczekaliśmy się upragnionego bąbelka :)
    Postanowiliśmy teraz wrócić do kliniki po nasze zarodki i postarać się o kolejnego bobasa, ale okazało się, że wodniaki się odnowiły...co wyklucza przeprowadzenie transferu i doktor zalecił laparoskopię i usunięcie tych jajowodów raz na zawsze....
    Nie ukrywam, że prywatna laparoskopia i 2 procedury In Vitro to było dla mnie spore obciążenie finansowe a tu wizja kolejnego zabiegu prywatnie przy dzisiejszych cenach to jakiś dramat...

    Chciałabym spróbować tym razem na NFZ.. i tu moje pytanie...czy miałyście może wykonywaną laparoskopię na NFZ?..jeśli tak to u kogo we Wrocławiu, jak się "zgłosić" i gdzie? Czy długo się czeka na termin?

    Będę wdzięczna za każdą informację!

  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 18 listopada 2022, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam laparoskopii, ale jakbym miała mieć to bym pojechała do Oleśnicy 😁. Ale ja nie lubię wielkich, wrocławskich szpitali. W Oleśnicy się dobrze czułam 🙂.

    A tak ogólnie to na pewno musisz mieć skierowanie i wtedy z dokumentacją i skierowaniem umawiasz się (albo po prostu idziesz) na kwalifikację do zabiegu. Kiedy to się odbywa to już musiałabyś się dowiedzieć w konkretnym szpitalu na stronie internetowej albo dzwoniąc na rejestrację. Jesli Twój lekarz pracuje gdzieś w szpitalu może sam Cię umówi na termin zabiegu. A jeśli nie pracuje to na pewno jest w stanie Ci polecić konkretny szpital 🙂.

    Co do terminu - trudno powiedzieć 🤷. Musiałabyś podzwonic i popytać.

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
‹‹ 580 581 582 583 584 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ