Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatekgagatek wrote:
    Hmm na skierowaniu mam ALAB, nie wiem już sama czy to tylko logo, czy Enel- med ma z nimi umowę. Najwyżej dziś zadzwonię i się dowiem :) jak będę wiedziała dam wam znać żebyście też na przyszłość wiedziały :D
    Aaa to idziesz do enel medu do punktu pobrań tam pobieraja krew a pozniej sobie internetowo odbierasz :)

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! :)

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc ja Cie jeszcze poręcze, powiedz mi bo ty byłaś teraz na pierwszej wizycie w cyklu tzn na 1 monitoringu ile płaciłas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aniu- za pierwszym razem - jab bylam u nich zaplacilam 150 zl. Bo to bylo jako normalna wizyta z badaniem, wywiadem itp. Każda nastepna kosztowała juz 50 zl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Hej Aniu- za pierwszym razem - jab bylam u nich zaplacilam 150 zl. Bo to bylo jako normalna wizyta z badaniem, wywiadem itp. Każda nastepna kosztowała juz 50 zl.
    ale chodzi mi o nowy cykl, bo w cenniku pisze ze:" Monitorowanie owulacji pierwsza wizyta w cyklu 150pln"

  • Madzialenaaa Przyjaciółka
    Postów: 98 88

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas monitoringu , ile jest łącznie wizyt?

    invimed Wrocław
    09.2016 - I IUI - :(
    I procedura IVF
    09.02.2017 r - transfer 2 zarodków
    21.02.2017 r. beta HCG - 363,70 mIU/ml.
    23.02.2017 r. beta HCG - 835,70 mIU/ml
    10.03.2017 r. - USG - biję jedno serduszko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenaaa wrote:
    Podczas monitoringu , ile jest łącznie wizyt?
    zalezy od sytuacji ;) ale tak 2 do 4

    Madzialenaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to mi właśnie chodziło. W każdym następnym cyklu też było po 50zl za monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    O to mi właśnie chodziło. W każdym następnym cyklu też było po 50zl za monitoring.
    uff :) od jakiego dc zaczynasz monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ok 6-7 dc, ale u mnie owu jest do 11-12 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Ja ok 6-7 dc, ale u mnie owu jest do 11-12 dc.
    ja ide w 10 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to myślę, że będzie ok. U mnie dzisiaj- 10 dc pęcherzyk 20 mm więc teraz 3 dni działań i w piątek zobaczymy, czy pękły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bede chciała aby mi przepisala pregnyl na pekniecie i dupka bo w domu mam tylko luteine a ona podwyzsza wynik pregesteronu, z tego co wiem duphaston nie a ja musze w 7 dpo zrobic progesteron.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z lekarki :)
    Widziałam, że masz wizytę w poniedziałek :)

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się będę rejestrowała na przyszły tydzień do lekarza i mam nadzieję, że mi zrobi USG i powie dokładnie co tam u mnie słychać ;)
    Na ostatnim USG lekarz mi powiedział tylko, że zbliża się @ i że ogólne to widzi pęcherzyki, ale trzeba je najwidoczniej uaktywnić. Nie powiedział, żeby coś tam złego zauważył ale zważywszy na to, jak moja lekarka w ogóle mnie na badania nie skierowała tylko od razu rąbnęła lutkę to cholera wie jak rzetelne było to USG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 12:11

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) co tam u Was, ja jutro pierwszy monitroing:)


    Iza sluchaj a jakie ty miałas wyniki hormonow ze Ci zleciła AMH?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w tym problem, że hormony u mnie niby w normie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszło fsh -4.8 lh-5,5 estradiol -65 w 3dc stosunek lh:fsh=1.14 a wiec z tego wszystkiego wychodzi ze rezerwa u mnie dobra jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ide do golebiowskiej bo do ottou nie było miejsca na taka godz jak mi pasuje, a ty na monitoring to tylko do niej chodzisz czy rozni lekarze ci robia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 00:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak nie ma miejsc u Ottou to też idę do innych. A Gołębiowska też spoko babka :) W sumie to jeszcze nie trafiłam u nich tak, żebym była niezadowolona z lekarza.

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ