Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • ania8306 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2015, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie, najlepsze dziewczyny mieszkają daleko ode mnie :/ ;)
    80 km to kawałek drogi jest, rozumiem, że w twojej okolicy nie ma kliniki na podobnym poziomie? :(
    To będzie mój pierwszy cykl z pregnylem, zobaczę jak organizm zareaguje :) Najwyżej później większa dawka...
    A to może głupie pytanie, ale te ziółka smakują jak zioła? Od dawien dawna nie mogę pić nic takiego... Nawet herbaty z pokrzywy czy mięty...
    Dziewczyny mam nadzieję, że za rok dzisiejszy dzień będzie i naszym świętem :D

km5sdf9h71ekp5yd.png
    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo.
  • margo001 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2015, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojej miejscowości nie ma żadnej kliniki niestety, bo to mała miejscowość, nawet w razie czego rodzić tu nie zamierzam tylko uciekam. Na szczęście droga dobra i w godzinkę jesteśmy w klinice :). No niestety zmartwię Cię ale ziółka smakują jak ziółka :D zdecydowanie.

No ja również nam wszystkim tego życzę, żebyśmy za rok świętowały.

No to kciuki za pękające pęcherzyki ;)

2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity to kiedy organizujemy jakies spotkanko? Bo tak temat był ale ucichl.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 14:20

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie... Jesli by mi sie udalo w koncu zajsc w ciaze, a jakby cos sie dzialo nie tak potem, musialabym jechac do szpitala - jaki szpital jest dobry we wrocku, bo sprawdzalam i jest ich kilka... gdzie wy byscie poszly? mozecie podac nazwe szpitala i ulicy?

Pozdrawiam was serdecznie :)

• ania8306 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2015, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie... Jesli by mi sie udalo w koncu zajsc w ciaze, a jakby cos sie dzialo nie tak potem, musialabym jechac do szpitala - jaki szpital jest dobry we wrocku, bo sprawdzalam i jest ich kilka... gdzie wy byscie poszly? mozecie podac nazwe szpitala i ulicy?

Pozdrawiam was serdecznie :)

Podłączam się pod to pytanie ☺ Ja miałam styczność tylko z oddziałem ginekologicznym w Trzebnicy (ode mnie to ok 30 km) i mogę polecić... Ale to dość daleko...
    W tamtym szpitalu bardzo odpowiadała mi opieka... Nie wiem jakiej klasy są tam sprzęty, ale ja jestem zadowolona...
    Sama jestem ciekawa opinii o wrocławskich szpitalach...

Anna255 lubi tę wiadomość

km5sdf9h71ekp5yd.png
  • ania8306 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2015, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kobity to kiedy organizujemy jakies spotkanko? Bo tak temat był ale ucichl.

Ja choć nowa na forum jestem za ☺☺☺
    Choć pewnie ciężko będzie się zgrać z racji czasu i odległości...

km5sdf9h71ekp5yd.png
  • ania8306 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2015, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy przy clo testy owulacyjne są wiarygodne? Wiadomo konieczny monitoring, pęknięcie itd, ale chciałabym sprawdzić...

km5sdf9h71ekp5yd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej- Ja osobiście nie polecałabym we Wroc żadnego szpitala. Jakbym nie zdążyła dojechać to ewentualnie Brochów.
    Trzebnica też niespecjalnie- duży ruch, mało personelu baardzo dużo cięć cesarskich. Jakbym musiała rodzić w okolicy to albo Oława, albo Środa Śląska, z najlepiej Wałbrzych :)

Anna255 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Hej- Ja osobiście nie polecałabym we Wroc żadnego szpitala. Jakbym nie zdążyła dojechać to ewentualnie Brochów.
    Trzebnica też niespecjalnie- duży ruch, mało personelu baardzo dużo cięć cesarskich. Jakbym musiała rodzić w okolicy to albo Oława, albo Środa Śląska, z najlepiej Wałbrzych :)

no wlasnie Oława blisko mnie - ale odpada, za duzo ludzi tam znam, balabym sie powiedziec lekarzowi np ze to ciaza np z IVF...

ale i tak dzieki za info :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Iza w Srodzie Slaskiej nie ma juz szpitala:/ w tym roku został zamknięty.

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania8306 wrote:
    Dziewczyny a czy przy clo testy owulacyjne są wiarygodne? Wiadomo konieczny monitoring, pęknięcie itd, ale chciałabym sprawdzić...
    Sa wiarygodne :) a wiec spokojnie mozesz sikac ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Brochowa to mam nieciekawe doświadczenia, co prawda oddział ginekologii operacyjnej a nie porodówka ale...

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde to gdzie my bedziemy rodzic hehe ;)

ania8306 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2015, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjaśnię - lekarzom nie mam absolutnie nic do zarzucenia, natomiast pielęgniarki - zależy od zmiany, co w sumie normalne. Przykre jednak było to, że po poronieniu zatrzymanym musiałam 3-krotnie prosić o korektę karty szpitalnej, bo niefortunnie ktoś skopiował zapis dot. ruchów płodu i nie usunął tego zapisu z bazy danych. Ponadto - coś długo trwało "wymeldowanie mnie" ze szpitala, po 3 tygodniach nadal urząd miejski był przekonany że tam przebywam.
    Rozumiem prawo ludzkie do błędów, ale tam niestety kilkakrotnie czegoś nie dopatrzono, być może ze względu na zbyt dużą liczbę stażystów z obcych krajów, ale aż obawiam się czy wyniki ujęte w karcie na pewno są moje.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2015, 05:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Reniu, milo widzieć kolejna osobe z naszego regionu :)
    Noi współczuję straty :(

Renia7910 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2015, 07:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Wyjaśnię - lekarzom nie mam absolutnie nic do zarzucenia, natomiast pielęgniarki - zależy od zmiany, co w sumie normalne. Przykre jednak było to, że po poronieniu zatrzymanym musiałam 3-krotnie prosić o korektę karty szpitalnej, bo niefortunnie ktoś skopiował zapis dot. ruchów płodu i nie usunął tego zapisu z bazy danych. Ponadto - coś długo trwało "wymeldowanie mnie" ze szpitala, po 3 tygodniach nadal urząd miejski był przekonany że tam przebywam.
    Rozumiem prawo ludzkie do błędów, ale tam niestety kilkakrotnie czegoś nie dopatrzono, być może ze względu na zbyt dużą liczbę stażystów z obcych krajów, ale aż obawiam się czy wyniki ujęte w karcie na pewno są moje.

no to faktycznie przegieli z tym wszystkim, tak byc nie powinno... ja w moim miescie, tez w zyciu bym nie poszla, u nas nawet na wyrostek zmarla dziewczyna (jakas nastolatka) bo mieli jej zrobic prosty zabieg, a zaszyli cos w srodku (zostawili cos) i zmarla... a we wrocku - ostatnia sprawa nawet z tym pacjentem ze zle wycieta nerke, nie dosc ze facet mial raka, to jeszcze wycieli mu zdrowa nerke, a chora zostala - jak mozna takie cos bylo zrobic? Jakie szanse ma teraz facet na przezycie? masakraaa <3

• margo001 Autorytet

Wysłany: 27 maja 2015, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w mojej miescowości też nie zamierzam ani rodzić ani iść na jakiś poważniejszy zabieg. Hsg na żywca mi robili i nawet nie chę myśleć co by było gdy coś było niedrożne. A jak znajome opowiadają co się w czasie porodu działo, to mam wrażenie, że czas im się tam zatrzymał i dalej są lata 80-te. Straszne

2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • ania8306 Autorytet

Wysłany: 27 maja 2015, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie może czy w tym nowym szpitalu we Wrocku będzie oddział ginekologiczny? Chyba nie, a szkoda...

km5sdf9h71ekp5yd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2015, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania od tego nowego sie przenosi napewno Traugutta a co do reszty to nie pamietam cos mi styka ze Chałubińskiego tez a tam jest ginekologiczno polozniczy, no ale przecież szpital przenosi sie i tak z całą obsługa, a tu o to właśnie chodzi najbardziej

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2015, 17:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej- nie w nowym szpitalu nie będzie ginekologii/ położnictwa. Władze regionu uważają, że miejsc jest wystarczająco.
    Aniu co do Srody Sląskiej to doczytałam, że wypowiedzieli kontrakt z NFZ to prawda, ale podobno ginekologia/ położnictwo i osty dyżur mają zostać- z resztą nie dalej jak 3 dni temu ogłaszali rekrutację na kilka stanowisk.

‹‹ 19 20 21 22 23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego