Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już tempka też leci w dół.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Anusia nie miałam malejacej tylko wolno rosnąca powyżej 1000hcg.
    Do 1000 rosło ponad 100% co 48h. Później były dupne wzrosty a mój ginekolog pocieszal mnie ze zna ciążę i dzieci ze spadajacych bet. Mi rosła i spadała w pozamacicznej....

    wiem wlasnie - juz mnie tu Ania poprawila... <3

    Anko:-) lubi tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko. No problem. Po prostu w 90% gdy beta spada nie ma co liczyć na cuda. Mam za sobą 2 poronienia i ciążę pozamaciczna wiec jestem realistka.
    Powodzenia wroclawianki!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i niedlugo Ciebie dogonimy :)

    nick nieaktualny, Anko:-) lubią tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wam tego. I to spokojniejszej ciąży!
    Ja jeszcze 3 4 tyg stresu i po genetycznych i pierwszym trymestrze obiecałam sobie cieszyć się ciąża. Na razie każda wizyta to stres czy rośnie, czy serduszko bije.
    Człowiek szybko zakochuje się w tych kilku cm w brzuszku!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Życzę wam tego. I to spokojniejszej ciąży!
    Ja jeszcze 3 4 tyg stresu i po genetycznych i pierwszym trymestrze obiecałam sobie cieszyć się ciąża. Na razie każda wizyta to stres czy rośnie, czy serduszko bije.
    Człowiek szybko zakochuje się w tych kilku cm w brzuszku!

    Ja jestem dopiero na początku drogi a też każda wizyta wywołuje u mnie stres.
    Iza kochana, nowy cykl nowe szanse. Ja cały czas się boję, że coś pójdzie nie tak, chyba za dużo się naczytałam historii o poronieniach. W każdym razie najważniejsze, że teraz przynajmniej wiadomo, że i ze mną i z mężem wszystko ok :) Staraj się myśleć pozytywne kochana choć wiem, że to nie jest łatwe :*

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek. Mocno trzymam kciuki za ciebie. Wszystko będzie dobrze:)
    U mnie zaczyna się plamienie więc na przyszły tydzień umawiam się do gin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ja własnie zaczełam nowy cykl, w przyszły czwartek ide na hsg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki za HSG. Będzie dobrze :)

  • Madzialenaaa Przyjaciółka
    Postów: 98 88

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, musimy być dobrej myśli ;) Może będą niespodzianki na dzień ojca ;* Agatek, myśl pozytywnie ;)

    agatekgagatek lubi tę wiadomość

    invimed Wrocław
    09.2016 - I IUI - :(
    I procedura IVF
    09.02.2017 r - transfer 2 zarodków
    21.02.2017 r. beta HCG - 363,70 mIU/ml.
    23.02.2017 r. beta HCG - 835,70 mIU/ml
    10.03.2017 r. - USG - biję jedno serduszko
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza kochana a ja trzymam kciuki za ciebie i za kolejny udany cykl :) spokój i pogoda ducha nas uratuje ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • Madzialenaaa Przyjaciółka
    Postów: 98 88

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane ja własnie zaczełam nowy cykl, w przyszły czwartek ide na hsg.

    Powodzenia :) Trzymam kciuki *

    invimed Wrocław
    09.2016 - I IUI - :(
    I procedura IVF
    09.02.2017 r - transfer 2 zarodków
    21.02.2017 r. beta HCG - 363,70 mIU/ml.
    23.02.2017 r. beta HCG - 835,70 mIU/ml
    10.03.2017 r. - USG - biję jedno serduszko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenaaa wrote:
    Powodzenia :) Trzymam kciuki *
    Dziękuję :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja juz po hsg! jajowody drozne:)

    emilanka, margo001, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 21 maja 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :)

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • Madzialenaaa Przyjaciółka
    Postów: 98 88

    Wysłany: 22 maja 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, bardzo się cieszę :)Teraz tylko działać :D

    invimed Wrocław
    09.2016 - I IUI - :(
    I procedura IVF
    09.02.2017 r - transfer 2 zarodków
    21.02.2017 r. beta HCG - 363,70 mIU/ml.
    23.02.2017 r. beta HCG - 835,70 mIU/ml
    10.03.2017 r. - USG - biję jedno serduszko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak zaczynamy od dziś :-P

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 22 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i super, czyli spokojnie możecie działać ;)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 24 maja 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jeżeli można dołączę do waszego wątku ☺
    Mieszkam pod Wrocławiem, od kilku lat staramy się o dziecko.
    Jestem po HSG, HSC operacyjnym i teraz rozpoczęłam mój pierwszy cykl na Clo... Czy któraś z was również go przyjmuje? W związku z tym lekiem mam małe pytanko ☺
    Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki.

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania8306 wrote:
    Cześć dziewczyny. Jeżeli można dołączę do waszego wątku ☺
    Mieszkam pod Wrocławiem, od kilku lat staramy się o dziecko.
    Jestem po HSG, HSC operacyjnym i teraz rozpoczęłam mój pierwszy cykl na Clo... Czy któraś z was również go przyjmuje? W związku z tym lekiem mam małe pytanko ☺
    Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki.
    Witaj :) tak ja go przyjmuje :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ