X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki: Zielona Góra i okolice :)
Odpowiedz

staraczki: Zielona Góra i okolice :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś tutaj jest z Zielonej Góry lub okolic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie byłoby się powymieniać lokalnymi ciekawostkami o lekarzach i szpitalach :)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 2 października 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja jestem z okolic tyle ze mieszkam od kilku lat w irlandii a lecze sie w Wolsztynie tam mam super pania ginekolog i endokrynolog wczesniej leczylam sie w Poznaniu ale endo funta klakow niewarty teraz mam nowa pania endo i juz po miesiacu leczenia prl obnizyla sie do 13 a tsh 1 bo u mnie wlasnie prl i niedoczynnosc tarczycy byla problemem a ten endo z poz leczyl mnie rok i zadnej poprawy nie bylo

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 23 października 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Beti, ja mieszkam w okolicach ZG :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 23 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Beti, ja mieszkam w okolicach ZG :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja mieszkam w okolicach ZG a konkretnie blizej ŻAR i tam chodze do ginekologa:D

  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 26 października 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam niedaleko ZG i do tej pory tutaj chodziłam do gina. Teraz szukamy z mężem dobrej kliniki w Poznaniu.

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 października 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zary!!:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ