X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starajac sie o dziecko - Palac papierosy
Odpowiedz

Starajac sie o dziecko - Palac papierosy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej chciala bym zalozyc taki watek bo jeszcze takiego nie widzialam :)
    Powinnysmy nie palic ale to silniejsze od nas ja przezucilam sie na e-papierosa jest on mniej szkodliwy bo zawiera tylko nikotyne nie zawiera substancji smolistych jak zwykle papierosy no i jak narazie juz tydzien nie pale takich papierosow pozniej zejde sobie na slabszy olejek az calkiem przestane palic .

    weronika86, Anoolka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:29

    Ewelina23, AGA 30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zapowiedzialam sobie ze jak zobacze 2 kreseczki to nawet nie zapale tego .
    bo inaczej jest ciezko rzucic ale bede miala mega motywacje i juz ja mam bo pale mniej

    zAgatka, weronika86, AGA 30 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej chciala bym zalozyc taki watek bo jeszcze takiego nie widzialam :)
    Powinnysmy nie palic ale to silniejsze od nas ja przezucilam sie na e-papierosa jest on mniej szkodliwy bo zawiera tylko nikotyne nie zawiera substancji smolistych jak zwykle papierosy no i jak narazie juz tydzien nie pale takich papierosow pozniej zejde sobie na slabszy olejek az calkiem przestane palic .

    Ewelina nnie chce cie straszyc, ale np w Anglii chca zdelegalizowac e-szlugi...moj tesc po 4 tygodniach palenia tego swinstwa zaczal kaszlec krwia i trafil do szpitala z zatruciem nikotyna...od razu przestalam to palic...bardzo sie tego przestraszylam...najbardziej boje sie tego co jest w srodku, bo one nie byly jeszcze nigdy przebadane, sa zbyt krotko na rynku...w olejkach zazwyczaj masz informacje ,ze 1% zawartosci olejku to nikotyna a co w takim razie z 99%? co tam jest? dlaczego nie podaja dokladnie???!!! Tesc powiedzial mi, ze to tylko nikotyna, ale watpie by w Anglii sprzedawali flakonik czystej nikotyny, gdzie kropla moze zabic doroslego czlowieka- na kazdej stacji paliwowej! wydaje mi sie, ze dopiero za kilka miesiecy wyjda straszne informacje co tak naprawde tam jest....ja rowniez pale...wydaje krocie i niszcze sobie zdrowie...palac papierosy palilam 2 paczki dziennie...teraz przerzucilam sie na tabake, ale nie kupilam do tego maszynki po to aby duzo nie palic, bo nie umie tego skrecac i za kazdym razem musze prosic o to M...wstydze sie palic skreta na ulicach czy w pracy wiec ograniczam przez to spalanie ;) pale moze teraz ok 6 skretow dziennie, redukuje pomalu...ciezko mi rzucic bo lubie palic...ponad rok temu jak nie prowadzilam jeszcze wykresow na ovu- myslac ze jestem w ciazy- rzucilam palenie od razu, z dnia na dzien! mysle, ze tylko ciaza moglaby pomoc mi z rzuceniem palenia...niestety przy pierwszym dziecku palilam w ciazy- az wstyd mi sie przyznac...mialam 16 lat, gowniara i nikt na mnie nie naciskal abym przestala palic...syn urodzil sie zdrowy i nigdy nie mial problemow ze zdrowiem, ale za to zniszczylam tym najcenniejsza dla mnie teraz rzecz- a mianowicie KARMIENIE PIERSIA! maly nie chcial pic mojego mleka...jak maz spuscil troszke mojego mleka i dal mi sprobowac to az sie poplakalam!!! nie uwierzycie!!! moje mleko smakowalo jakbyscie do pelnej petow popielniczki wlaly troche mleka!!!!!!!!!! przysiegam!!! Nic dziwnego, ze nie chcial pic...rzucilam od razu ale zanim pokarm sie oczyscil to zaczal juz zanikac bo maly nie pil, nawet herbatki mlekopedne nie pomogly...teraz nie zrobie juz takiego bledu.

    Anoolka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Ewelina nnie chce cie straszyc, ale np w Anglii chca zdelegalizowac e-szlugi...moj tesc po 4 tygodniach palenia tego swinstwa zaczal kaszlec krwia i trafil do szpitala z zatruciem nikotyna...od razu przestalam to palic...bardzo sie tego przestraszylam...najbardziej boje sie tego co jest w srodku, bo one nie byly jeszcze nigdy przebadane, sa zbyt krotko na rynku...w olejkach zazwyczaj masz informacje ,ze 1% zawartosci olejku to nikotyna a co w takim razie z 99%? co tam jest? dlaczego nie podaja dokladnie???!!! Tesc powiedzial mi, ze to tylko nikotyna, ale watpie by w Anglii sprzedawali flakonik czystej nikotyny, gdzie kropla moze zabic doroslego czlowieka- na kazdej stacji paliwowej! wydaje mi sie, ze dopiero za kilka miesiecy wyjda straszne informacje co tak naprawde tam jest....ja rowniez pale...wydaje krocie i niszcze sobie zdrowie...palac papierosy palilam 2 paczki dziennie...teraz przerzucilam sie na tabake, ale nie kupilam do tego maszynki po to aby duzo nie palic, bo nie umie tego skrecac i za kazdym razem musze prosic o to M...wstydze sie palic skreta na ulicach czy w pracy wiec ograniczam przez to spalanie ;) pale moze teraz ok 6 skretow dziennie, redukuje pomalu...ciezko mi rzucic bo lubie palic...ponad rok temu jak nie prowadzilam jeszcze wykresow na ovu- myslac ze jestem w ciazy- rzucilam palenie od razu, z dnia na dzien! mysle, ze tylko ciaza moglaby pomoc mi z rzuceniem palenia...niestety przy pierwszym dziecku palilam w ciazy- az wstyd mi sie przyznac...mialam 16 lat, gowniara i nikt na mnie nie naciskal abym przestala palic...syn urodzil sie zdrowy i nigdy nie mial problemow ze zdrowiem, ale za to zniszczylam tym najcenniejsza dla mnie teraz rzecz- a mianowicie KARMIENIE PIERSIA! maly nie chcial pic mojego mleka...jak maz spuscil troszke mojego mleka i dal mi sprobowac to az sie poplakalam!!! nie uwierzycie!!! moje mleko smakowalo jakbyscie do pelnej petow popielniczki wlaly troche mleka!!!!!!!!!! przysiegam!!! Nic dziwnego, ze nie chcial pic...rzucilam od razu ale zanim pokarm sie oczyscil to zaczal juz zanikac bo maly nie pil, nawet herbatki mlekopedne nie pomogly...teraz nie zrobie juz takiego bledu.
    kochana teraz to mnie przestraszylas strasznie troche o tym czytalam i same dobre ma opinnie nawet wiedzialam pluca po tym e papierosie a po zwyklym i tydzien juz nie pale zwyklych fajek tylko tego papierosa bardzo duzo osob go pali i narazie nic nie slyszalam tylko kazdy go zachwalal . wiec nie bede juz go palic narazie mnie nie meczy kaszel ani nic . ale po co ryzykowac .

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kochana teraz to mnie przestraszylas strasznie troche o tym czytalam i same dobre ma opinnie nawet wiedzialam pluca po tym e papierosie a po zwyklym i tydzien juz nie pale zwyklych fajek tylko tego papierosa bardzo duzo osob go pali i narazie nic nie slyszalam tylko kazdy go zachwalal . wiec nie bede juz go palic narazie mnie nie meczy kaszel ani nic . ale po co ryzykowac .

    Tesciu tez wychwalal sobie- do czasu. Kazdy zachwala, tu w Anglii tez boom na te szlugi- bardziej moda niz zdrowy rozsadek...Naprwade uwazaj, ja sie strasznie go przestraszylam, tym bardziej, ze w ulotce nigdy nie pisza ze jeden buszek zawiera tyle nikotyny co jeden papieros!!! a wielu ludzi pali je jak zwykle papierosy!!!!!! czyli pali okolo 20x wiecej nikotyny niz normalnie! tylko jeden buszek to wartosc rowna 1emu papierosowi!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Tesciu tez wychwalal sobie- do czasu. Kazdy zachwala, tu w Anglii tez boom na te szlugi- bardziej moda niz zdrowy rozsadek...Naprwade uwazaj, ja sie strasznie go przestraszylam, tym bardziej, ze w ulotce nigdy nie pisza ze jeden buszek zawiera tyle nikotyny co jeden papieros!!! a wielu ludzi pali je jak zwykle papierosy!!!!!! czyli pali okolo 20x wiecej nikotyny niz normalnie! tylko jeden buszek to wartosc rowna 1emu papierosowi!
    nie no ja pale go naprawde malo troche sie zdziwilam ze papierosy palilam czescxiej niz tego bo tu zlapie sobie buszek dwa i starcza mi na dlugo . A fajki jaralam czesto i ciagle bylo mi malo .
    mam nadzieje ze juz nie zapale zwyklych fajek a tym bardziej tego bo mnie wystraszylas strasznie

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Anglii weszly wczesniej niz w Polsce i chca tego juz tutaj zabronic. :

    http://www.naturalmedicine.com/news/surprise-e-cigarettes-dangerous/

    zawieraja glikol ktory uzywany jest razem z freonem!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    w Anglii weszly wczesniej niz w Polsce i chca tego juz tutaj zabronic. :

    http://www.naturalmedicine.com/news/surprise-e-cigarettes-dangerous/

    zawieraja glikol ktory uzywany jest razem z freonem!
    a ja nie mam takiego kochana
    http://allegro.pl/2x-e-papieros-ego-ce10-1500mah-vivi-nova10gratisow-i3828213205.html
    tego mam a o tych co wyslalas to czytalam o nich ze duzo osob nie moze ich palic .

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko to czysty marketing...zobacz przez 50 lat zadni naukowcy nie przedstawili w 100% badan, ktore wskazywalyby ze papierosy sa faktycznie szkodliwe...a wiemy ze sa prawda? to jak w ciagu 2 lat moze wyjsc na swiatlo dziennie fakt ze i te papierosy sa szkodliwe? dla mnie to po prostu chwyt marketingowy, te szlugi pojawily sie na rynku jak rekordowa liczba amerykanow i anglikow przestala palic papierosy z powodow czysto finansowych...dali im po prostu cos tanszego...lepiej zarobic mniej dajac e szluga niz nic nie ?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a ja nie mam takiego kochana
    http://allegro.pl/2x-e-papieros-ego-ce10-1500mah-vivi-nova10gratisow-i3828213205.html
    tego mam a o tych co wyslalas to czytalam o nich ze duzo osob nie moze ich palic .

    takie same mial tesciu i ja, nalewasz do srodka sobie olejek, olejki sa roznosmakowe, z rozna moca rowniez,...mam to samo, nawet podlaczenie usb do kompa zeby sie przy kompie ladowalo...tylko nasze sa cale czarne, tylko tym sie roznia.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zanim zaczelam uzywac te DLUGOPISOWKI miala tez tamte, ale tamte byly do dupy...po tych co masz ty faktycznie nie chcialo mi sie palic, przesta;lam smierdziec itd ale sie wystraszylam...mysle, ze mozna sobie na nie pozwolic przez tydzien lub dwa tylko po to aby odzwyczaic sie od normalnego szluga, ale uzywanie na dluzsza mete uwazam za bardzo bardzo nierozsadne i zajebiscie niebezpieczne.

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    takie same mial tesciu i ja, nalewasz do srodka sobie olejek, olejki sa roznosmakowe, z rozna moca rowniez,...mam to samo, nawet podlaczenie usb do kompa zeby sie przy kompie ladowalo...tylko nasze sa cale czarne, tylko tym sie roznia.
    no to idzie to wkad dobrze ze zalozylam ten watek bo nadal bym to palila mam olejek malboro pozniej mialam zejsc na mniej nikotyny a pozniej juz wcale ale teraz juz to odstawie nie chce klopotow

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.bbc.co.uk/news/magazine-23196369

    w anglii glosno teraz o nich

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    zanim zaczelam uzywac te DLUGOPISOWKI miala tez tamte, ale tamte byly do dupy...po tych co masz ty faktycznie nie chcialo mi sie palic, przesta;lam smierdziec itd ale sie wystraszylam...mysle, ze mozna sobie na nie pozwolic przez tydzien lub dwa tylko po to aby odzwyczaic sie od normalnego szluga, ale uzywanie na dluzsza mete uwazam za bardzo bardzo nierozsadne i zajebiscie niebezpieczne.
    no wlasnie Piotrka znajomy juz pali troche czesu i jego zona tez i nic im sie nie dzieje . To chyba zalezy od organizmu bo nie kazdy moze palic cos takiego .

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no to idzie to wkad dobrze ze zalozylam ten watek bo nadal bym to palila mam olejek malboro pozniej mialam zejsc na mniej nikotyny a pozniej juz wcale ale teraz juz to odstawie nie chce klopotow

    Ewelinko lepiej calkiem rzucic szlugi- wiem, ze ciezko bo sama pale, ale naprawde zrobisz ogromna przysluge twojemu organizmowi rzucajac to gowno...aha jeszcze cos...moj 11stoletni synek przebywal z tesciem w jdnym pokoju grajac na jego kompie w czasie jak ten sobie palil to swinstwo!!! dziecko przez dwa dni wygladalo jak zombie i rzygal dalej niz widzial...wiec jesli nie jest BARDZO SZKODLIWY dla samego palacego to na pewno dla ludzi z boku! Druga kolezanka jak zaczela sie zle czuc i nie skojarzyla faktu ze szlugiem- dopiero jak jej powiedzialam to przestala- palila 5 tygodni a blada jak trup byla. No to uratowalam kolejna osobke! najbardziej przestraszylam sie o synka, bo wygladal strasznie!

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadazam sie z toba, tak samo jak jeden dostanie raka od szlugow po 10 latach a sa osoby ktore maja 90 lat i dalej fajcza :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak teraz czytam na ulotce od tych olejkow jest napisane ze nie mozna paliw wiecej jak 2ml na dobe bo jak sie pali wiecej to dochodzi do zatrucia nikotyna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet nie wypalalam 0,5 ml ale juz nie bede palic mam nadzieje ze ciezko bedzie bez papierosa mam nadzieje ze dam rade .

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tak jak teraz czytam na ulotce od tych olejkow jest napisane ze nie mozna paliw wiecej jak 2ml na dobe bo jak sie pali wiecej to dochodzi do zatrucia nikotyna

    no wlasnie, a bardzo latwo przedobrzyc...i tak masz szczescie, ze masz do tego ulotke, bo wiekszosc ktore widzialam to sprzedawane byly jak dlugopisy, bez ulotek wogole...a zatrucie nikotyna moze byc smiertelne, to straszna trucizna...tak jak pisalam poprzednio- tylko jedna kropla czystej nikotyny zabije czlowieka!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ