X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starajac sie o dziecko - Palac papierosy
Odpowiedz

Starajac sie o dziecko - Palac papierosy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    no wlasnie, a bardzo latwo przedobrzyc...i tak masz szczescie, ze masz do tego ulotke, bo wiekszosc ktore widzialam to sprzedawane byly jak dlugopisy, bez ulotek wogole...a zatrucie nikotyna moze byc smiertelne, to straszna trucizna...tak jak pisalam poprzednio- tylko jedna kropla czystej nikotyny zabije czlowieka!
    to kupowalam tu w irlandi i ten koles co sprzedaje sciaga to z polski wiec mam ulotki do tego i on sam to pali i mowi ze sprzedaje to 100sztuk na miesiac w h.. duzo no i ja tez to kupilam . Ale ja nawet nie przekraczam 0,5 ml malo tego pale

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    no wlasnie, a bardzo latwo przedobrzyc...i tak masz szczescie, ze masz do tego ulotke, bo wiekszosc ktore widzialam to sprzedawane byly jak dlugopisy, bez ulotek wogole...a zatrucie nikotyna moze byc smiertelne, to straszna trucizna...tak jak pisalam poprzednio- tylko jedna kropla czystej nikotyny zabije czlowieka!
    Wiesz to mozna palic wszedzie i kiedy sie chce wiec szybko mozna przedobrzyc z nikotyna ale ja sie katroluje sama z soba zeby uwazac bo wszystkiego mozna przedobrzyc

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Temat częściowo dla mnie :) Ja też postanowiłam rzucić zanim zacznę starania :) No i nie palę już 8 tygodni :):):) Chociaż przyznam szczerze, że ostatnio byłam na imprezie i zapaliłam tak dla spróbowania :) OKROPNOŚĆ!! Mój mąż też postanowił rzucić, żeby oczyścić swój organizm :):) To akurat się opłaca. Tyle kasy się wydaje na te śmierdzące papierosy. Ja wczoraj się zastanawiałam czy sobie kupić książkę za 20 zł, a nigdy się nie zastanawiałam czy kupić kolejną paczkę za 12 zł...

    weronika86, Ewelina23, natasza82, Chanela, Anoolka lubią tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam dobrego zdania o e-paoierosach, mąz przyjaciółki przerzucił się na to w grudniu ubiegłego roku a na Wielkanoc miał udar, masakra a chłopak ma 30 lat, najpierw bolała go mocno głowa, aż się obudził z niedowładem lewej strony:(mój T też palił i też go głowa bolała, dopiero jak odstawił przeszlo.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    Ja też nie mam dobrego zdania o e-paoierosach, mąz przyjaciółki przerzucił się na to w grudniu ubiegłego roku a na Wielkanoc miał udar, masakra a chłopak ma 30 lat, najpierw bolała go mocno głowa, aż się obudził z niedowładem lewej strony:(mój T też palił i też go głowa bolała, dopiero jak odstawił przeszlo.

    wlasnie o to mi chodzi!!! to jest zaczadzenie,...juz szlugi zdrowsze!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko to zalezy od danej osoby, u jednej pojawia sie obajwy po tygodniu, u drugiej po 4 miesiach u innej po roku...zalezy w takim razie, tylko jak szybko dany organizm pozbywa sie tych toksyn!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeden dzien mam bez tego zaliczony nawet szluga nie zapalilam .
    Ale po tym elektronicznym nie bolala mnie glowa nie mialam kaszlu ani nic .
    Ja go naprawde malutko palilam bo jak brakowalo mi zwyklego to wtedy sobie zlapalam bucha ale to jak mnie naprawde ciagnelo nawet nie wypalalam 0,5 ml tego olejku a w ten papieros mozna nalac 2ml olejku wiec nie bylo zle .
    Ale dobrze ze napisalyscie . Obym dalej dala rade :)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako nałogowy palacz w pierwszej ciąży wiem, jakie mogą być konsekwencje dla dziecka. Antek- wzrost i waga urodzeniowa poniżej 3 centyla:( Głupia byłam strasznie i nie mogę sobie tego wybaczyć... E-papieros jest ze mną od 3 lat! Znaczy był! Wyrzuciłam go przez okno w chwili, kiedy postanowiliśmy się postarać o kolejnego dzidziusia. Nie palę tak po prostu i dziwię się, że mi się nawet nie chce... :)

    Chanela, natasza82, weronika86 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Jako nałogowy palacz w pierwszej ciąży wiem, jakie mogą być konsekwencje dla dziecka. Antek- wzrost i waga urodzeniowa poniżej 3 centyla:( Głupia byłam strasznie i nie mogę sobie tego wybaczyć... E-papieros jest ze mną od 3 lat! Znaczy był! Wyrzuciłam go przez okno w chwili, kiedy postanowiliśmy się postarać o kolejnego dzidziusia. Nie palę tak po prostu i dziwię się, że mi się nawet nie chce... :)
    to mi sie wydaje jak ktos duzo tego pali i daje duzo nikotyny do organizmu , ale nie kazdy musi miec takie obiawy kazdy organizm jest inny ale ja postanowilam calkiem odstawic dzis nie palilam wogole i jesli jutro tez nie zapale to wywale .Ale jesli bedzie mnie ciagnelo tak mocno ze bede sie odbijalo na piotrku bo tak juz rzucalam i sie odbilo na nim biedaku to zapale ale 3 buchy w ciagu dnia bo do zwyklych napewno nie wroce bo 8 dzien nie pale zwyklych mam straszny problem z rzuceniem fajek i nie wstydze sie tego przyznac . Ale postanowilam sobie ze jak zajde to juz wogole nie zapale bo wtedy bede miala podstawe chociaz teraz tez ja mam bo sie staramy ale jest mi jednak ciezko

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma dwoje dzieci, przez ciążę paliła. Dzieci po urodzeniu często łapią infekcje, mają alergie. Lepiej rzucić przed staraniami. :)

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem kochana staram sie zobaczymy czy dam rade wierze w siebie chociaz jak przypominam sobie ostatni raz rzucania to oby sie nie zakonczyl paleniem znow .
    Latwo jest powiedziec jak ktos nie pali .

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    to mi sie wydaje jak ktos duzo tego pali i daje duzo nikotyny do organizmu , ale nie kazdy musi miec takie obiawy kazdy organizm jest inny ale ja postanowilam calkiem odstawic dzis nie palilam wogole i jesli jutro tez nie zapale to wywale .Ale jesli bedzie mnie ciagnelo tak mocno ze bede sie odbijalo na piotrku bo tak juz rzucalam i sie odbilo na nim biedaku to zapale ale 3 buchy w ciagu dnia bo do zwyklych napewno nie wroce bo 8 dzien nie pale zwyklych mam straszny problem z rzuceniem fajek i nie wstydze sie tego przyznac . Ale postanowilam sobie ze jak zajde to juz wogole nie zapale bo wtedy bede miala podstawe chociaz teraz tez ja mam bo sie staramy ale jest mi jednak ciezko

    Wtedy, 8 lat temu paliłam zwykła fajki:/ Tym razem nie zrobię tego błędu i pożegnałam się z E :)

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Wtedy, 8 lat temu paliłam zwykła fajki:/ Tym razem nie zrobię tego błędu i pożegnałam się z E :)
    mam nadzieje ze mi sie uda jak tak to tez nie wroce napewno

    Ewelka II lubi tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, ja paliłam kilka lat. Od dwóch nie palę więc wiem że nie jest lekko. A mimo to, świadomie rzuciłam bo chciałam zaciążyć będąc wolną od tego by potem nie mieć wyrzutów sumienia że przez to moje dziecko choruje. Trzeba tylko mieć silną wolę :) i wsparcie i na pewno się uda.

    Ewelka II, Ewelina23, Anoolka lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, dasz radę. Trzymam za Ciebie kciuki! Przez fajki mój Antek nadal jest poniżej 3 centyla z wagą i wzrostem. Urodził się z wagą 2140 i 46 cm w 38 tyg, czyli o czasie. Po łożysku poznali od razu że matka paląca. :( Nie palmy dla naszych maluszków.

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja kuzynka paliła całą ciążę, miała za mało wód, musieli zrobić cc i dziecko też było małe po urodzeniu. Ja teraz popalam, ale to jedynie w pracy czasem jak koleżanka mnie poczęstuje :)

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze życzę wam, abyście szybko rzuciły palenie, bo szkoda truć siebie i wasze przyszłe dzieciaczki.;)

    A po drugie- mój brat od ponad roku pali e-papierosa, jak wiele innych znajomych i nikomu nic się nie działo.. Może Twój teść Weronika przesadził z ilością i się zatruł nikotyną?

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. A wiecie, że po porodzie przecinają łożysko żeby zobaczyć w jakim jest stanie? I widać, czy matka paliła czy nie?

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ