X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o maleństwo
Odpowiedz

Starając się o maleństwo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelka. Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2022, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! Jestem tu nowa. Mam pytanie , bo staramy się z partnerem o ciążę . Beta hcg zrobiłam 13 dni po stosunku tj 9 dni po owulacji i na 7 dni przed planowaną miesiączką - beta wyszła <0.1 ( czyli brak ciąży ) ale byłam u lekarza gin, bo źle się czuje coś ostatnio , pobolewa mnie podbrzusze i czasem bolą mnie piersi bardziej niż przed okresem, do tego mam podwyższoną temperaturę 37.4 już parę dni... Lekarz mi powiedział że ten test beta hcg to były wyrzucone pieniądze w błoto,bo to za szybko by cokolwiek się wykryło.. że najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki zrobić... - ZATEM moje pytanie - Czy jest światełko nadzieji,że przez te 6-7 dni do terminu okresu może coś tam się podziać jeszcze w moim organizmie i że jednak tej miesiączki nie dostanę i że jednak jestem w ciąży ? Z góry dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam !

  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 11 maja 2022, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie licz dni od stosunku kochana tylko licz dpo są dziewczyny co im wyjdzie beta 10 dpo a są że wyjdzie 13 dpo nie po stosunku.Ważne są dni płodne podczas owulacji.Stanowczo było za wcześnie.Wiem że ciężko jest wytrzymać do terminu miesiączki ale góra dwa dni przed zrób sobie test,później w dzień spodziewanej miesiączki a jak nadal nie będzie to wtedy na betę.

    kawoholiczka lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Asia28000 Przyjaciółka
    Postów: 107 120

    Wysłany: 11 maja 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tak jak lekarz mówi zdecydowanie za szybko, zależy jeszcze jaka masz dlugosc cyklu.
    Pierwszy test to minimum 8 dni po owulacji, ale może być tak ze wyjdzie negatywny bo jeszcze za wcześnie. Najlepiej czekać chociaż 12 dni po owulacji ponieważ zagnieżdżenie trwa 7-12 dni. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ