X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się powyżej 24 miesięcy
Odpowiedz

Starając się powyżej 24 miesięcy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ...ja myślę za 2-3 dni rozpocznę 30 cykl...tez łatwo nie ejst ja 30 lat mąz 38 już powoli wkracza u nas załamanie nerwowe;/;/

    mysleliśmy, ze to najprostsza rzecz na świecie "zrobić sobie dzidziusia" a zycie okazało się jednak takie przewrotne....no cóż...nie wiem jak wy ale u mnie zapał gasnie.

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    cześć dziewczyny ...ja myślę za 2-3 dni rozpocznę 30 cykl...tez łatwo nie ejst ja 30 lat mąz 38 już powoli wkracza u nas załamanie nerwowe;/;/

    mysleliśmy, ze to najprostsza rzecz na świecie "zrobić sobie dzidziusia" a zycie okazało się jednak takie przewrotne....no cóż...nie wiem jak wy ale u mnie zapał gasnie.

    No co Ty,zycie zaczyna sie po 30tce!!!!!! :P
    Nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem,życie po 30tce też istnieje :P trzeba spiąć pośladki i działać ze zdwojoną siłą!!!Nikt za Was tego nie zrobi!Do dzieła kobieto! :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj agnes to walka z wiatrakami:):) pozyjemy zobaczymy

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka wrote:
    Witajcie dziewczyny. dołączam się do Was, staramy się już 2,5 roku. I ciężko okreslic moje nastawienie, bo jednocześnie już nie wierzę w to, że w końcu ciąża się pojawi, a zarazem kiedy znowu przychodzi okres to popadam w depresję, a wraz z nowym cyklem rodzą się we mnie kolejne nadzieje. znajomi mówią, przestań wrzuć na luz, jeszcze masz czas. Ja jednak boje się, że skoro po takim czasie nic, to już nigdy nie będę miała upragnionego dziecka. Nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić :(
    Mam takie same uczucia uważam ze jak ktoś nie ma problemu z zajściem nigdy nie bd czuł to co my czujemy wraz z nadchodzącą @.
    A ja od paru dni mam zajeb**** humorem może ten cykl bd udany albo chociaż mniej depresyjnych jeśli mogę to tak określić :) nie ma się co smutac głową do góry :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mama :)- Kochana, tak jak agnes175 napisała: "Życie zaczyna sie po 30-tce" !!! <3 Musicie działać i się nie poddawać. Wiem, że jest ciężko, ale głowa do góry i róbcie swoje! :) Trzymam kciuki :)

    Dziewczyny, u mnie test owulacyjny "prawie" pozytywny, choć są 2 widoczne i to b.dobrze kreseczki, to ta pierwsza jest leciutko, ale na prawdę b.leciutko bladsza. Zaznaczyłam na wykresie "+" i teraz do dzieła! :)

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wy sobie z tym radzicie im dluzej tym mi ciężej,najgorsze że nie znam przyczyny wszystkie badania i wyniki są dobre moje i męża.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u mnie wyniki książkowe. ..a ciągle nic nie znalazłam mądrego każą czekać wyluzować. ...a jak sobie radzimy? Żyjemy ale z dnia na dzień mniej radosne i promienne bynajmniej ze mną tak jest.

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) a u mnie 01.01.2015 minęło 40 miesięcy jak się staramy o dzidzię.. nadzieja wciąż się tli ale nie jest lekko.. :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    witajcie :) a u mnie 01.01.2015 minęło 40 miesięcy jak się staramy o dzidzię.. nadzieja wciąż się tli ale nie jest lekko.. :)
    no ja 3 zaczełam 40 cykl starań, witaj w klubie :(

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    no ja 3 zaczełam 40 cykl starań, witaj w klubie :(

    a masz już dziecko czy to walka o pierwsze?

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    no ja 3 zaczełam 40 cykl starań, witaj w klubie :(


    A tak zapytam, czy masz śluz płodny? Fakt, że niektórym kobietom udało się zajść w ciążę mając mało śluzu płodnego, ale niestety obecność takiego śluzu ma duże znaczenie w zajściu

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    A tak zapytam, czy masz śluz płodny? Fakt, że niektórym kobietom udało się zajść w ciążę mając mało śluzu płodnego, ale niestety obecność takiego śluzu ma duże znaczenie w zajściu
    własnie raz mam raz nie :( ale inseminacje rownież sie nie powiodła,
    Aleksia85 to walka o pierwsze dziecko...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    A tak zapytam, czy masz śluz płodny? Fakt, że niektórym kobietom udało się zajść w ciążę mając mało śluzu płodnego, ale niestety obecność takiego śluzu ma duże znaczenie w zajściu

    Tak naprawdę to baaaardzo wiele czynników musi sie złożyć żeby zaistniała ciąża... aż dziw bierze że tyle kobiet tak po prostu zachodzi, nieraz nawet tego nie chcąc..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    własnie raz mam raz nie :( ale inseminacje rownież sie nie powiodła,
    Aleksia85 to walka o pierwsze dziecko...

    u mnie to samo, walka o chociaż jednego Aniołeczka :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłaszam się i ja, chociaż akurat dzisiaj mam nastrój, że szkoda gadać. generalnie jak na dzisiaj, to mam już tego serdecznie dość. już lot na marsa wdaje mi się bardziej prawdopodobny, niż ciąża. a ja głupia myślałam, że nic prostszego... ;-(
    macie jakiś plan po tych 2 latach? ja już nie wierze w zajście naturalne...przy czym widzę, że z pomocą medyczną tez nie pójdzie tak łatwo... jestem 2 iui w plecy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 20:15

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Nie wiem czy pasuje tutaj bo jedno dziecko już mam ale faktem jest że o drugie walczymy juz 26 miesięcy W grudniu podeszlismy do pierwszej iui niestety nieudanej Teraz lecze torbiel po przestymulowaniu i pewnie na początku lutego podejdziemy do kolejnej iui Podobnie jak jedna z dziewczyn tu na forum po roku starań byłam w ciąży ale niestety w piątym miesiącu ciaza obumarla z powodu wady genetycznej naszej córeczki. Nadzieje wciąż jeszcze mam ale zapału jest coraz mniej i coraz częściej pojawiają się myśli że kolejne dziecko nie jest dla nas Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję że któregoś dnia cały ten wątek doczeka się zielonych kropek :-)

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wolno nam tracić nadziei i się załamywać :) uda się, zobaczycie! :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kasienka236 Przyjaciółka
    Postów: 116 33

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Maniuś- witam czy mogłabyś coś doradzić czym mąż "podleczył " nasienie bo u nas ten sam problem...:/
    Maniuś wrote:
    Nie wiem kochane czy Was to podniesie na duchu czy nie,ale nam sie udalo w 21 cyklu...problemem bylo nasienie meza...trzymam za Was kciuki &&&
    Wierze ze i Wy niedlugo doczekacie sie tego wyczekiwanego cudu :)

    kasienka236
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja własnie dzisiaj wkroczyłam w którys tam cykl staramy sie z meżem ponad trzy lata a który to cykl to nie wiem straciłam rachubę w tych wyliczeniach jest ciężko ale jakos w tym cyklu zmobilizuje sie i zrobie jezcze raz badania i do ginai endo sie przejde bo cos ni sie wydaje ze z tarczyca jest nie tak

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Hej dziewczyny
    Nie wiem czy pasuje tutaj bo jedno dziecko już mam ale faktem jest że o drugie walczymy juz 26 miesięcy W grudniu podeszlismy do pierwszej iui niestety nieudanej Teraz lecze torbiel po przestymulowaniu i pewnie na początku lutego podejdziemy do kolejnej iui Podobnie jak jedna z dziewczyn tu na forum po roku starań byłam w ciąży ale niestety w piątym miesiącu ciaza obumarla z powodu wady genetycznej naszej córeczki. Nadzieje wciąż jeszcze mam ale zapału jest coraz mniej i coraz częściej pojawiają się myśli że kolejne dziecko nie jest dla nas Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję że któregoś dnia cały ten wątek doczeka się zielonych kropek :-)
    Jestesmy kochana na tym samym etapie tez od 12.2012 zaczelismy sie starac i tez 26cs tylko tyle ze nigdy nie widzialam na tescie upragnionych kreseczek:(

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ