X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się i z fasolkami z woj. opolskiego :-)
Odpowiedz

Starające się i z fasolkami z woj. opolskiego :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo zapraszam wszystkie kobietki z województwa opolskiego te które się starają i te które już fasolkę swoją pod serduszkiem mają. Piszcie o swoich problemach, radach dla innych o lekarzach, badaniach i sukcesach :-) siła w nas samych będziemy się wspierać :-) zapraszam

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana:-) Witam Cię serdecznie. pozdrawiam z opolskiego :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja takze was pozdrawiam :-) kochane napiszcie prosze u kogo sie leczycie jaki gin ja obecnie poszukuje dobrego ginekologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.
    Osobiście polecam dr M z Krapkowic.

    No na opolskim niestety nie ma ani lekarza ani kliniki która jest godna polecenia.
    pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku witam Cię ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie kiepsko z lekarzami w opolskim :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kiepsko kiepsko z tymi lekarzami ja do tylu uderzyłam że juz nawet nie zliczę i wszędzie kasa i kasa tylko :/
    No ale doszłam w końcu do dr M no i są efekty więc poszukiwania za kończone czego zyczę każdej z Was :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Oj kiepsko kiepsko z tymi lekarzami ja do tylu uderzyłam że juz nawet nie zliczę i wszędzie kasa i kasa tylko :/
    No ale doszłam w końcu do dr M no i są efekty więc poszukiwania za kończone czego zyczę każdej z Was :)
    a jaki mieliście problem ? I ile staraliscie się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No długo się staraliśmy ok 5 lat!! Dwa lata tu na ovu !!

    Na początku były wyniki ok od jakiś 2 lat niedoczynność tarczycy ale szybko unormowałam :)
    Potem słabe nasienie po niecałych 3 mesiacach kuracji udało się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale juz macie z gorki super ze sie udalo ja troche opadam z sil bo co chwile slyszymy co innego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też już miałam dość. Więc poszłam do pracy po długiej przerwie. Przestałam myśleć poszliśmy ma badania nasienia to do dopiero nas dobiło. W Opolu tylko im vitro nam mówili i każdy lekarz to proponował. Poszliśmy do dr M. W maju na czas kuracji całkiem nie myślałam odposcilam bo w tym roku myśleliśmy żeby podejść do in vitro. No a tu we wrześniu płacz krzyk z radości bo się udało w trzecim miesiącu leczenia mojego M.
    nie ma co się poddawać najważniejsze znaleźć lekarza.
    A v was jakie problemy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz głównie morfologia maz ma 2 % ja miałam lekko podwyzszona prolaktyne ale biore bromergon juz jest ok :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas tylko 1 procent był w morfologii i po lekach zaraz zaskoczyło więc głową do góry przyjdzie czas na was.
    Ja też PRL za wysoką miałam bromka brałam ponad rok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ta pani doktor co wam zaleciła? ze tak sie udalo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pro conceptio Men mój brał raz dziennie i zero alkoholu przez ten czas. Ale jakoś tego leku nigdzie kupić nie idzie . Nie wiem czy teraz dostępny jest w ogóle.
    to Pan dr zlecił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 21:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my obecnie na profertilu zobaczymy oby do przodu :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ