X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staram się o dziecko
Odpowiedz

staram się o dziecko

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie ma się co spierać. Dla mnie dziwne jest, że tak długo badań żadnych nie robiła ale nie każdy musi przeciez myślec tak samo jak ja. Dziewczyna zapytała - uzyskała odpowiedź a to czy uwazamy, że to ściema czy nie tak naprawdę nie ma tu żadnego znaczenia. Powinnyśmy się wspierać i tak tez róbmy ;-)

    Ania_84, karolaa lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Dziewczyny, nie ma się co spierać. Dla mnie dziwne jest, że tak długo badań żadnych nie robiła ale nie każdy musi przeciez myślec tak samo jak ja. Dziewczyna zapytała - uzyskała odpowiedź a to czy uwazamy, że to ściema czy nie tak naprawdę nie ma tu żadnego znaczenia. Powinnyśmy się wspierać i tak tez róbmy ;-)
    Własnie o to tu chodzi .. chyba zadnej z nas nie potrzebny jest spor.. mysle ze podstawowe info zostaluy udzielone .. :)

    Landryneczko.. ja tez z nog do gory zrezygnoalaam.. bo stwierdzialm ze to jest co najlniej dziwne ;) co do dyskotek - te dziewczyny na swoj spoob maja farta :)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę może powinnam pójśc na dyskotekę i przelecieć swojego w toalecie? hmmm :D

    Ania_84, pasia27, karolaa, Ewa99, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Kurczę może powinnam pójśc na dyskotekę i przelecieć swojego w toalecie? hmmm :D
    Przynjamenij duzo przyjemnosci :P dyskoeka ...noomoze sex w toalecie mniej romantyczny ..:D

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wypije odpowiednią ilość alkoholu to będzie to dla mnie najromantyczniejszy sex w życiu :D

    Ania_84, pasia27, karolaa lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to napewno :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja tez starałam się 3 lata o drugą ciąże bez żadnych badań,ale u mnie była inna sytuacja,bo nie zawsze trafiliśmy z mężem w dobre dni ponieważ mąż pracuje za granicą,po prostu nigdy się nie zabezpieczaliśmy,aż po tych 3 latach w końcu się udało :)
    Siostra też żadnych badań nie robiła,starali się 7 lat,jak zrobili badania-wyszło,że szwagier ma bardzo słabe nasienie i tylko in vitro im zostaje,w czasie gdy czekali na te wyniki siostra zaszła w ciążę,badania to indywidualna sprawa moim zdaniem,niektórzy decydują się wcześniej,inni później-nie ważne-ważne jest żeby w końcu mieć to czego tak na prawdę pragniemy! :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ania 89 ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    84 **

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita123 wrote:
    Żadna ściema. Staram się prawie 5 lat. Mój gin mówił żebym się starała dalej, mam wizytę 7 Maja więc będe robić wszystkie badania.
    Kita czyli starasz się od 17 roku życia?

    karolaa lubi tę wiadomość

  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może nie 5 lat, miałam przerwę pół roku ponieważ mój partner musiał wyjechać do pracy. Jak wrócił wznowiliśmy starania . Miałam okres 16 kwietnia skończył mi się 20 bolą mnie Jajniki, podbrzusze jak bym miała dostać okres ale przecież jestem po, czy myślicie że to może być ciąża. ? Czy może jakieś zapalenia Jajnika. ? Tak jak pisałam wcześniej do gina mam na 7 maja.

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie karmcie trolla... przecież ten wątek to ściema. Wejść na forum ovufriend i założyć wątek pt. "Staram się o dziecko" - no naprawdę? A my wszystkie to co, kwiatki hodujemy...? Zgłaszam ten wątek do usunięcia.

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem o Co Ci chodzi. ?? Dużo jest takich wątków gdzie dziewczyny chciałyby się dowiedzieć różnych rzeczy na takie tematy ... Skoro ty nie masz takich problemów z zajściem w ciaże to nie wchodź tu i nie komentuj !

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita123 wrote:
    Nie rozumiem o Co Ci chodzi. ?? Dużo jest takich wątków gdzie dziewczyny chciałyby się dowiedzieć różnych rzeczy na takie tematy ... Skoro ty nie masz takich problemów z zajściem w ciaże to nie wchodź tu i nie komentuj !

    Tu prawie kazda ma jakis problem....
    Tylko, ze dziewczyny ci mowia-idz i zrob badania a ty sie pytasz o dobre rady i pozycje... Jak przez 5 lat ci sie nie udalo zajsc w ciaze to ci tu pozyjca zadna nei pomoze. Kup sobie chociaz termometr owulacyjny! Mozesz tez robic testy owulacyjne.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie, z moich starań jak na razie nic nie wyszło :( Byłam u lekarza i zrobiłam badania, jest wszystko ok. Nie ma nic na jajnikach nic nie jest powiększone wszystko po prostu ok. Ale piszę z takim pytaniem czy zaraz po okresie mogą wystąpić dni płodne. ? Jeżeli mam cykle 35-40 ???

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita123 wrote:
    No może nie 5 lat, miałam przerwę pół roku ponieważ mój partner musiał wyjechać do pracy. Jak wrócił wznowiliśmy starania . Miałam okres 16 kwietnia skończył mi się 20 bolą mnie Jajniki, podbrzusze jak bym miała dostać okres ale przecież jestem po, czy myślicie że to może być ciąża. ? Czy może jakieś zapalenia Jajnika. ? Tak jak pisałam wcześniej do gina mam na 7 maja.
    Serio? starasz się niby 5 lat i nie wiesz, że skoro masz cykle 35-40 dni, to w 12dc to mozesz mieć co najwyzej owulację?

    Ogarnij dziewczyno, z tego co piszesz i kręcisz wynika, że dopiero co zaczęłaś się starać i nie wyszło zaraz na początku tak jakbyś chciała i teraz wielka bezradność.

  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się już dość długo, czy to takie dziwne że pytam czy mogę mieć dni płodne dzień po okresie ....

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam na internecie i piszą ze jak się ma cykle 35-40 to można nie mieć wogóle dni płodnych, dlatego pytam.

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zostawcie dziewczynę. Pyta znaczy że nie wie. Po to jest to forum, żeby pomagac a nie fukac na wszytkich dookoła.

    Jak masz cykle 35-40 to możesz w ogóle nie mieć owulacji - rób monitoring, a jesli masz owulacje to raczej nie od razu po okresie - no chyba że okres trwa 2 tygodnie ;]

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ