X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania a brak przyjemności
Odpowiedz

Starania a brak przyjemności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zabusia95 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam problem bardzo marzę o ciąży jednak seks nie sprawia mi przyjemności, odczuwam jakiś dyskofort i delikatny ból... Jestem jakas spięta. Czy to jest przeszkoda w zajściu w ciążę czy jest możliwe że nawet jak jestem spięta zajde w ciążę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zabusia95, może warto, żebyś skonsultowała się fizjoterapeutą uroginekologicznym, taki ból może oznaczać, że nie do końca wszystko jest ok w mięśniach dna miednicy, a z tym można sobie spokojnie poradzić sprawną terapią. Miałam podobny problem, u mnie zajść w ciążę udało się dopiero jak rozluźniłam mięśnie dna miednicy przez współpracę z fizjo i jogę, aczkolwiek przy porodzie napięcia mdm znów się odezwały i wg mojego fizjo uniemożliwiły mi poród siłami natury. No ale odpowiadając na Twoje pytanie - da się :) Powodzenia:) pamiętaj że twój komfort w tym wszystkim jest bardzo ważny :)

  • karoleczka Przyjaciółka
    Postów: 61 38

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. Brak chęci na seks. 18 cykl staran bezowocnych to robi swoje... Zmuszam się już do seksu w dniu płodne szczególnie. Mąż to odczuwa i są problemy...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ