X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania a praca
Odpowiedz

Starania a praca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1958 2358

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KejtKa wrote:
    Właśnie. Ja w ogóle jakoś żyłami w chmurach i byłam przekonana, że wszystko szybko pójdzie, a tu cyk, właśnie zaczęłam 5 cs.
    Ja też myślałam,że uda mi się od razu. 1 góra 3 cykle...a tu cóż. 🙈

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • amaril Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym zamieścić post anonimowo.

    Staramy się z mężem o dziecko już jakieś pol roku.
    Mam już jedno dziecko (12 lat)
    W poprzedniej ciazy zaszłam od razu.
    Teraz jednak jest problem. Robiłam ostatnio co jakiś czas betę z myślą ze może to już. Zawsze było <0.20. Zrobiłam w poniedziałek gdyż pojawiły się objawy ciążowe np ból jajników, podbrzusza, w dole pleców. Zgaga. Jestem senna i zmęczona jak nigdy mimo ze nie pracuje ciężko. Mogę spać cały dzień. Boli mnie często głowa. Dodatkowo więcej jem.
    Nie mam temperatury. And nudności. Nie bolą mnie piersi. Testy negatywne. Beta tak Jak wyżej. Okres spóźnia się już 20 dni. Czy jest szansa ? Możliwe ze to początek ciazy ? Do lekarza idę 3.01
    Dlatego w pon zrobiłam betę. Ale zaskoczył mnie wynik nie <0.2 tylko <2.3

    Dodam również ze było brązowe 2-3 dniowe plamienie (implantacyjne ?)

    Proszę o jakieś rady.

    Czuje, ze jestem w ciazy. Ciagle bolą mnie jajniki. Czy któraś miała tak ze była w ciazy a testy zarówno sikane jak i beta wychodziła negatywna ? Czytałam o tym. I dużo z was tak miało.
    Proszę bez hejtu.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ