X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania a praca na przeciwne zmiany z partnerem
Odpowiedz

Starania a praca na przeciwne zmiany z partnerem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agula Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 🙂
    Temat luźny - starania gdy mijamy się z partnerem.

    Tak ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad tym. Ostatnie miesiące pozwoliły mi i mojemu chłopu na pełen chill out w tej kwestii ponieważ pracowałam w domu. Teraz wróciłam do firmy i zaczęły się schody.. A mianowicie gdy ja wracam z pracy, on za 30 minut wychodzi I wraca gdy ja już śpię. Jak ja wstaję do pracy to on śpi. Godziny pracy mamy sztywne, tak na dobrą sprawę spędzamy czas tylko w weekendy. Jak pogodzić to ze staraniami?
    Gdy dni płodne wypadają w tygodniu?
    Może ktoś ma podobnie i ma jakiś pomysł? :)

    32l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Zostałam bezpłodna 😢💔

    PCOS, hashimoto.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ