X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania i nic.
Odpowiedz

Starania i nic.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • starająca.22 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Staram się z mężem o dziecko od roku. Jednak co miesiąc dostaję miesiączkę i już tracę nadzieje. W tym miesiącu dostałam miesiączkę 17 czerwca i było normalne krwawienie, jednak od 18 czerwca mam tylko plamienie. Nie wiem co to może oznaczać a do ginekologa idę dopiero pod koniec miesiąca. Nie chcę sobie robić kolejny raz nadziei więc jeśli któraś z Was miała podobną sytuację to bardzo dziękuję za odpowiedź.

  • Hera39 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób sobie test ciążowy i będziesz wiedziała,po co masz żyć w niepewności i się zastanawiać czy coś jest na rzeczy.

    listopad 2017 (*)cb marzec 2018(*) puste jajo
    pierwszy cykl z CLO 1x1 06.18r. zrobiła się torbiel
    Mąż wyniki dobre. Moje AMH-0.26 TRAGEDIA!
    Kariotypy ok. Histeroskopia i LAPAROSKOPIA 16.08.18r.
    3.08.początek cyklu z antykami.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też staramy sie od ponad roku i tak samo za kazdym razem nic, pozniej przyszły proboemy z okresem ktory pojawiał się bardzo rzadko albo wgl.. poszlam do gin raz dala mi luteine a później dostalam cyclo progynova, bralam 3 miesiące i odstawiłam i właśnie w tym cyklu już normalnie funkcjonowalam bez tego i okres juz spoznia mi sie 7 dni :) jutro rano planuje zrobić test, zobaczymy czy to cos pomogło i czy warto było sie męczyć te kilka miesiecy :) może ty tez powinnas sprobowac jakiejs terapii zeby pobudzic troszke te jajniki, może tym sposobem by sie udało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 21:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I z tym plamieniem mialam tak samo, wtedy okazało sie ze mam niskie endometrium i dlatego tak sie dzieje, ze albo jest bardzo skąpy albo jest koloru brązowego, zapisz sie moze do jakiegokolwiek gin zeby zrobic podstawowe badania na prolaktyne i zeby zbadac endo :)

  • starająca.22 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i niestety negatywny. W przyszłym tygodniu idę do ginekologa bo już naprawdę z dnia na dzień tracę nadzieję a mój mąż też bardzo to przeżywa że nam się nie udaje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sie co odrazu tak załamywać, trzeba troszkę przestac o tym myśleć i będzie lepiej ;) kontrolujesz swoje dni plodne?

  • Moniś221 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Mam podobnie. Od 10 mies staramy się o bobasa i niestety narazie się nie udaje. Miesiączki mam przeważnie zawsze regularnie max 5 dni i dość obfite.Jednak ta ostatnia była dosyć dziwna, 3 dni plamienia 2 lekkie krwawienia i 3 dalej lekkie plamienie Robilam test i wyszedł negatywny :(

    Starająca.22 Ja również w przyszłym tygodniu mam wizyte u gina więc zobaczymy czy coś badania pokażą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 07:25

  • starająca.22 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontroluje dni płodne ale czasami mam nieregularne miesiączki i ciężko później cokolwiek określić.

    Moniś221 życzę powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety i moj test tez okazał sie negatywny.. wkoncu i ja zwariuje

  • starająca.22 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi się na czymś innym skupić.. Mąż bardzo chce dziecko.. A ja mu go nie mogę dać.. W mojej rodzinie nikt nie miał problemu z zajściem w ciążę, u męża tez nie.. A gdy dostaję miesiaczke to z bezradności płaczę bo czuję sie gorsza.. A pytania typu "kiedy dzidzia? Na co czekacie?" doprowadzają mnie juz do szału..

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca.22 wrote:
    Ciężko mi się na czymś innym skupić.. Mąż bardzo chce dziecko.. A ja mu go nie mogę dać.. W mojej rodzinie nikt nie miał problemu z zajściem w ciążę, u męża tez nie.. A gdy dostaję miesiaczke to z bezradności płaczę bo czuję sie gorsza.. A pytania typu "kiedy dzidzia? Na co czekacie?" doprowadzają mnie juz do szału..


    Wiem że to nie łatwe ale musisz uzbroić sie w cierpliwość jak my wszystkie ...
    Jeśli pod koniec miesiąca idziesz do lekarza poproś o wszytskie niezbędne badania , jakieś wspomagacze i zobaczysz będzie lepiej :)
    Nie masz z jakiego powodu czuć sie gorsza, teraz tępo życia i te "świńskie" jedenie robi swoje . Niestety jest coraz trudniej . Musimy walczyć a wkońcu zazielenieje i u nas.

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo nie ma nikt z tym problemu, wszyscy dookola maja dzieci, kolejne w drodze a tylko ja mam jakis problem. moze za bardzo chcemy, powinniśmy odpuscic a moze sie uda :) szkoda też naszego zdrowia zeby non stop sie jakimis lekami faszerować bo z tego co widze po sobie to chyba zero efektu jak się odstawia

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zawsze warto spróbować .
    Podświadomość duzo robi ale trudno jest nie myslec ...

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ciągle na dzieje ze dzieki tym lekom sie udało tylko moze jeszcze za wcześnie na test? Mija mi 3 tyg od owu, pobolewa mnie dosyc czesto lewy jajnik, a przy wysiłku to już wgl masakra. Jakies nadzieje sa

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 tyg od ovu? To ile jesteś po terminu e miesiączki?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak miałaś obu potwierdzone? Monitoringiem?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca badalas hormony,robilas hsg,rezerwę jajnikowa, Twój się badał ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 03:52

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • starająca.22 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż się badał dawno temu i wyszło wszystko dobrze. Ja natomiast bede miała badania dopiero robione gdzieś w przyszłym tygodniu bo idę do ginekologa.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno temu to Kraków zbudowali ;-).
    Trzeba zacząć badania od partnera. Nowe! Kilka miesięcy najwyżej.
    No i twoje hormony wraz z cytologia i USG.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie potrafię wkleić zdjęcia tej tabelki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 14:48

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ