X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...
Odpowiedz

Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...

Oceń ten wątek:
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie staram sie ale tak na luzie. W maju lub czerwcu dopiero porobie badania bo chce dać organizmowi troche czasu po poronieniu. Wydaje mi się, że teraz badania nie byłyby miarodajne. Zwłaszcza, że hormony nadal szaleją a widzę to po tym, że mam ogrom białego śluzu takiego jak miałam w ciąży. W kolejną ciąże raczej nie zaszłam, zresztą za wcześnie by było na takie objawy. Myśle, że niedługo będzie małpa bo i drażliwa strasznie jestem🤣

    Mia88, Ulka86 lubią tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Co u Was? Jak samopoczucia? Ja 3 dni temu włączyłam duphaston po za tym nic się nie dzieje 😁
    Takie lenistwo mnie ogarnęło że nawet dresów na dupę nie chce mi się założyć 🙈

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Hej dziewczyny! Co u Was? Jak samopoczucia? Ja 3 dni temu włączyłam duphaston po za tym nic się nie dzieje 😁
    Takie lenistwo mnie ogarnęło że nawet dresów na dupę nie chce mi się założyć 🙈

    Ja od niedzieli biorę ziółka o.sroki i pije też orzecha czarnego na oczyszczanie organizmu i autentycznie organizm sie oczyszcza bo w jelitach mi bulgocze aż tylko 😆 i na kibelek też częściej latam😝 niedobre to ale na szczęście kuracja trwa tylko 2 tygodnie. Ogólnie super sie czuje ale to pewnie ta wiosna za oknem tak działa😁
    Czekam na @, tak za 5 dni myślę że będzie i później działamy😁
    A lenistwo też potrzebne 😊 ja wypoczywam na wsi u mamy i łapie słoneczko🌼

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Jak nastroje?
    U mnie dziwny luz i beztroska. Spokojny dzień w domu bo u nas Dzień Króla, właśnie córka pojechała na 2 tygodnie do dziadków do PL a my jak młode małżeństwo. Pranie sprzątanie 🤣 ale właśnie spojrzałam w kalendarz i w piątek będę testować (27dc) bo w czwartek biorę ost dawkę duphaston. Zero przeczucia i nastawień bardzo bolą mnie piersi i głowa ale to pewnie od duphaston.
    Za to moja przyjaciółka mnie dziś rano rozbawiła wysłała mi screen horoskopu dla skorpiona (mój znak zodiaku) I było napisane " dla skorpionów w stałych związkach kwiecień to dobry moment by powiększyć rodzinę "😃 A 4 kwietnia poroniłam 🤦‍♀️ Kocham ją za optymizm 😃❤

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Chętnie dołączę do tego wątku bo od 2 cykli również rozpoczęłam się suplementowac na własną rękę. Krótko o mnie, mam na imię Gosia i mam już 3 letniego synka. Na początku tego roku stwierdziliśmy z mężem że pora najwyższa na rodzeństwo dla niego. Udało się w pierwszym cyklu starań, niestety okazało się że to ciąża biochemiczna :( od tamtej pory zaczęłam uważniej obserwować swój organizm i niestety zauważyłam że mam krótka fazę lutealna bo tylko 11 dni. Tak więc zaczęłam łykać pregna start, witaminę b6, magnez, witaminę C i D, w tym cyklu również pije od owulacji zioła na 2 fazę. Powiedzcie mi czy znacie jeszcze jakieś sposoby żeby ta fazę lutealna jakoś wydłużyć?

    Co do oleju z wiesiołka to u mnie się on kompletnie nie sprawdził. Oprócz tego że opóźnił mi bardzo owulację (miałam dopiero w 25 dc) to śluzu płodnego było mniej niż zawsze :( wiem że u wielu dziewczyn bardzo pomógł ale jak widać każdy organizm może inaczej zareagować

    KaJa lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Hej ! Jak nastroje?
    U mnie dziwny luz i beztroska. Spokojny dzień w domu bo u nas Dzień Króla, właśnie córka pojechała na 2 tygodnie do dziadków do PL a my jak młode małżeństwo. Pranie sprzątanie 🤣 ale właśnie spojrzałam w kalendarz i w piątek będę testować (27dc) bo w czwartek biorę ost dawkę duphaston. Zero przeczucia i nastawień bardzo bolą mnie piersi i głowa ale to pewnie od duphaston.
    Za to moja przyjaciółka mnie dziś rano rozbawiła wysłała mi screen horoskopu dla skorpiona (mój znak zodiaku) I było napisane " dla skorpionów w stałych związkach kwiecień to dobry moment by powiększyć rodzinę "😃 A 4 kwietnia poroniłam 🤦‍♀️ Kocham ją za optymizm 😃❤

    Ja dalej na ziółkach i inofem dodatkowo. Wróciłam znowu do ćwiczeń po poronieniu i czuje sie jak nowo narodzona. No i ja też testuje w piątek chociaż może już w czwartek zatestuje bo do piątku tak daleko🤣 Na okres jakoś sie nie zapowiada póki co ale mdłości mnie czasami nachodzą i tak sie zastanawiam czemu🤔 jajniki mnie bolały przez ostatnie 3 dni ale już przestały, lekko ćmi tylko w brzuchu ale to może być od ćwiczeń. Staram sie nie nastawiać specjalnie ale jednak ciężko jak sie bardzo chce.
    Mija już 35 dzień od poronienia a @ nie ma. Myślałam, że będzie wczoraj lub dziś ale cisza. Owu prawdopodobnie była, płodny śluz skończył sie 15ego kwietnia więc jeśli do czwartku @ nie przyjdzie to testuje.
    A i miałam śmieszny sen dzisiaj, w którym wstałam z łóżka bo ktoś dzwonił do drzwi (okazało się, że kurier) i jak wstałam z tego łóżka to słabo sie poczułam. On coś do mnie mówił a ja już nie słyszałam, obraz mi sie rozmazywał, dał mi coś do podpisania ale nie byłam w stanie już tego zrobić tylko mu powiedziałam żeby podpisał sie za mnie i zemdlałam🤣 no i sie obudziłam 😝 ciekawe co to będzie znaczyło w moim przypadku bo śnie raczej rzadko a jak już to często prorocze sny, poronienie też wyśniłam 😔 no nic zobaczymy😁
    Trzymam kciuki żeby Tobie w piątek też wyszły 2 kreseczki✊✊✊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Hej dziewczyny! Chętnie dołączę do tego wątku bo od 2 cykli również rozpoczęłam się suplementowac na własną rękę. Krótko o mnie, mam na imię Gosia i mam już 3 letniego synka. Na początku tego roku stwierdziliśmy z mężem że pora najwyższa na rodzeństwo dla niego. Udało się w pierwszym cyklu starań, niestety okazało się że to ciąża biochemiczna :( od tamtej pory zaczęłam uważniej obserwować swój organizm i niestety zauważyłam że mam krótka fazę lutealna bo tylko 11 dni. Tak więc zaczęłam łykać pregna start, witaminę b6, magnez, witaminę C i D, w tym cyklu również pije od owulacji zioła na 2 fazę. Powiedzcie mi czy znacie jeszcze jakieś sposoby żeby ta fazę lutealna jakoś wydłużyć?

    Co do oleju z wiesiołka to u mnie się on kompletnie nie sprawdził. Oprócz tego że opóźnił mi bardzo owulację (miałam dopiero w 25 dc) to śluzu płodnego było mniej niż zawsze :( wiem że u wielu dziewczyn bardzo pomógł ale jak widać każdy organizm może inaczej zareagować

    Może spróbuj siemie lniane zamiast oleju z wiesiołka. Można go jeść cały cykl. Na drugą faze pomaga podobno ananas zwłaszcza przy zagnieżdżaniu zarodka. Sporo dziewczyn o tym pisze ale ja nie testowałam tego😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Może spróbuj siemie lniane zamiast oleju z wiesiołka. Można go jeść cały cykl. Na drugą faze pomaga podobno ananas zwłaszcza przy zagnieżdżaniu zarodka. Sporo dziewczyn o tym pisze ale ja nie testowałam tego😊
    Z siemieniem próbowałam ale po dwóch dniach odpuściłam bo miałam odruch wymiotny, ale może znajdę jakiś sposób na przemycenie go jeśli w tym cyklu się nie uda 🙂 o ananasie też słyszałam dużo dobrego ale jeszcze nie testowałam, na razie wcinam pestki dyni, suszone morele i migdaly bo podobno dobre na endometrium. No i czerwone winko do owulacji popijalam 😃

    KaJa lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ewa_8989 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączę do tego Was 😉 ja raczkująca w temacie a w zasadzie z dnia na dzień zwiększam wiedzę. Na początku drogi , pierwszy cykl nie wyszedł choć akurat trafiłam na badanie USG w momencie kiedy dwa jajeczka były już gotowe. No nic... Za pierwszym razem to chyba rzadko się udaje. Kolejne dni płodne za kilka dni... biorę od kilku miesięcy witaminę C, D3, E, omega, magnez, olej z wiesiołka, folian i cynk. Mąż cynk, selen, witaminę D3,E, magnez i l karnitynine. Cykle mam regularne choć krótkie max 26 dni, czuje bóle owulacyjne. 🤔 Czekaliśmy na ten "czas" 4 lata... Rak tarczycy, operacja, leczenie jodem, skaczące przeciwciała nie pozwalały nam starać się o maleństwo 😶, no ale dobrze że to już za nami....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2021, 21:15

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa_8989 wrote:
    To i ja dołączę do tego Was 😉 ja raczkująca w temacie a w zasadzie z dnia na dzień zwiększam wiedzę. Na początku drogi , pierwszy cykl nie wyszedł choć akurat trafiłam na badanie USG w momencie kiedy dwa jajeczka były już gotowe. No nic... Za pierwszym razem to chyba rzadko się udaje. Kolejne dni płodne za kilka dni... biorę od kilku miesięcy witaminę C, D3, E, omega, magnez, olej z wiesiołka, folian i cynk. Mąż cynk, selen, witaminę D3,E, magnez i l karnitynine. Cykle mam regularne choć krótkie max 26 dni, czuje bóle owulacyjne. 🤔 Czekaliśmy na ten "czas" 4 lata... Rak tarczycy, operacja, leczenie jodem, skaczące przeciwciała nie pozwalały nam starać się o maleństwo 😶, no ale dobrze że to już za nami....

    Dużo przeszłaś ale teraz może być już tylko lepiej😊 ważne, że masz owulacje a to już połowa sukcesu. Myślę, że spokojnie Ci sie uda tylko postaraj sie jak najmniej myśleć o tych staraniach bo takie "mechaniczne" podejście nie sprzyja i potwierdza to wiele osób. W sumie ja też jestem tego przykładem bo dopiero jak odpuściłam z powodów finansowych itp to sie udało😅 długo sie nie nacieszyłam szczęściem ale chociaż coś zaskoczyło. Także do dzieła i na luzie😁😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie zaczęłam się zastanawiać czy u mnie także wiesiołek nie zblokowal śluzu, niby brałam nieregularnie ale w ostatnim cyklu właśnie było go jakby mniej a ten płodny dosłownie jakby tylko przez chwilę...🙄 Dziwna sprawa ale teraz zaczęłam nowy cykl więc jeszcze przetestuje, i tak nie mam już nic do stracenia.
    Pije również zioła o. Klimuszki i Sroki, w sumie nie wiem czy można je łączyć ale skład jest częściowo podobny, z tym że Klimuszki są zalecenia żeby pić 3 razy dziennie a Sroki tylko wieczorem więc ja pije te pierwsze 2 razy dziennie a wieczorem te Sroki wg zaleceń.
    Staram się ogólnie ostatnio pić więcej ale jest ciężko bo zawsze miałam z tym problem a właśnie przez słabe nawodnienie może być też problem ze śluzem... Nadrabiam wiec teraz ziołami, pije aloes z wodą, i oczywiście popijam wodą wszystkie suplementy więc trochę się tego zbiera w ciągu dnia ale mimo wszystko czuje się odwodniona.
    No i ciężko mi się zmobilizować do ćwiczeń, jestem niestety typem kanapowca, czekam aż otworzą kluby fitness bo jak nie pójdę na jakieś zorganizowane zajęcia to nie ruszę dupy 😅

    Co do siemienia lnianego to ja dodaje mielone do nocnej owsianki (zalewam mlekiem roślinnym razem z płatkami i czarnuszką, wrzucam inne dodatki i do lodówki) i w takiej formie wchodzi bez problemu tylko ze ja jeszcze rano podgrzewam trochę. Oprócz tego można dodawać do sałatek lub miksować z jakimiś koktajlami.

    Nowe dziewczyny - trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia w staraniach i dużo cierpliwości, prędzej czy później musi nam się udać 🙂

    KaJa lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy przy dwóch mieszankach sie nie przestymulujesz. Musisz sie obserwować. Ja na początku też miałam taki pomysł ale stwierdziłam, że to będzie za dużo bo biore już sporo witamin i inofem jeszcze.
    A co do ćwiczeń to ja ściągnęłam sobie takie darmowe aplikacje na telefon np trening na brzuch i tam masz takie 30dniowe wyzwania i poziom zaawansowania też sobie wybierasz. Są naprawde fajne treningi i wszystko pokazane co i jak. Dla mnie na ten czas lockdownów to super opcja no i dla tych co wolą ćwiczyć w zaciszu własnego domu 😁

    Ja czekam dalej na @ bo testy negatywne 😔 w sumie dzisiaj to już powinna być ale może stres troche namieszał. Najwyżej czeka mnie wywoływanie, zobaczymy po weekendzie

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ! Miło że do nas dołączyliście ❤ Trzymam kciuki za owocne starania!
    Kaja trzymam kciuki ❤ pamiętaj dopóki nie ma @ jest nadzieja!
    Żeby Ci było raźniej ja miałam testować jutro a podkusiło mnie dziś o negatywny także ze spokojnem wezmę wieczorem ost Duphaston.
    Buziaki!😘

    KaJa lubi tę wiadomość

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Wczoraj wieczorem wzięłam duphaston i dziś test negatywny. 🤷‍♀️
    Kaja jak u Ciebie? Jak się czujesz?😘

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Dzień dobry!
    Wczoraj wieczorem wzięłam duphaston i dziś test negatywny. 🤷‍♀️
    Kaja jak u Ciebie? Jak się czujesz?😘

    A u mnie @ brak. Testy robiłam w tygodniu w poniedziałek i środe ale negatywne. Fakt, że robiłam je wieczorem ale myślę że jakby coś miało wyjść to już by wyszło. Mam dziwne objawy. Przede wszystkim pobolewa mnie jajnik, mam zawroty głowy zwłaszcza jak wstaje z łóżka aż musze usiąść na chwile no i mdłości też mam rano ale przechodzą jak coś zjem. Mimo wszystko wydaje mi się, że mój organizm sobie ze mnie żartuje i po prostu za bardzo chce zobaczyć te 2 kreski😆 jak do poniedziałku @ nie przyjdzie to pójde na bhcg

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A u mnie @ brak. Testy robiłam w tygodniu w poniedziałek i środe ale negatywne. Fakt, że robiłam je wieczorem ale myślę że jakby coś miało wyjść to już by wyszło. Mam dziwne objawy. Przede wszystkim pobolewa mnie jajnik, mam zawroty głowy zwłaszcza jak wstaje z łóżka aż musze usiąść na chwile no i mdłości też mam rano ale przechodzą jak coś zjem. Mimo wszystko wydaje mi się, że mój organizm sobie ze mnie żartuje i po prostu za bardzo chce zobaczyć te 2 kreski😆 jak do poniedziałku @ nie przyjdzie to pójde na bhcg

    To dobre wieści 😃 i oby @ nie przyszła! A może powtórzysz test jutro rano?😃
    Ja też na pewno będę testować do @ tym bardziej że cykle mam 35-37 dniowe 🙈 tak wiem, tak tylko sobie tłumaczę że może test za szybko 🤭

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    To dobre wieści 😃 i oby @ nie przyszła! A może powtórzysz test jutro rano?😃
    Ja też na pewno będę testować do @ tym bardziej że cykle mam 35-37 dniowe 🙈 tak wiem, tak tylko sobie tłumaczę że może test za szybko 🤭

    Cały weekend mam wyjazdy i nie bede miała kiedy robić poza tym jade do rodziców i nie chce żeby coś podejrzewali. Po ostatnim poronieniu stwierdziłam że jak znowu zajde w ciąże to pochwale sie dopiero jak mi zacznie brzuszek wychodzić🤣 teraz masz 27 dc? Jeśli tak to rzeczywiście jeszcze nic mogło nie wyjść 😁 trzymam kciuki✊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Cały weekend mam wyjazdy i nie bede miała kiedy robić poza tym jade do rodziców i nie chce żeby coś podejrzewali. Po ostatnim poronieniu stwierdziłam że jak znowu zajde w ciąże to pochwale sie dopiero jak mi zacznie brzuszek wychodzić🤣 teraz masz 27 dc? Jeśli tak to rzeczywiście jeszcze nic mogło nie wyjść 😁 trzymam kciuki✊
    Ja powiedziałam z mężem to samo jeśli kiedyś znów się uda to powiemy wszystkim dopiero po 1 trymestrze 🙈 tak dziś mój 27dc ale nie nastawiamy się. Miałby wyjść pozytywny to pewnie już by wyszedł 🙄

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Ja powiedziałam z mężem to samo jeśli kiedyś znów się uda to powiemy wszystkim dopiero po 1 trymestrze 🙈 tak dziś mój 27dc ale nie nastawiamy się. Miałby wyjść pozytywny to pewnie już by wyszedł 🙄

    Mam nadzieję, że miło sie zaskoczymy 😁

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 3 maja 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co tam u Was słychać?
    Ulka86 testujesz znowu?😁 czy czekasz do dnia @?😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ