X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...
Odpowiedz

Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...

Oceń ten wątek:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    No i beta tylko 2,78 nawet nie ciążowa a zrobiłam teraz ponownie test i wyszedl taki sam cień więc nie wiem co jest grane.
    https://zapodaj.net/7bfb4d7087dec.jpg.html

    Progesteron 18,7 jest ok? Czy potrzebne jakieś dodatkowe wspomaganie typu duphaston gdyby jednak okazała się ciąża?
    Kurde dziwne. Ale widać kreskę i nie trzeba się przyglądać. ❤ Naprawdę nie wiem jak to z progesteronem.
    Ja na Twoim miejscu jutro rano zrobiłabym test I jak będzie druga kreska to na betę bo na pewno coś jest na rzeczy 🙂🥰

    Ja dzisiaj testowałam. Piękna biel. Szlag. Jednym słowem biochemy i nic więcej 😭😭
    Robiłam też testy ovu żeby sprawdzić jakie mocne są kreski. I gdyby to były testy ciażowe to byłaby piękna ciąża!😡 nie rozumiem już! Jestem 6 dni przed okresem I taki cyrk.

    https://ibb.co/5k2jWZM

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2021, 09:38

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Kurde dziwne. Ale widać kreskę i nie trzeba się przyglądać. ❤ Naprawdę nie wiem jak to z progesteronem.
    Ja na Twoim miejscu jutro rano zrobiłabym test I jak będzie druga kreska to na betę bo na pewno coś jest na rzeczy 🙂🥰

    Ja dzisiaj testowałam. Piękna biel. Szlag. Jednym słowem biochemy i nic więcej 😭😭
    Robiłam też testy ovu żeby sprawdzić jakie mocne są kreski. I gdyby to były testy ciażowe to byłaby piękna ciąża!😡 nie rozumiem już! Jestem 6 dni przed okresem I taki cyrk.

    https://ibb.co/5k2jWZM
    Rzeczywiście te owulaki u Ciebie pięknie pozytywne, może jeszcze za wcześnie na test ciążowy albo kup jakiś inny test, może te co masz się słabo wybarwiają.

    Ogólnie ja zauważyłam że u mnie testy ciążowe wychodzą lepsze z drugiego moczu a nie z pierwszego jak wszyscy mówią. Robię teraz codziennie żeby kontrolować czy coś ciemnieje jak mi się uda to pójdę jutro na betę.

    https://zapodaj.net/23ca04760a9e6.jpg.html

    Ten ostatni z dziś i już mam schize bo taki sam jak wczoraj jest...
    Poza tym mam okropny ból lewego jajnika od kilku dni i już się naczytałam że to może być pozamaciczna

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Rzeczywiście te owulaki u Ciebie pięknie pozytywne, może jeszcze za wcześnie na test ciążowy albo kup jakiś inny test, może te co masz się słabo wybarwiają.

    Ogólnie ja zauważyłam że u mnie testy ciążowe wychodzą lepsze z drugiego moczu a nie z pierwszego jak wszyscy mówią. Robię teraz codziennie żeby kontrolować czy coś ciemnieje jak mi się uda to pójdę jutro na betę.

    https://zapodaj.net/23ca04760a9e6.jpg.html

    Ten ostatni z dziś i już mam schize bo taki sam jak wczoraj jest...
    Poza tym mam okropny ból lewego jajnika od kilku dni i już się naczytałam że to może być pozamaciczna
    Gosia testy negatywne więc spokojnie czekam na @.

    Powiem Ci że widoczne są te kreski! A ostatni test ro już konkretna kreska, ja bym poszła jeszcze na betę! I nie myśl negatywnie!
    Wierzę że kreska będzie ciemniejsza i beta pójdzie w górę!❤

    Gosiak123 lubi tę wiadomość

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tu tak cicho? Co u Was

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Hej co tu tak cicho? Co u Was
    Hej :) udzielamy się na tych samych wątkach i tam trochę opisałam swoją sytuację :) ogólnie to testy niby ciemnieją później zrobię zdjęcie i wrzucę. Jutro idę na betę ale okropnie się boje ze jednak będzie za niska i radość jak szybko się zaczęła tak szybko się skończy 😔 jakoś nie umiem myśleć pozytywnie

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Hej :) udzielamy się na tych samych wątkach i tam trochę opisałam swoją sytuację :) ogólnie to testy niby ciemnieją później zrobię zdjęcie i wrzucę. Jutro idę na betę ale okropnie się boje ze jednak będzie za niska i radość jak szybko się zaczęła tak szybko się skończy 😔 jakoś nie umiem myśleć pozytywnie
    Też racja 🙈
    Nie bój się! Mówię Ci wszystko będzie dobrze 😘 ja to wiem❤

    Gosiak123 lubi tę wiadomość

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d360759af3a68.jpg.html

    Tak to u mnie wygląda robię te testy jak jakaś wariatka bo się zaopatrzyłam więc muszę teraz wszystkie wysikać, mam nadzieję że mi już nie będą potrzebne w najbliższym czasie 🙈

    Swoją drogą bardzo polecam te facelle paskowe, jak nie było ciąży to były bielutkie a przy becie 2,7 już coś się zaczęło delikatnie wybarwiać

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    https://zapodaj.net/d360759af3a68.jpg.html

    Tak to u mnie wygląda robię te testy jak jakaś wariatka bo się zaopatrzyłam więc muszę teraz wszystkie wysikać, mam nadzieję że mi już nie będą potrzebne w najbliższym czasie 🙈

    Swoją drogą bardzo polecam te facelle paskowe, jak nie było ciąży to były bielutkie a przy becie 2,7 już coś się zaczęło delikatnie wybarwiać

    Dzień dobry 🙂 no piękne krechy!❤
    Oo nie widziałam u nas takich chyba poszukam w necie może zamówię na następne testowanie 🙂

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ