X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...
Odpowiedz

Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...

Oceń ten wątek:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 8 maja 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    U mnie @ sie zbliża, szyjka już nisko i otwarta więc na pewno będzie ale mimo to sie ciesze bo chociaż wiem na czym stoje😊
    Normalnie aż ja sprawdziłam co "słychać w środku " nie wiem nie znam się ale pogrzebałam w necie szyjka mówi że ciotka jedzie🙈 oby do okresu.(może głowa będzie spokojniejsza)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 14:22

    KaJa lubi tę wiadomość

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 8 maja 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Normalnie aż ja sprawdziłam co "słychać w środku " nie wiem nie znam się ale pogrzebałam w necie szyjka mówi że ciotka jedzie🙈 oby do okresu.(może głowa będzie spokojniejsza)

    Czasami jest ciężko wyczuć nawet jeśli sie ją długo obserwuje ale przed okresem akurat zawsze jest taka sama nisko i od razu wiadomo ;p u mnie sie jeszcze nie zaczęło krwawienie a już jade na przeciwbólowych, coś czuje że to będzie najgorszy okres w moim życiu i przeleże go w wannie😆
    Byłam tylko kupić zaopatrzenie na ten trudny czas i naszły mnie przemyślenia ile to baba musi wydać na tampony, podpaski itp 😱 to te 30zł na miesiąc to jest takie minimum jak sie ma taką obfitą @ jak ja😳 to ja mniej za internet płacę a mam go na każdy dzień a nie tylko na 5 w miesiącu🤣

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 8 maja 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Czasami jest ciężko wyczuć nawet jeśli sie ją długo obserwuje ale przed okresem akurat zawsze jest taka sama nisko i od razu wiadomo ;p u mnie sie jeszcze nie zaczęło krwawienie a już jade na przeciwbólowych, coś czuje że to będzie najgorszy okres w moim życiu i przeleże go w wannie😆
    Byłam tylko kupić zaopatrzenie na ten trudny czas i naszły mnie przemyślenia ile to baba musi wydać na tampony, podpaski itp 😱 to te 30zł na miesiąc to jest takie minimum jak sie ma taką obfitą @ jak ja😳 to ja mniej za internet płacę a mam go na każdy dzień a nie tylko na 5 w miesiącu🤣
    Oj to fakt ja " higieniczne zapasy" w PL właśnie tampony na rok itd🤣
    Ja musiałam się zdrzemnąć bo ciągle walczę z przeziębieniem i zaczęłam plamić brązowo 🤷‍♀️znów 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2021, 18:27

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 8 maja 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to przeziebienie troche Ci rozregulowało cykl. Ważne żebyś szybko wyzdrowiała i jeśli @ by przyszła to będziesz mogła zacząć nowy cykl staran😁😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Może to przeziebienie troche Ci rozregulowało cykl. Ważne żebyś szybko wyzdrowiała i jeśli @ by przyszła to będziesz mogła zacząć nowy cykl staran😁😊
    Hej!
    To na pewno przeziębienie i duphaston jeśli liczyć od wczoraj to @ przyszla 10 dnia po odstawieniu. A @ sie rozkręca nie taka jak zawsze ale to dlatego że pierwszy miesiąc cokolwiek lykam😀🤦‍♀️
    Miłego dnia ❤

    KaJa lubi tę wiadomość

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie sie wolno rozkręca, na razie bardziej to takie mocniejsze plamienie ale jeśli to był cykl bezowulacyjny to już tak zostanie. Zawsze w tych bezowulwcyjnych cyklach mam skąpe miesiączki i trwają 2-3 dni a nie 5 jak zawsze. Natomiast ból pleców nadal mi dokucza i właśnie ide z powrotem do łóżka z termoforkiem😅 niech @ nam szybko leci i działamy dalej😁

    Miłego dnia😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 10 maja 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 😊 Mogę do was dołączyć? Jestem po 3 stratach. Oby dwie puste jajo w 8tc. Trzecie tydzień temu ciąża biochemiczna. Mam mutacje mthfr 667C i 1298A hetero oraz Pai 4G/5G. Biorę Wit d3 2000j, Metafolin 600mg. W środę wizyta u nowego lekarza więc zobaczymy jaki plan dla nas będzie miał. Chciałabym zacząć brać olej z wiesiołka i czarnuszki? Co jeszcze polecicie? I z jakiej firmy to będę wdzięczna 😊

    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki 🍀✊😍

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 11 maja 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Cześć Dziewczyny 😊 Mogę do was dołączyć? Jestem po 3 stratach. Oby dwie puste jajo w 8tc. Trzecie tydzień temu ciąża biochemiczna. Mam mutacje mthfr 667C i 1298A hetero oraz Pai 4G/5G. Biorę Wit d3 2000j, Metafolin 600mg. W środę wizyta u nowego lekarza więc zobaczymy jaki plan dla nas będzie miał. Chciałabym zacząć brać olej z wiesiołka i czarnuszki? Co jeszcze polecicie? I z jakiej firmy to będę wdzięczna 😊

    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki 🍀✊😍
    Witaj LILI!🙂
    Przykro mi że straciłaś ciąże😔
    Ja biorę Ovulomed Max,Miovelia Nac,Castangus, ditD3,olej z wiesiołka, kwas foliowy zastanawiam się nad Aspiryną.


    U mnie 3 dzień @ a tu cisza. Wygląda na to że już po okresie w życiu tak krótko nie miałam 🤣 W sumie to @ miałam jeden dzień bo zaczęło się w niedzielę wieczorem,wczoraj coś tam leciało a dziś nic🤦‍♀️
    Miłego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 12:18

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 11 maja 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Witaj LILI!🙂
    Przykro mi że straciłaś ciąże😔
    Ja biorę Ovulomed Max,Miovelia Nac,Castangus, ditD3,kwas foliowy zastanawiam się nad Aspiryną.


    U mnie 3 dzień @ a tu cisza. Wygląda na to że już po okresie w życiu tak krótko nie miałam 🤣 W sumie to @ miałam jeden dzień bo zaczęło się w niedzielę wieczorem,wczoraj coś tam leciało a dziś nic🤦‍♀️
    Miłego dnia!
    Cześć Ulka 😊 to ładnie jesteś obstawiona, poczytam na co są te witaminy 😁No to rzeczywiście podejrzany ten okres coś 🤔 a testujesz? Bo może być niespodzianka ✊😁

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 11 maja 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Cześć Ulka 😊 to ładnie jesteś obstawiona, poczytam na co są te witaminy 😁No to rzeczywiście podejrzany ten okres coś 🤔 a testujesz? Bo może być niespodzianka ✊😁

    Nie ukrywam trochę działam na oślep ale może akurat coś pomoże 😀
    Nie już nie robiłam. Po tym plamieniu przestały też boleć cycki więc bez sensu😀

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 11 maja 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Nie ukrywam trochę działam na oślep ale może akurat coś pomoże 😀
    Nie już nie robiłam. Po tym plamieniu przestały też boleć cycki więc bez sensu😀

    Eh rozumiem. Wkoncu musi się udać trzymam kciuki ✊ ja też właśnie szukam czegoś na własną rękę. Wprowadzam zdrowe odżywianie,
    Więcej ruchu 😁 a badałaś immunologie?

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Eh rozumiem. Wkoncu musi się udać trzymam kciuki ✊ ja też właśnie szukam czegoś na własną rękę. Wprowadzam zdrowe odżywianie,
    Więcej ruchu 😁 a badałaś immunologie?
    Tak badaliśmy oboje. Wynik ok. Wszystkie wyniki mamy ok zero przeciwskazań a jednak ciągle nic🤷‍♀️
    Nikt otwarcie nam nigdy tego nie powiedział ale gin oznajmił nam swoje domysły 2 lata temu " być może to bezpłodność idiopatyczna wtórna " u mnie bo mam córkę. (Mąż nigdy nie miał dzieci, ale od kąd jesteśmy razem czyli 9 lat ,2 razy byłam w ciąży,bez szczęśliwego zakończenia)

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Tak badaliśmy oboje. Wynik ok. Wszystkie wyniki mamy ok zero przeciwskazań a jednak ciągle nic🤷‍♀️
    Nikt otwarcie nam nigdy tego nie powiedział ale gin oznajmił nam swoje domysły 2 lata temu " być może to bezpłodność idiopatyczna wtórna " u mnie bo mam córkę. (Mąż nigdy nie miał dzieci, ale od kąd jesteśmy razem czyli 9 lat ,2 razy byłam w ciąży,bez szczęśliwego zakończenia)

    No to ciężko powiedzieć co by jeszcze zrobić 🤔 nasienie z pewnością też zrobiliście.. Wiem łatwo powiedzieć .. Ale najlepiej nie myśleć o ciąży i sama się przytrafi w odpowiednim momencie. Tego ci życze 🤗

    Ulka86 lubi tę wiadomość

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 16 maja 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    Jaka tu cisza! Ci u Was?
    Ja w końcu po przeziębieniu doszłam w końcu do siebie.
    W piątek mąż zorganizował nam romantyczny wieczór, drinki,świeczki, kwiaty, kąpiel i sex do białego rana. Jak mi tego było trzeba!❤
    Wg zastanawiam się czy nie dorzucić sobie jeszcze acard. Brała może któraś z Was? Naczytałam się że takie super moce ma🙈
    Miłego niedzieli 😘

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 16 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie @ sie skończyła ale jeszcze 3 dni plamiłam. Od tego cyklu zaczynam mierzyć temperature i zastanawiam sie nad testami owu ale chyba je odpuszcze bo boje sie, że wpadnę w rutyne a tego nie chce😜 ogólnie dziwny był ten okres bo czułam sie normalnie jak w ciąży🤣 mój organizm wariuje całkowicie hahah
    Przez ostatnie dni chodziłam naburmuszona i wszystko mi śmierdziało, mame opierdzieliłam co za okropny szampon kupiła bo tak nieładnie pachnie. Dezodoronat też przestał mi sie podobać a zawsze kupuje ten sam bo mi sie podobał zapach🤣
    Ciesze się jednak, że przyszła @ i póki co starania odkładam bo chce porobić te badania ale to dopiero po następnej @ żeby troche organizm wrócił do normy😆

    Ulka, każdy dzień powinien tak wyglądać 😁 ja myśle, że jakby odpuścić i spędzać tak miło wieczory jak Ty ostatnio z mężem to od razu by sie sypały dwie kreski😁

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 16 maja 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Hej,
    U mnie @ sie skończyła ale jeszcze 3 dni plamiłam. Od tego cyklu zaczynam mierzyć temperature i zastanawiam sie nad testami owu ale chyba je odpuszcze bo boje sie, że wpadnę w rutyne a tego nie chce😜 ogólnie dziwny był ten okres bo czułam sie normalnie jak w ciąży🤣 mój organizm wariuje całkowicie hahah
    Przez ostatnie dni chodziłam naburmuszona i wszystko mi śmierdziało, mame opierdzieliłam co za okropny szampon kupiła bo tak nieładnie pachnie. Dezodoronat też przestał mi sie podobać a zawsze kupuje ten sam bo mi sie podobał zapach🤣
    Ciesze się jednak, że przyszła @ i póki co starania odkładam bo chce porobić te badania ale to dopiero po następnej @ żeby troche organizm wrócił do normy😆

    Ulka, każdy dzień powinien tak wyglądać 😁 ja myśle, że jakby odpuścić i spędzać tak miło wieczory jak Ty ostatnio z mężem to od razu by sie sypały dwie kreski😁
    KaJa może to tak "sezon " na dziwne okresy🤣 u mnie zamiast okresu były 2 dni lekkiego plamienia.
    My z mężem często robimy sobie takie wieczory tzn przynajmniej 2 razy w miesiącu a te wieczory zaczynają się w piątek ( w piątek popołudnie, wieczór i noc w łóżku)i kończą w sobotę albo w niedzielę( na zasadzie " bierz mnie tu i teraz")jak córka wraca do domu od ojca😀
    Nawet nie warto się ubierać 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2021, 10:02

    KaJa lubi tę wiadomość

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 16 maja 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie dziś 11 dc i zauważyłam dziś przy badaniu że mi szyjka bardzo poszła do góry i zrobiła się miękka, a do wczoraj wszystko bylo nisko, twardo i zamknięte. Czy możliwe że na dniach będę mieć owu? Śluzu płodnego nie mam jak na razie wiec wątpię. Tym bardziej że zawsze miałam owulację w okolicach 23 dc. Co prawda pije od tego cyklu zioła sroki nr 3 ale nie sądzę żeby aż tak mi cykl skróciły tym bardziej że pije je dopiero tydzień 😂

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 25 maja 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Co u Was słychać? Jak cykle😀

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 25 maja 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na owu, wydaje mi sie że będzie wyjątkowo wcześnie jak na mnie tzn tak do 20dc. Ciekawe czy ziółka i inofem tak podziałały a biore drugi cykl dopiero. Zobaczymy co to będzie bo ten cykl odpuściłam, nie mierze tempki, testów nie robie i tylko często jest ❤😜 szykuje sie zmiana mieszkania więc coś mi zajmie głowe. A co tam u Was?😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 26 maja 2021, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u mnie dziś pik lh według testow, kiedy można się spodziewać owulacji? Czy faktycznie dopiero w ciągu 24-36 godzin? Ostatnie ❤️ były w niedzielę więc nie wiem czy coś będzie z tego cyklu bo mąż w trasie i wróci dopiero w piątek ehh...

    Ka Ja u mnie ziółka też chyba przyczyniły się do wcześniejszej owulacji bo wygląda na to, że będzie w 21 dc a zazwyczaj mam w 24 dc. Może to przypadek a może rzeczywiście działają 🤭 i na pewno wpłynęły pozytywnie na śluz bo miałam go mega dużo już od 17 dnia cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2021, 00:18

    Miasa, KaJa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ