X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...
Odpowiedz

Starania na "własną rękę " tabletki,zioła...

Oceń ten wątek:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 4 maja 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja Ci mówię, że te pozytywne owulaki to jest to😁 podobno jak bhcg jest od 10 to owulaki już wychwytują to i dlatego są pozytywne a testy ciażowe z moczu mogą jeszcze nie wyjść a dwa że często stężenie bhcg w moczu jest za małe.
    Ja jednak myśle że u mnie albo owulki nie bylo albo jest teraz🤣 lub na dniach będzie chociaż śluzu to ja prawie nie mam😡
    Zrobie jutro proga i bete na wszelki wypadek ale bardziej mi to potrzebne do ginekologa żeby dała coś na wywołanie.
    Objawy wcześniej jakieś miałam a teraz zupełnie nic😆
    KaJa ale ja mam 40 testów ciążowych które mają czujność "10" to też by wyszły 😊 To wszystko to przez Duphaston Ovulomed Miovelię i olej z wiesiołka. Organizm zwariował 🤣 tyle lat się nie udało że nie ma opcji. Ciąża w kwietniu to był jakiś cud 🤷‍♀️
    Koniecznie daj jutro znać jak zrobisz betę i będziesz miała wynik.
    Trzymam kciuki najmocniej ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 21:50

    KaJa lubi tę wiadomość

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 4 maja 2021, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Mi jak mieszkałam w PL lekarz przepisywał Duphaston I teraz go biorę pierwszy cykl ale też dlatego że ostatnie parę cykli plamiłam przed @ i ona sama trwała 7-8 dni. Na szczęście mam jeszcze kilka opakowań które dostałam rok temu na urlopie na wszelki wypadek a nie były mi potrzebne.
    Tu kiedy podchodziliśmy do inseminacji lekarze dawali mi Utrogestan dopochwowo.
    A moja koleżanka w PL dostawała luteinę.
    A jak długie masz cykle i od którego dnia bierzesz duphaston?

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 5 maja 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    A jak długie masz cykle i od którego dnia bierzesz duphaston?
    Cykle mam 33-35 dniowe . Zawsze brałam (jeśli musiałam) od 16dc do 26 dc

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 5 maja 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Jak samopoczucia?
    Ja zaraz chyba padnę. Po nie przespanej nocy wstałam z mężem bo szedł do pracy i myślałam że zemdleję. Kręci mi się w głowie, bolą mnie kości,mam wrażenie że ktoś mi w skórę wbija szpilki i temp 37.3 .
    Test negatywny za to owu znów piękne 2 krechy 🤣 mogłam nie zamawiać testów to nie byłoby jak testować 🤣

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 5 maja 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Hej ! Jak samopoczucia?
    Ja zaraz chyba padnę. Po nie przespanej nocy wstałam z mężem bo szedł do pracy i myślałam że zemdleję. Kręci mi się w głowie, bolą mnie kości,mam wrażenie że ktoś mi w skórę wbija szpilki i temp 37.3 .
    Test negatywny za to owu znów piękne 2 krechy 🤣 mogłam nie zamawiać testów to nie byłoby jak testować 🤣
    Może jednak u Ciebie owulacja dopiero będzie 🙂albo to przeziębienie to równie dobrze może byc wczesny objaw 🤰 wielu kobietom testy długo nie wychodzą pozytywne więc tym się nie ma co sugerować tak w 100%

    Ja dziś też testowałam ale biel aż w oczy razi i wszystko wskazuje na @ 😔

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 5 maja 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Może jednak u Ciebie owulacja dopiero będzie 🙂albo to przeziębienie to równie dobrze może byc wczesny objaw 🤰 wielu kobietom testy długo nie wychodzą pozytywne więc tym się nie ma co sugerować tak w 100%

    Ja dziś też testowałam ale biel aż w oczy razi i wszystko wskazuje na @ 😔
    Mam testy "10" więc myślę że 2 dni przed okresem już mogłoby coś wyjść jeśli by miało. 🤷‍♀️ Pierwszy raz tak testuje i co najlepsze nie stresuje mnie to i nie załamuje a kiedyś na widok 1 kreski byłaby czarna rozpacz.
    No nic mam wolne do końca tyg to mogę przeziebienie przeleżeć 😊

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 5 maja 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Mam testy "10" więc myślę że 2 dni przed okresem już mogłoby coś wyjść jeśli by miało. 🤷‍♀️ Pierwszy raz tak testuje i co najlepsze nie stresuje mnie to i nie załamuje a kiedyś na widok 1 kreski byłaby czarna rozpacz.
    No nic mam wolne do końca tyg to mogę przeziebienie przeleżeć 😊
    Zazdroszcze zdrowego podejścia, ja jestem tak niecierpliwa że mogłabym 3 x dziennie testować chociaż wiem że to nic nie zmieni 😂

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 5 maja 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Zazdroszcze zdrowego podejścia, ja jestem tak niecierpliwa że mogłabym 3 x dziennie testować chociaż wiem że to nic nie zmieni 😂
    Gosiak niecierpliwa byłam 7 lat. Po kwietniowym przypadkowo zrobionym pozytywnym teście i poronieniu w tym cyklu testuję z ciekawości. I to chyba nie jest zdrowe 🙄🤦‍♀️

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Gosiak niecierpliwa byłam 7 lat. Po kwietniowym przypadkowo zrobionym pozytywnym teście i poronieniu w tym cyklu testuję z ciekawości. I to chyba nie jest zdrowe 🙄🤦‍♀️
    Przykro mi 😔 niestety tak wiele z nas zamiast się cieszyć na widok dwóch kresek to czujemy jeszcze większy strach, pozytywny test to dopiero początek zmartwień żeby wszystko było dobrze

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    ja badania robie jednak jutro bo dzisiaj kiepsko ze mną. Jest mi tak słabo i w głowie sie kręci że chyba bym nie wystała w tej kolejce dzisiaj. Coś mi sie zdaje, że u mnie jakaś poważna sprawa jest. Zdarzały mi sie w nastoletnich czasach zawroty głowy ale nawet wtedy nie trwały one cały czas a teraz ponad tydzień tak jest. Dzisiaj to w ogóle jakaś masakra. Wstałam z łóżka i zaraz głucho w uszach i ciemno przed oczami. Po tym poronieniu mi sie coś porobiło chyba 😔

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Hej,

    ja badania robie jednak jutro bo dzisiaj kiepsko ze mną. Jest mi tak słabo i w głowie sie kręci że chyba bym nie wystała w tej kolejce dzisiaj. Coś mi sie zdaje, że u mnie jakaś poważna sprawa jest. Zdarzały mi sie w nastoletnich czasach zawroty głowy ale nawet wtedy nie trwały one cały czas a teraz ponad tydzień tak jest. Dzisiaj to w ogóle jakaś masakra. Wstałam z łóżka i zaraz głucho w uszach i ciemno przed oczami. Po tym poronieniu mi sie coś porobiło chyba 😔
    To rzeczywiście niepokojące, ale zawroty głowy mogą też występować w ciąży więc może przemysl jutro też bhcg skoro okresu ani widu ani słuchu :) i koniecznie daj znać

    KaJa, Ulka86 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 6 maja 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Co u Was? U mnie przeziębienia ciąg dalszy. Prawie nie spałam w nocy,zimno gorąco ból gardła i tak na zmianę w nocy temp prawie 38 wzięłam Apap i położyłam się a i tak wstałam przed mężem o 6.
    Zrobiłam test negatywny a owu pozytyw 🤣 okres jutro i niech już przyjdzie bo padnę.
    Teraz temp 36 .1 słabo mi kręci mi się w głowie i mam ciary na plecach. Poza bólem pleców na wysokości nerek i palących cycków cisza. A to znaczy że @ będzie bolesna bo zawsze przed ze 4 dni czuję ból jajników 😭

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Dzień dobry! Co u Was? U mnie przeziębienia ciąg dalszy. Prawie nie spałam w nocy,zimno gorąco ból gardła i tak na zmianę w nocy temp prawie 38 wzięłam Apap i położyłam się a i tak wstałam przed mężem o 6.
    Zrobiłam test negatywny a owu pozytyw 🤣 okres jutro i niech już przyjdzie bo padnę.
    Teraz temp 36 .1 słabo mi kręci mi się w głowie i mam ciary na plecach. Poza bólem pleców na wysokości nerek i palących cycków cisza. A to znaczy że @ będzie bolesna bo zawsze przed ze 4 dni czuję ból jajników 😭
    Hej :) u mnie dziś pierwszy dzień nowego cyklu, 🐵 przyszła tak jak się spodziewałam.
    Chce się wspomoc jakimiś suplementami w tym cyklu. Znacie coś godnego polecenia? Czytałam o Ovarinie, castangusie lub ziołach ojca Sroki i nie wiem na co się zdecydować. Chciałabym zrobić też badania hormonów, myślicie że jutro będzie ok? Będzie to 2 dc a te badania się robi w którymś konkretnym z tego co się orientuję.

    Ulka86 trzymam kciuki żeby ten pozytywny owulak zwiastował jednak pozytywny test ciążowy w najbliższych dniach ✊✊

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 6 maja 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro odbiore wyniki badań. Troche sie boje co zobacze. Cycki rosną, nastrój masakra, wszystko mnie wkurza😆chyba jednak @ przyjdzie za pare dni.

    Ja brałam castangus ale jakoś kiepsko sie po nim czułam. Zioła Sroki piłam kiedyś ale krótko więc efektów nie było poza lepszym nastrojem. Teraz też je pije ale już regularnie plus Inofem zamiast kwasu foliowego. Mam nadzieję, że mi troche cykle ureguluje. Co do ziół Sroki to pije sie je raz dziennie wieczorem więc w nocy obowiązkowo siku musi być🤣 strasznie moczopędnie na mnie działają. Ja biorę też sporo witamin i zauważyłam dużą poprawe bo nie chce mi sie tak spać i mam po prostu lepszy nastrój (może poza dzisiejszym dniem😆) biore wit d3, magnez, żelazo, b complex i witamine a+e ale to bardziej na poprawe cery. Sporo tego jest ale ustawiłam sobie dawki tak żeby niczego nie przedawkować.
    Jak już @ przyjdzie to planuje sie kompleksowo przebadać. Zrobić wszystkie hormony plus choroby zakaźne i inne podobne. Liczyłam, że łącznie mnie to wyniesie z 1,5tys ale to i tak niedrogo bo w laboratorium diagnostyka można sobie wykupić pakiet dla starających sie. Kosztuje niecałe 500zł. Brakujące badania już sobie zrobie oddzielnie. Będę chociaż wiedziała co i jak i z wynikami do gina i ustalamy jakiś plan działania. Strasznie sie rozpisałam🤣

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 6 maja 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja jutro odbiore wyniki badań. Troche sie boje co zobacze. Cycki rosną, nastrój masakra, wszystko mnie wkurza😆chyba jednak @ przyjdzie za pare dni.

    Ja brałam castangus ale jakoś kiepsko sie po nim czułam. Zioła Sroki piłam kiedyś ale krótko więc efektów nie było poza lepszym nastrojem. Teraz też je pije ale już regularnie plus Inofem zamiast kwasu foliowego. Mam nadzieję, że mi troche cykle ureguluje. Co do ziół Sroki to pije sie je raz dziennie wieczorem więc w nocy obowiązkowo siku musi być🤣 strasznie moczopędnie na mnie działają. Ja biorę też sporo witamin i zauważyłam dużą poprawe bo nie chce mi sie tak spać i mam po prostu lepszy nastrój (może poza dzisiejszym dniem😆) biore wit d3, magnez, żelazo, b complex i witamine a+e ale to bardziej na poprawe cery. Sporo tego jest ale ustawiłam sobie dawki tak żeby niczego nie przedawkować.
    Jak już @ przyjdzie to planuje sie kompleksowo przebadać. Zrobić wszystkie hormony plus choroby zakaźne i inne podobne. Liczyłam, że łącznie mnie to wyniesie z 1,5tys ale to i tak niedrogo bo w laboratorium diagnostyka można sobie wykupić pakiet dla starających sie. Kosztuje niecałe 500zł. Brakujące badania już sobie zrobie oddzielnie. Będę chociaż wiedziała co i jak i z wynikami do gina i ustalamy jakiś plan działania. Strasznie sie rozpisałam🤣
    KaJa a może nie przyjdzie 😀🤞
    Tak czytam o Twoich badaniach to jestem w szoku że w PL tyle to kosztuje robiłam badania w NL w ramach ubezpieczenia. Dopłacałam grosze za IUI

    KaJa lubi tę wiadomość

  • AgatkaB Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 7 maja 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś ma doświadczenie z akupunturą jako terapie wspomagajacą zapłodnienie ?

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 7 maja 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgatkaB wrote:
    Czy ktoś ma doświadczenie z akupunturą jako terapie wspomagajacą zapłodnienie ?
    Niestety nie 😔

  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 7 maja 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w piątek!
    KaJa jak wyniki?
    Gosiak co u Ciebie?

    Ja umieram dosłownie. Obudziłam się przed 8 z takim bólem głowy że szok od rana źle mi,wymiotowałam 9 razy,kręci mi się w głowie, słabo mi ale temp mam 36.3 masakryczne osłabienie 😭😭😭 Dawno nie byłam taka chora😭
    Powinnam dziś dostać @ narazie cisza!

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 7 maja 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86 wrote:
    Dzień dobry w piątek!
    KaJa jak wyniki?
    Gosiak co u Ciebie?

    Ja umieram dosłownie. Obudziłam się przed 8 z takim bólem głowy że szok od rana źle mi,wymiotowałam 9 razy,kręci mi się w głowie, słabo mi ale temp mam 36.3 masakryczne osłabienie 😭😭😭 Dawno nie byłam taka chora😭
    Powinnam dziś dostać @ narazie cisza!
    Hej, a testowałas moze dzisiaj?

    U mnie @ się rozkręciła już w najlepsze. Zdecydowalam że będę pić w tym cyklu zioła ojca Sroki nr 3 do owulacji a po zioła na drugą fazę. Dam znać czy będą jakieś efekty 🙂 zaopatrzyłam się też w testy owulacyjne na ten cykl i bede dokładnie mierzyć temperaturę bo do tej pory różnie z tym bywało. Kupiłam testy z facelle bo zauważyłam że najlepiej się u mnie wybarwiają a do tej pory robiłam testeo z allegro i były kiepskie.

    Dawaj znać jak zrobisz test, trzymam kciuki ✊




    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 7 maja 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Hej, a testowałas moze dzisiaj?

    U mnie @ się rozkręciła już w najlepsze. Zdecydowalam że będę pić w tym cyklu zioła ojca Sroki nr 3 do owulacji a po zioła na drugą fazę. Dam znać czy będą jakieś efekty 🙂 zaopatrzyłam się też w testy owulacyjne na ten cykl i bede dokładnie mierzyć temperaturę bo do tej pory różnie z tym bywało. Kupiłam testy z facelle bo zauważyłam że najlepiej się u mnie wybarwiają a do tej pory robiłam testeo z allegro i były kiepskie.

    Dawaj znać jak zrobisz test, trzymam kciuki ✊
    Szkoda że się rozkręciła. Nowy cykl nowe możliwości! ❤
    Tak robiłam po którymś rzyganiu. I nie wiem czy nie mam schizy bo widzę jakiś cień córka mówi że nie widzi wysłałam zdjęcie przyjaciółce ona mówi że coś widzi🤣 jak nie dostanę dziś@ to zrobię jutro rano jeszcze test. Już kiedyś widziałam na teście "cienie " I skończyło się okresem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2021, 15:14

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ