X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o ciąże i dobre wyniki badań brak efektów
Odpowiedz

Starania o ciąże i dobre wyniki badań brak efektów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jodła30 Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Chciałabym się z wami podzielić swoimi odczuciami i poradzić. Od ponad roku staramy się z mężem o dziecko. Byłam już w szpitalu na badaniach hormonalnych ogólnie wszystko w miarę ok - jestem w normach, moja uroda to niski progesteron ok 20 dc mam wynik 7,5. Na usg nie widać też ciałka żółtego - jednak co dziwne, cykle są regularne, czuje bóle owulacyjne, sluz również jest. w listopadzie na poprzednim usg ciałko żółte było. A ciąży brak ... mąż przebadany, też jest ok. Powiem Wam, że nie wiem co robić dalej. Kiedy zbliża się okres jestem po prostu załamana, jak przychodzi @ płacz, potem czas mobilizacji, starania, dalej oczekiwania i znowu załamka. Zaczęłam pić ziola ojca sroku, dopiero 1 cykl. Dodajcie mi proszę otuchy, napiszcie, że będzie dobrze. Mamy po 27 lat smutas.gif Co dalej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 20:38

  • jodła30 Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania bardzo kompleksowe hormony, krew, usg, amh, nie robiłam drożności, bo niestety wyszła mi bakteria w wymazie po antybiotykach sytuacja się pogorszyła, nie robiłam też monitoringu, bo po szpitalu i pogorszeniu sytuacji z bakterią dałam sobie czas na przerwe od wszelkich badań. na jakiś czas. na monitoring na pewno sie wybiorę a HSG w zależności od sytuacji z wymazem. jednak lekarze mówią, że skoro okres mam regularny, czuje bole owulacyjne to powinno być ok wszystko... i bądź tu mądry

  • Mamusiacoreczkiisynusia Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,
    Ja Cię pocieszę, będzie dobrze. Co ma być to na pewno będzie. A ile cykli się staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 00:04

    43ktx1hpy105uksh.png zem3io4pfnhj93hj.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w takiej samej sytuacji. Obydwoje zdrowi a dziecka brak. Jest drożność.
    Czekam właśnie na pierwszy okres po HSG i wiem, że jestem na niego skazana.
    Jodła idź na HSG jak się wyleczysz - zawsze to kolejny etap odhaczony. A kto wie - może wyjdzie, że miałaś jakąś niedrożność i HSG pomogło.


    age.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 24 lipca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiliście trombofilie ? Oraz immunologie? Ana 1 ana 2 nk białko c i białko s ? Homocystejne? Zespol antyfosfolipidowy?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • idalia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    U mnie też tak było. Wyniki moje i M - ok. A ciąży brak. No i okazało się, że mam te nieszczęsne p/c p/plemnikowe.

    Jak je zbadalas? Z krwi? Jeśli tak, pamiętasz jak się te badanie nazywalo?

    U mnie to samo, wszystko Ok, hsg Ok, owu jest, hormony idealnie w normie, mąż Ok, i już powoli skończyły się pomysły na dalsza diagnostykę...

    21 CS :)
    8p3ovfxm5kxchu0y.png
    Beta hcg:
    07.05 133,43
    08.05 228,93
    09.05 403,02
    11.05 998,47
    12.05 1562,79
  • idalia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    A robiliście trombofilie ? Oraz immunologie? Ana 1 ana 2 nk białko c i białko s ? Homocystejne? Zespol antyfosfolipidowy?

    A mogłabyś przybliżyć co te badania pokażą?

    21 CS :)
    8p3ovfxm5kxchu0y.png
    Beta hcg:
    07.05 133,43
    08.05 228,93
    09.05 403,02
    11.05 998,47
    12.05 1562,79
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ