X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Czarna1989 Ekspertka
    Postów: 247 97

    Wysłany: 1 września 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    staramy sie o dziecko od poczatku 2016. Mam endometrioze, niedrozny lewy jajowod, jedna operacje za soba (laparoskopie), torbiele na obu jajnikach.

    Na poczatku bylo bez spiny, bo ja nie czulam jeszcze instynktu macierzynskiego, z kolei maz chcialby miec juz dziecko. Staralismy sie naturalnie, bez wykonywania zbyt wielu badan, ale ostatnio stwierdzilismy, ze nie ma na co czekac, trzeba sie zabrac za to na powaznie.

    2 tyg temu mialam pierwsze spotkanie w klinice InVicta w Wawie. I akcja potoczyla sie szybko, badanie AMH - na szczescie dobre 2.53. Nasienie meza w porzadku. Obserwacja owulacji - seks rano i po 8h badanie PCT (test po stosunku), wynik nie najlepszy, ponad 70% plemnikow nieruchliwych, ponizej 3 zywych. Ogolnie lekarz powiedzial ze to wskazanie do inseminacji, wiec wkrotce pierwsze podejscie.

    Wlasciwie to nawet nie o tym chcialam napisac. Tylko o tym, ze nie mam z kim pogadac - bo meza nie chce dodatkowo stresowac, kolezanka singielka nie bardzo rozumie sytuacje, kolezanka prawie-rozwodka nie mysli o dziecku, a kolezanka-mama ktora zaszla w ciaze za peirwszym (doslownie!) razem, nie wie jak wygladaja starania o dziecko osoby, ktora nie moze w ciaze zajsc.

    Na mame tez liczyc nie moge, bo jej zarty (mimo, ze wie ze mam endo i problemy z tym zwiazane) "wy tez byscie sie juz postarali" "zajmijscie sie tym co wazne", w niczym nie pomagaja.

    Ogolnie zastanawiam sie, czy Wy tez tak macie, ze nagle z kazdej strony wylaniaja sie kobiety w ciazy, albo kobiety z niemowlakami? A dzis kolezanka, ktora ma prawie 40 lat i nie ma partnera poweidziala, ze jest w ciazy... czuje sie tak,jakby mi ktos wbijal sztylet w serce co jakies 5 minut.... :(:(


    Mam nadzieje, ze przelom roku 2017/2018 przyniesie nam wymarzone Szczescie w postaci dwoch kreseczek..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 12:06

    Czarna

    Endometrioza 4st, dysbioza jelitowa, IO, Pai-1 hetero
    Kariotypy ok, DNa plemnika ok, nasienie ok, oprocz morfo 0% (09.2019) , zylaki powrozka (12.2019).

    2016 - laparoskopia
    10.2017 - IUI :(
    03.2018 - cn, 6t, serduszko przestalo bic
    03.2019 - laparoskopia prywatna
    05.2019 - cn, puste jajo plodowe
    10.2019 - Invimed
    01.2020 - pierwsza stymulacja
    20.01.2020 - punkcja (5 komorek)
    23.01.2020 - transfer NIEUDANY
    03.2020 - ciaza naturalna <3
  • Ani1234 Autorytet
    Postów: 324 202

    Wysłany: 1 września 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi to już pierwsze koty za płoty z badaniami.
    Staracie się o pierwsze dziecko? Ile masz lat?

    Ja staram się o drugie, mam 30 lat. Mój synek ma już 7 lat.
    Wiem że nie jestem stara ale mimo wszystko to nie te 22 lata kiedy pierwszy raz byłam w ciąży,
    druga sprawa to, to że między dzieciakami już będzie 8 lat różnicy... Niestety wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić na drugie dziecko

    Dlatego mi zależy żeby ujrzeć już 2 kreseczki :)

    Ale która z nas by nie chciała??

    Podziwiam kobiety które starają się długo, po kilkanaście miesięcy i nie tracą wiary, nie wiem czy bym w końcu nie odpuściła.
    Narazie jestem na początku drogi i mam dużo nadziei.

    Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie :)

    5.05.2010 - mój największy Skarb
    01.2018 - Aniołek, 8 tydz. na zawsze pozostaniesz w moim sercu.
  • Ani1234 Autorytet
    Postów: 324 202

    Wysłany: 1 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna1989 ja też tak mam że odkąd się staram to wszędzie widzę kobiety w ciąży albo z maluszkami :(
    Dodatkowo nachodzą mnie myśli typu że w jakieś patologi to dzieci jak psów a nam się nie udaje...

    Ja jestem na początku starań więc narazie mam dużo nadziei, ale nie wiem co będzie np za pół roku...

    Pisz tu do nas, ja też nie mam z kim o tym porozmawiać, narazie o staraniach wie tylko mój tata, a z ludźmi nie chce rozmawiać bo zaraz będę słyszeć głupie żarty typu - za mało się staracie itd , i po co się dodatkowo denerwować?

    5.05.2010 - mój największy Skarb
    01.2018 - Aniołek, 8 tydz. na zawsze pozostaniesz w moim sercu.
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 1 września 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe tutaj kobietki :) miło, że jesteście tutaj, myślę, że wszystkie dobrze trafiłyście.
    Fakt, każda z nas jest w podobnej sytuacji, mamy podobne odczucia i doświadczenia, dlatego tutaj zawsze łatwiej się wygadać, bo wiadomo, że ktoś to zrozumie :)

    Poza tym podbijam wcześniejszy mój post, bo nie daje mi to spokoju.. Czy jest w ogóle możliwe by beta spadla do końca po kilku dniach..?

    U nas dziś pada, smutno jak nie wiem.. Mimo Wszystko życzę Wam milutkiego dnia :)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 1 września 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1234, staramy się o pierwszego maluszka. Chcielibyśmy mieć 3, ale jak na razie marzę chociaz o tym jednym. Mam 25 lat.
    Gratuluję 7 letniego synka i trzymam kciuki żeby miał za niedługo rodzeństwo :)

    Odnośnie widzenia wszędzie kobiet w ciąży i myśli, że każdy ma dziecko to mam to samo niestety. Dołujące to jest. Zwłaszcza pytania typu "2 lata po ślubie i nie macie dzieci, nie chcecie?". I w kółko macieja tylko jeden temat na rodzinnych spotkaniach. Czasami jest to, aż przykre. Ja też nikomu na razie nie mówię o naszych staraniach.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 września 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolejna nowa dziewczyne :)

    Dziewczyny ja wam powiem z wlasnego doswiadczenia najbardziej irytuje pierwszy tok drugi to straszny zal ze juz tyle czasu mija a nic z tego a od trzrciego czlowoek coraz zadziej wylewa frustracje robi testy i mysli ze w ogole jakas ciaza moglaby byc bo zwyczajnie uczy sie jakos z tym egzystowac mimo ze nie jest latwo... u mnie juz 4 lata minely teraz juz zaczal leciec rok 5... i mimo ze czasem mi rece opadaja juz sie nauczylam ze niczego nie przeskocze...

    Majcia tak z tak niskiego poziomu jak 17 beta moze w kilka dni spasc calkiem w dol... A robila kolezanka w tym samym labo?

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tymi kobietami w ciąży to musicie sobie poradzić bo po co sie stresować i dolowac? Każdy ma swój organizm i swoje życie, kobiety będą zachodziły w ciążę i nie ma co sie smucic że sie nam/wam nie udaje tak od razu czy ze trzeba poczekac albo mawet stanąć na głowie żeby sie w końcu udało;p
    A właśnie ja mam takie konkretne pytanie, dostalyscie jakies rady od lekarzy jak sie kochac w jakiej pozycji, jak często i czy lezec np potem z poduszką czy nogami w górze? Bo ja juz sie zastanawiam że może tam jakis błąd może być;D

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 września 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 bardzo mi przykro ♥ Tyle czasu starań i strata :-( Ale już przynajmniej wiesz że zajście w ciążę jest możliwe. Obyś jak najszybciej znowu zaszła :-)

    Cccierpliwa jak zawsze niezawodna ;-) Wykorzystam Cię w poniedziałek haha i poproszę o ocenę moich wyników :-) Oprócz morfologi i TSH zrobiłam dodatkowo LH, prolaktynę i estradiol. Myślę że gdzieś jest pies pogrzebany że nie mam śluzu płodnego. A co do migdałów to ja je też wcinam :-D Na razie endo za bardzo się nie porawiło, trzy dniowy okres i dzisiaj plamienie. Więc szału nie robi.

    Majcia żal mi tej twojej koleżanki. Musiało ją to strasznie przybić... Powspieraj ją, napewno tego potrzebuje.

    Melodia może i przestałaś mierzyć i obserwować ale jak widzisz twoje jajniki same Cię upominają że masz się brać do roboty! :-D :-D :-D I pamiętaj:dopajaj męża ;-)

    Infinitto, Dłukachna gdzie jesteście???!!!! Już nie będziemy tak smucić, wróćcie do nas <3

    Witam nowe dziewczyny! :-D

    MajciaC lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Ani1234 Autorytet
    Postów: 324 202

    Wysłany: 1 września 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii wrote:
    Dziewczyny z tymi kobietami w ciąży to musicie sobie poradzić bo po co sie stresować i dolowac? Każdy ma swój organizm i swoje życie, kobiety będą zachodziły w ciążę i nie ma co sie smucic że sie nam/wam nie udaje tak od razu czy ze trzeba poczekac albo mawet stanąć na głowie żeby sie w końcu udało;p
    A właśnie ja mam takie konkretne pytanie, dostalyscie jakies rady od lekarzy jak sie kochac w jakiej pozycji, jak często i czy lezec np potem z poduszką czy nogami w górze? Bo ja juz sie zastanawiam że może tam jakis błąd może być;D


    Ja z lekarzem nie rozmawiałam ale po dłuższych przemyśleniach, czytania różnych opinii i obserwacjach swojego ciała o tego miesiąca zaczęłam
    - kochać się w pozycji od tyłu - mam tyłozgięcie macicy i ponoć ta pozycja jest dla mnie najlepsza ( w tej pozycji " zmontowaliśmy" naszego syna
    - leżeć na poduszce pod pupą i trzymać nogi w górze po wszystkim- czytałam opinię lekarzy że to może pomóc, na pewno nie zaszkodzi :) a sama po sobie widziałam w tamtym miesiącu że bardzo dużo nasienia że mnie wycieka po wszystkim..

    Nie wiem czy wy też tak macie????

    5.05.2010 - mój największy Skarb
    01.2018 - Aniołek, 8 tydz. na zawsze pozostaniesz w moim sercu.
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 1 września 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii wrote:
    Dziewczyny z tymi kobietami w ciąży to musicie sobie poradzić bo po co sie stresować i dolowac? Każdy ma swój organizm i swoje życie, kobiety będą zachodziły w ciążę i nie ma co sie smucic że sie nam/wam nie udaje tak od razu czy ze trzeba poczekac albo mawet stanąć na głowie żeby sie w końcu udało;p
    A właśnie ja mam takie konkretne pytanie, dostalyscie jakies rady od lekarzy jak sie kochac w jakiej pozycji, jak często i czy lezec np potem z poduszką czy nogami w górze? Bo ja juz sie zastanawiam że może tam jakis błąd może być;D
    Mnie mnie raz lekarze napomknęli, że przy tak silnym tyłozgięciu wskazane u nas pozycje od tyłu.. Że droga jest prostsza. Mimo wszystko jeszcze się nie udało od ponad 3ech lat..

    Cccierpliwa, Ty to faktycznie nasza Mądra Głowa wiesz wszystko :) dzięki za odpowiedź, nie robiła w tym samym, bo w poniedziałek robiła rano, a wczoraj po południu, a u nas to juz w jednym labo niemożliwe..

    Czarna, właśnie na nią czekam, robimy wypad w czwórkę. Dzisiaj w pracy prawie obie płakałyśmy, chociaż starałam się ją rozśmieszać mimo wszystko.. Na koniec pracy stwierdziła, że wiedziała, iż nic z tego, nagle przestała czuć się inaczej..Spodziewała się takiego wyniku.. Ja mimo wszystko czekałam na ponad 100 jednostek..

    Nadal dokucza mi żołądek.. W końcu nie poszłam do lekarza ale chyba w poniedziałek się wybiorę, coś jest nie tak. Chyba czas zrobić badania.. Właśnie mi się przypomniała pierwsza wizyta w por.lecz.niepł. jak lekarz coś powiedział o problemie wchłaniania czy coś.. Jeszcze się okaże, że od ze tu byl problem.. :/

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 września 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia idź, idź, trzeba wyjaśnić co się dzieje. Być może jest to wszystko powiązane. Włącznie z bólami głowy. A do tej poradni leczenia niepłodności to Ty jeszcze idziesz?

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 września 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLM mam do Ciebie pytanie, Ty siedzisz w tych lekach ;-) Powiedz jaki magnez byś poleciła? Podobno nie każdy dobrze się wchłania. Planuję też zakup witamin Fembion Natal 1.Nie zaszkodzą ;-) A co tam u Ciebie?

    Czarna81
    22 cs.
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 września 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecej napisze po pracy narazie podczytuje ale
    Czarnulko najszybciej i jednym z najlepiej wchlanialnych magnezow jest cytrynian magnezu ;) i bardzo dobry jest mleczan magnezu i takie polecilabym szukac... firma jest malo istotna wazne zeby w skladzie byl cytrynian lub mleczan magnezu ;)

    A co do Fembionu to ten nowy Fembion 0 jest bardzo fajny ;) ma nawet wit. D3 czego ten natal 1 nie ma... nie ma tego tysiaca roznych witamin potrzebnych pozniej a wlasnie wiecej tych waznych przy staraniach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 19:43

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ani1234 Autorytet
    Postów: 324 202

    Wysłany: 1 września 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam o zakupie ziół o Sroki , czy można je kupić w aptece?
    Któraś z was je brała?

    5.05.2010 - mój największy Skarb
    01.2018 - Aniołek, 8 tydz. na zawsze pozostaniesz w moim sercu.
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra jednak mam chwile :P

    Majcia na przyszlosc bardzo wazne jest zeby robic w tym samym labo bete bo wyniki moga wyjsc przeklamane i czasem sie czlowiek zestresowac moze ze nie tak przyrasta czy cos... wszedzie maja swoje normy swoje jednostki jedni robia na miejscu inni krew odsylaja dlatego to wazne ;) oczywiscie tutaj w takiej sytuacji raczej mowy o pomylce nie ma ale pisze juz tak przyszlosciowo...

    Czarna ja przy stymulacji mam wszystkie wyniki idealne az lepiej jak ksiazkowe a sluzu plodnego tez nie mam tak zeby go faktycznie zauwazyc ;)

    Co do pozycji to tak naprawde nie ma wielkiego znaczenia bo co ma doleciec to i tak doleci a wszystkie te rozne artukuly o "dmnajlepszej pozycji do zajscia w ciaze" nie sa w zaden sposob poparte zadnymi badaniami i naukowymi dowodami... a wyplynac zawsze cos wyplynie a jesli facet ma duzo nasienia to i wiele wyplynie bo wszystko sie tak daleko nie wstrzeli... jakby to mialo szkodzic to jak zachodzilyby w ciaze te wszystkie dziewczyny "jeden numerek na dyskotece w toalecie" ;)
    Nawet pp mojej pierwszej inseminacji kiedy lekarz zapytal czy chce polezec czy ma mnie opuscic juz ja zdebialam i patrze na niego z glupia mina a on mowi ze jak chce wstac to spokojnie moge to i tak niczego nie zmieni wszystko jest w srodku ale jesli chce polezec dla swojego spokoju sumienia to nie ma problemu on za kilkanascie minut wroci zeby mnie opuscic... ostatnia iui robily mi dwie lekarki (jedna jest tam od zawsze a druga akurat poznawala co i jak w tej klinice bo byla nowo przyjeta a moj lekarz na urlopie) i mialy dokladnie taki sam poglad na to... powiedziala ze jesli pacjentka chce polezec jak najbardziej ja zostawia bo najwazniejsze zeby ona sie komfortowo czula ale tak naprawde to tylko pomaga na glowe na myslenie ze sie lezalo bo dookola sie wszedzie slyszy o robieniu swiec poduszka pod tylkiem itp itd a kazda chce zrobic co w jej mocy ale od strony medycznej nie ma to znaczenia czy po iui lub sexie sie lezy z nogami w gorze czy na plasko czy chce sie wstac bo co ma doleciec dolatuje w wytrysku dlatego wytrysk daje takie mocne dalekie strzaly na poczatku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 19:42

    Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 września 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani w internecie albo mozesz sie udac do sklepu zielarskiego i kupic sobie osobno wszystkie ziola jakie ma w skladzie i sama zrobic mieszanke ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 18:18

    Ani1234 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 1 września 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna jestem. Tylko tutaj postanowiłam trochę ograniczyć neta. Po za tym żeby Was lekko podczytac to się muszę nagimnastykować z telefonem. Odezwę się jutro.
    Na razie przesyłam buziaki i wiruski z gór.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 1 września 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    KLM mam do Ciebie pytanie, Ty siedzisz w tych lekach ;-) Powiedz jaki magnez byś poleciła? Podobno nie każdy dobrze się wchłania. Planuję też zakup witamin Fembion Natal 1.Nie zaszkodzą ;-) A co tam u Ciebie?


    Hejo :)

    Czytuje sobie na bieżąco :)
    Najlepsze są związki organiczne magnezu czyli cytrynian , mleczan :)
    Osobiście lubię i za dobry uważam lek pod nazwą Magne B6 ;)
    Co do witamin , nie mam zbytnio zdania , pracuję w aptece ale ogólnie nie lubię leków :P lubię naturalne metody leczenia ^^
    Femibion są w porządku, za dobre uważam też Prenatale i Mama DHA premium + .

    A u mnie po staremu :) Jestem jakoś w okresie początkowoowulacyjnym :P Więc zaczynamy powolutku maraton bzykanka :P Ale lubimy więc sama przyjemność :P

    kondziomama, Czrna 81, MajciaC lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLM trzymam kciuki za maraton!!!

    A Magne b6 bralam jak mieszkalam jeszcze w pl... tutaj o mleczan ciezko wiec przerzucilam sie na cytrynian

    KLM89 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 1 września 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna jestem jestem, czytam was i tak.. smutno mi z waszego powodu, każda kobieta zasługuje na szczęście macierzyństwa, niezależnie od ilości juz posiadanych pociech :)

    Troche mam tez urwanie głowy, ale witam nowe koleżanki i trzymam kciuki!
    Co do ziół ojca sroki mam jeszcze chyba kilogram gdzies schowany, ale totalnie nic nie zdziałały.

    Moj dzisiaj ma urodziny, jutro wyprawiamy takie małe przyjęcie dla rodziny - małe, ale gdzies te 20 osób pomieścić na 55 metrach musze :P
    Zgaga mnie dosc meczy wieczorami juz ciężej spac bo niewygodnie :) wizyta 7 września znowu.

    A wam życzę spokojnej nocy i duzo siły moje kochane! <3

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ